Supernatural - After the Apocalypse

  • 26 508
  • 699
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 818


  

  

  

  

  

  


Учебни материали за начинаещи (и по-напреднали) Свръхестествени фенки:
Със специални благодарности на bicho_malo

учебник 1 - сем. Уинчестър
учебник 2 - Сам Уинчестър
учебник 3 - Дийн Уинчестър
учебник 4 - Импала

Страниците на по-старите теми "SUPERNATURAL":
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 23:23 от Fairy

# 1
  • Мнения: 2 040
Пу първа в новата тема!
Фейче, страхотна е!   bouquet

А сега, да кажа добър вечер!

Импалка, мерсаж за жмуцките - поисках си ги и си ги получих  Wink
PS. Злате, снимката, публикувана от prissson  bouquet , да питам ли защо чак толкова ти хареса или да си замълча, за да не настане пак някоя ‘трагедия’?
Защото е погледнал много палаво.


Големи благодарности на prissson  Hug за съвсем разумното количество  Wink кънвешънски снимки, както беше споменото по-рано в темата - нивга няма да ни омързнат да ги гледаме  Heart Eyes

Дейна,  Hug  bouquet за моторчестия Дженсън! И още една   bouquet за промото на шести сезон! За писането на сценарий, за сега не ме бройте, само ще чета - мързел съм си  Whistling.

Уоманитка, харесва ми идеята ти!  Laughing Twisted Evil

# 2
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Айде да ни е честита мовата темичка. Като се сетя, че в нея ще коментираме новите серии и ми става едно хубаво Laughing

"Защото е погледнал много палаво"


А как е хванал микрофона... Rolling Eyes Joy

# 3
  • Мнения: 2 040
А как е хванал микрофона... Rolling Eyes Joy
Лелее каква съм заспа  ooooh!, хич и не го отчетох микрофона, а тя Импалка това е имала предвид. Галче, мерси, че ми отвори очите!

# 4
  • Мнения: 0
Браво Фейче, чудничко си я измайсторила със снимките! Simple Smile
Злате, палав Дженсън много игриво е погледнал към Мараканското войство на тази снимка, дали не иска да се строим за вечерна проверка?

# 5
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
И все едно казва: "Бейби, имам нещо за теб" Grinning

# 6
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Фейо Вълшебникова,  Hug за новата тема.

Дейна, задачката ти е интересна Grinning Не знам дали ще се справя, имайки предвид, че душата ми е съвсем неспойлираща Laughing Изгледах промото, което беше пуснала в предишната тема. Бе погледа на Сами, под лампата, само на мен ли ми е леко зловещ? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 040
Галя, снимките от снимачната площадка са от шестия епизод - "Live Free and Twi-Hard". Джаред сигурно някой вампир го е гнявил по вратлето  Laughing. Ето тук има още снимки и са големи - http://www.spoilertv.com/2010/09/supernatural-season-6-episode-606-set.html.

А това са няколко туита от щастливи фенове, имали късмет да са на мястото на снимките:
canadagraphs: According to those here before me, Jensen, Jared, Mitch Pileggi and a guy who is supposed to be Edward Cullen are here. #Supernatural
canadagraphs: Just saw Jared getting ready for a scene.
canadagraphs: Just watched Jared run into an alley for a scene with a bloody knife.
pursuit23: @canadagraphs Yah well the knife has to be bloody since the other guy gets killed on set...#supernatural
kjneely: Edwrd and Bella r doin a scene lmao! #supernatural set
kjneely: @sleepysheepie hehe yes.. And no just look alikes lol
kjneely: Uh oh... The Blood Bank truck came thru... Vamps r gna eat good tonight!! Hehe #Supernatural Set

http://twitpic.com/2kqu6i

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 23:47 от Злата с метлата

# 8
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Е, в такъв случай - блазе му на вампира Laughing

# 9
  • Мнения: 2 040
Бе погледа на Сами, под лампата, само на мен ли ми е леко зловещ? Rolling Eyes
Изи, не си спомням вече кой го каза, но на едно от многото интервюта дадени от сценаристите и актьорите по време на Комик Кон-а в Сан Диего, някой от тях спомена, че специално са го карали Джаред да направи възможно най-безизразната и лишена от емоции физиономия там под лампата. Целта била да хвърлят в размисъл целокупното фенство и всички дружно да се чудим и да предполагаме до септември - какво точно си мисли Сам , виждайки "щастливия" Дийн през прозореца. Мога да дам само един коментар - мръсници!

# 10
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ми на мен ми е зловещ Laughing Явно щото е изпразнен от съдържание Laughing
А наистина ли Ед и Бела ще участват в този епизод или само някакви, които приличат на тях? newsm78 Прочетох пак Crazy..явно са само бледи имитатори Crazy Жалко, би било хубава Ед да потичка и поблести като за финал там Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 040
Дженсън е невероятен, нямам никакви забележки към външността му тук, а на няколко кадъра от тези в близкия план и на снимката с очилата и джипа, направо нямам думи....
За теб специално още очилато-джипест Дженсън, тръгващ си от кънвеншъна има ето тук - http://justjared.buzznet.com/2010/09/02/jensen-ackles-brock-kelly/#ixzz0yT6JbNXf.
Да не изглеждаше толкова зашеметително Дженсън на тези снимки щях да река, че "младия Дийн" много се е разхубавил напоследък, ама при това положение няма да река  Laughing.

По повод якенцето на Дженсън току що прочетох в един форум следния пост: Jensen, listen up boyo. I'm a devoted Jared girl. I'd rather do him than you any day of the week. SO STOP LOOKING SO FUCKING SEXASS. I DON'T WANT TO BE CONVERTED. I'M SERIOUS HERE, LISTEN TO ME, DAMN IT!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

А наистина ли Ед и Бела ще участват в този епизод или само някакви, които приличат на тях? newsm78 Прочетох пак Crazy..явно са само бледи имитатори Crazy Жалко, би било хубава Ед да потичка и поблести като за финал там Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Да потичка на зиг-заг, докато Сам и Дийн го гърмят.....

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 00:06 от Злата с метлата

# 12
  • Мнения: 0
Ми на мен ми е зловещ Laughing Явно щото е изпразнен от съдържание Laughing
А наистина ли Ед и Бела ще участват в този епизод или само някакви, които приличат на тях? newsm78 Прочетох пак Crazy..явно са само бледи имитатори Crazy Жалко, би било хубава Ед да потичка и поблести като за финал там Mr. Green
И да не забравяме - да го отстрелят зрелищно най-накрая, та да се свърши с тази истерия. Simple Smile

Злате, и да речем, и да не речем, гепан е вече лирическият герой (безвъзвратно). Тъй че само ще го гледаме през крив макарон и иззад тъмни слънчеви очила, няма да пипаме и ще изобразяваме физиономия точно като на емотиконката, дето си пуснала по-горе. Wink

По повод якенцето на Дженсън току що прочетох в един форум следния пост: Jensen, listen up boyo. I'm a devoted Jared girl. I'd rather do him than you any day of the week. SO STOP LOOKING SO FUCKING SEXASS. I DON'T WANT TO BE CONVERTED. I'M SERIOUS HERE, LISTEN TO ME, DAMN IT!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ще ме съсипеш от смях! Joy hahaha Къде ги изнамираш тия мнения! Simple Smile Разбирам я женицата, дето го е писала това, само дето "I'd rather do Jensen anytime than Jared" е мойто твърдение и долу ръцете от наш Дженсън - ама - ха! Заклети градинарки и те налитали на големия брат! (Дано подобна тенденция да не прелети и към нашия форум. Засега converted от градината към Маракана, слава богу, нямаме) Simple Smile

Бе погледа на Сами, под лампата, само на мен ли ми е леко зловещ? Rolling Eyes
Изи, не си спомням вече кой го каза, но на едно от многото интервюта дадени от сценаристите и актьорите по време на Комик Кон-а в Сан Диего, някой от тях спомена, че специално са го карали Джаред да направи възможно най-безизразната и лишена от емоции физиономия там под лампата. Целта била да хвърлят в размисъл целокупното фенство и всички дружно да се чудим и да предполагаме до септември - какво точно си мисли Сам , виждайки "щастливия" Дийн през прозореца. Мога да дам само един коментар - мръсници!

Няма как да не се съглася всецяло с теб! Последната дума казва всичко от-до и нямам какво да добавя!  Twisted Evil Mr. Green

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 00:19 от Dana_Scully

# 13
  • Мнения: 2 040
Ето още три снимки от снимачната площадка на шести епизод



Джаред какви танцови стъпки вкарва на пръвата снимка  Laughing

(Дано подобна тенденция да не прелети и към нашия форум. Засега converted от градината към Маракана, слава богу, нямаме) Simple Smile
Само Галчето, дето е една неориентирана мотика  Laughing

# 14
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
По повод якенцето на Дженсън току що прочетох в един форум следния пост: Jensen, listen up boyo. I'm a devoted Jared girl. I'd rather do him than you any day of the week. SO STOP LOOKING SO FUCKING SEXASS. I DON'T WANT TO BE CONVERTED. I'M SERIOUS HERE, LISTEN TO ME, DAMN IT!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy На тази девойка диагнозата и е ясна. Мъчително опитва да отрече ненаситната си същност Mr. Green По-добре да си признае пред себе си, ще и олекне Joy

Ед може да тича на зиг заг, да тича като пияна змия, както реши Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт