SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 51 928
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 040
Късно – вече го налетях(а) (вж. предишния ми пост ppp )!
Видях аз, видях  Crossing Arms

Трогната съм от предложението цък, обаче и аз я искам другата конфигурация (и аз между тях)  Blush

# 556
  • Мнения: 6 388
Късно – вече го налетях(а) (вж. предишния ми пост ppp )!
Видях аз, видях  Crossing Arms

Трогната съм от предложението цък, обаче и аз я искам другата конфигурация (и аз между тях)  Blush

Ох, не-е-е (да се чете като мъ-ъ-ъ-ър) !
Е да де, и аз не държа, но ако особено много се налага, нямам избор. Обаче, Злате, пак закъсня – ЦЪК hahaha ! Или по-скоро – нареди се на опашката Laughing ...

# 557
  • Мнения: 2 040
Обаче, Злате, пак закъсня – ЦЪК hahaha ! Или по-скоро – нареди се на опашката Laughing ...

Така е то - от край време си си връзкарка  Crossing Arms  Laughing

А какво ще кажете за малко агнешки татко Джон аka Мат Коен?

# 558
  • Мнения: 0
Леле, дами - вие двете ми оправихте следобеда! Simple Smile Няма такъв хилеж като на горната размяна на постове между двете ви. Simple Smile
На конфигурацията в креватен вариант ако ми намерите някоя фенгърл, която да не иска да е по средата, ще ви номинирам за нобелава награда! (То таквози женско същество, дето да не иска, просто не мога да си представя!) Simple Smile)

Импала, емотиконката дето точи лиги е ново въведение, което мисля при първа възможност да вкарам в употреба. Мерси за което! Wink

# 559
  • Мнения: 6 388
Обаче, Злате, пак закъсня – ЦЪК hahaha ! Или по-скоро – нареди се на опашката Laughing ...
Така е то - от край време си си връзкарка  Crossing Arms  Laughing

Ще използвам 'връзките' си, за да ти помогна да се добереш и ти до Конфигурацията !

А какво ще кажете за малко агнешки татко Джон аka Мат Коен?
Тц, non mi piace Crossing Arms ! Освен това аз съм изключително вярна и не изневерявам bowuu – двамата 'главни' Уинчестъри са ми напълно достатъчни... нали-и Whistling ...

Леле, дами - вие двете ми оправихте следобеда! Simple Smile Няма такъв хилеж като на горната размяна на постове между двете ви. Simple Smile
Затова много го обичам Златето  Hug .

На конфигурацията в креватен вариант ако ми намерите някоя фенгърл, която да не иска да е по средата, ще ви номинирам за нобелава награда! (То таквози женско същество, дето да не иска, просто не мога да си представя!) Simple Smile)
Може би има – сред твърдо монотеистичните Градинарки и Мараканки. Не ги разбирам тези жени – ‘що така се ограничават Thinking ?!

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 18:17 от Impala

# 560
  • Мнения: 2 040
Ще използвам 'връзките' си, за да ти помогна да се добереш и ти до Конфигурацията !
Много благодаря - на теб разчитам!  Hug

Леле, дами - вие двете ми оправихте следобеда! Simple Smile Няма такъв хилеж като на горната размяна на постове между двете ви. Simple Smile
Дейна, за тебе винаги!  Hug

Мдааа, и аз не ги разбирам тези "монотеистките" ама всеки си знае как му е най-добре  Peace

За да подкрепя тезата колко по-добре са си ненаситниците ще приложа:

Един прекрасен Джаред  Heart Eyes


И един невероятен Дженсън  Laughing Heart Eyes


Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 19:22 от Злата с метлата

# 561
  • Мнения: 3 818
Може би има – сред твърдо монотеистичните Градинарки и Мараканки. Не ги разбирам тези жени – ‘що така се ограничават Thinking ?!

Много сте ми сладки как даже не ви минава през акъла, че е възможно да не ни трепват сърцата при вида на Тренера и не че се ограничаваме, а просто не ни влече Laughing

# 562
  • Мнения: 0
Много сте ми сладки как даже не ви минава през акъла, че е възможно да не ни трепват сърцата при вида на Тренера и не че се ограничаваме, а просто не ни влече Laughing
.... което си е същото, де и не дава отговор на чуденката на Импала. Нали имаше преди време една приказка, че "2 е повече от 1" та в тази връзка и Мараканки и ненаситници се чудим как може вие градинарките да отказвате "бонуса", който върви в комплект с Баш Градинаря. Simple Smile

Нацупили са се момчетата, като са разбрали, че имало и fangirls, които не обръщат ама никакво внимание на Ди-й-йн

# 563
  • Мнения: 292
Добро утро и от мееееен,
посмях се от сърце със Злата и Импала ...... момичета, някой ден Ще се оправите  Joy Joy Joy
Та следвайки поредицата, днес най накрая завърших  Sick третата си "книга" (чак смешно ми става).

Той е силен, той е смел. Той е добър (най добрия) ловец, приятел и брат. Той пие , псува и ходи по жени ........ Той е желан субект за сънища и повечето от нас желаят да са предмет който се докосва до прекрасните му устни.
Той може да бъде много лош, но също така и много нежен ...
Кого се опитвам да изненадам? Вие вече го познавате до болка.
Представям ви 3º и не последна "книга" от поредицата "УИНЧЕСТЪР" .......
Светлините приглъхват, всички затаяват дъх, барабаните (мои любими) започват леко да бият като постепенно се усилват, създавайки допълнително напрежение .......
Дами и дами (защото си няма ме господа, имаше едно момченце, ама май нещо го уплашихме) на вашето внимание ...... ДИЙЙЙЙЙН УУУУУУИНЧЕЕЕЕСТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪРРРРРРР.
Големият син на Джон и Мери, баткото на Самииии. Дий Уинчестър е един от най добрите ловци на свръх естествени същества, важна фигура за Ангелите и Демоните.
Днес с негово съдействие Ще ви покажем как се ловуват призраци.



трябва да приемате работата си много на сериозно.
след обстоен преглед на печата, намирате някой симпатичен призрак ....
Заредете се добре с: пушка със солни патрони (прогонва временно духа), лост или тежък "държавен" предмет от оригинално желязо  Mr. Green (върши същото действие като пушката). Едра Морска/ каменна или ситна готварска сол в случайна нападение от призрак, демон и т.н. си направете кръг от солта и влезте в него и не излизайте до второ нареждане (гледайте също така да не ви се схванат краката от стоене).
в Случай, че знаете къде е гроба на обекта който преследвате или имате нещо лично негово (коса, плът  Sick, дреха ...) го поръсете със сол и го подпалете ......  Twisted Evil


Надявам се не съм ви отегчила с г.....те си. Във вечерния бюлетин (днес е петък и мисля да приспя мъжо и детенце по рано) Ще имам специално издание за ИМПАЛА  Hug

Лек ден ви желая   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 12:19 от bicho malo

# 564
  • Мнения: 1 775
та в тази връзка и Мараканки и ненаситници се чудим как може вие градинарките да отказвате "бонуса", който върви в комплект с Баш Градинаря. Simple Smile
Ами аз лично съм му се попреситила на тоя бонус и ми е изстинал Laughing Като се замисля, много е вероятно ефектът да се дължи и на настойчиво и последователно промиване на мозъка ми от страна на Фейчето Thinking Wink Laughing Както и да е, 'ич не страдам, много си ми е добре в градинката - кеф ти копане, кеф ти чаени партита... живот си живея и си свиркам Whistling Laughing

# 565
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Айде и един отговор от Мараканките-Ултраси Crazy Joy
След като съм спряла взор на Тренера, нивгаш, никой друг свръхестествен тип не мож ми спре сърцето така Naughty Grinning
Джаред/Сам просто не го "виждам" Simple Smile

# 566
  • Мнения: 0
bicho_malo, за пореден път си надминала себе си в учебникарските издания - книгата много ми харесва! Simple Smile Hug Специалния бонус - наръчник как се ловят / отбягват духове е много полезно четиво, а като се замисля, откакто съм фен на сериала, думи като "каменна сол" и "пушка" вече са придобили ново значение за мен. Simple Smile Мерси и продължавай в същия дух и с останалите книжки от поредицата за семейство Уинчестър (а защо не и за Боби, Кас и Руби, например? ) Много нахална ли ставам?? Mr. Green

Мараканки-Ултраси, (Изи), теб те разбирам напълно, аз в самото начало също бях върл Ултрас на Маракана, но постепенно погледът ми взе да се спира и на Самито (не че Дийн вече е спрял да ми спира дъха като се появи, просто Саскуоч също много се е разхубавил). Иначе Маракана си остава форевър моя любов и място, където е закотвено сърцето ми. Simple Smile

# 567
  • Мнения: 6 388
Fairy,
точно това не разбираме – как може да не ви трепва нищо при вида на Ди-й-йн, докато на нас ни се раздрънква почти всичко hahaha . Но, както казах/писах вече няколко пъти, не разбирам, но уважавам.

Dana,
‘Бонус’?! Възмут Crossing Arms !

bicho malo,
‘Ще се оправим’ Laughing ?! Хъм Whistling !
Много ми хареса и Ди-й-йн – книжката ти Hug , особено въведението. Нямам търпение за ‘моята’ eat !

Злате-е,
изложихме се малко вчера – що за ненаситници сме щом обръщахме повече внимание на Ди-й-йн/Дженсън и по-малко на Сам/Джаред?!! Правило No 1 на Ненаситниците е да разделят поравно обожанието си между двамата си любимци, ако може едновременно Wink .
Нещото, от което тръгна всичко вчера, Джаред го използва по доста особен начин – 7:17 - 7:40. Не знам кой може да иска да е този микрофон. Освен пак истинските Градинарки, които вече са свикнали с ‘екстрите’ на Джаред – обилното потене и разни миризми. Всъщност според мен г-ца Кортес си е много подходяща за г-жа Падалеки: все пак няколко години е работила с коне заради ‘Wildfire’, а те миришат ужасно – явно е претръпнала.
Т.е. трябва ни нов повод – ти гониш!

# 568
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Освен пак истинските Градинарки, които вече са свикнали с ‘екстрите’ на Джаред – обилното потене и разни миризми. Всъщност според мен г-ца Кортес си е много подходяща за г-жа Падалеки: все пак няколко години е работила с коне заради ‘Wildfire’, а те миришат ужасно – явно е претръпнала.

Първо правило за добри съседски отношения Simple Smile. Никога не обиждай или не прави кофти намек за любимеца на съседа. Peace
Това горе на мен ми звучи кофти.  Peace "обилно потене и разни миризми" навява асоциасии за нечистоплътност и не до там хигиенични навици. Освен това правиш сравнение между миризмата на Джаред и конете, които според теб миришели ужасно.
Конете не миришат ужасно. Миришат неподдържаните конюшни, такива, в които не се чисти и проветрява редовно Peace
Дженсън също си има кофти качества вероятно, но на мен няма да ми е приятно да ми се казва, че съм почитателка на тип, с акцент върху кофтите му черти.

Нищо лично, Impala  Peace

# 569
  • Мнения: 2 040
Здравейте!
bicho malo, поздравления за новата книга! Страхотна е!   bouquet

Мараканките-Ултраси
Joy Joy Joy Joy Това много ми хареса!

Импалка, аз не смятам, че съм се изложила - Тренера все още владее сърцето ми изцяло (или поне 90%  Wink). Нормално е да обръщам повече внимание на него, да не говорим, че в миналото колкото пъти да се е случвало да засвидетелствам платоничното си възхищение към Баш Градинаря , двете главни градинарки хващаха мотиките и налитаха на бой. Затова сега по-вимателно го раздавам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт