SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 51 927
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0

We are SUPER and we are NATURAL. That's why we LOVE SUPERNATURAL!


Страниците на по-старата тема "SuPeRNatuRaL" :
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Страницата на старата тема "SUPERNATURAL - Продай ми парче от душата си":
10


 И накрая кратка рекалкулация на фенските желания и стремления дотук:
2 бр. градинарки (също и верни хрътки на Баш Градинаря, които са до него в добро и зло, докато.... Джен ги изрита от семейното ложе);
1 бр. кандидат-мотика (същата и "мокет");
4 бр. запалени читателки (едната също кандидат-мотика и мокет);
1 бр. антенка с мръсно подсъзнание (плюс допълнението от горната точка  )
2 бр. отявлени мараканки (едната от които също и "кандидат-палец")
3 бр. кокетки-мажоретки (които не се свенят отвреме-навреме да надничат през плета какво става в царството на Баш Градинаря, но иначе са първи при поднасянето на хавлии на Тренера в съблекалните на Маракана)
4-5 бр. ценителки на мъжката красота (тук влизат и лица от гореизброените вече категории)
2 бр. кастиелки, които си падат по раздърпани шлифери и ангелскосини очи
2-3 бр. ненаситници, в чиито обятия който и от братята да попадне, все ще са доволни (и братята и те)  
1 бр. върла хищна ненаситница, която е и третият главен персонаж в епизодите и "нещото", което е неизменно до братята, колкото и да им се иска на останалите гореизброени категории я да се натискат с тях на тапицерията на задната й седалка, я да лежат на предния й капак и да гледат звездното небе.
много на брой - Mераклийки...   (да не се бърка с "Мараканки", въпреки омонимното звучене на думата. Второто понятие да се счита подвид на "мераклийките", като същите обединяват още прилежно трудещите се в градината и притежателките на ангелски крилца).


Легенда:
1. Главна мотика - определя Сам за единствен и незаменим свой патрон
2. Кандидат мотика - (почти отрекла се от тренера)
3..Кокетка-мажоретка - много,много харесва  Дийн,но има снимки на Сам,които......... Тук попадат: Злата с метлата Dana_Scully
4. Цвете в градината - Сам свети като слънце, а Дийн полива от време на време
5. Ненаситница - много работливо момиче.Труди се и в градинката, и на стадиона Тук попада: bicho malo (скромна и културна)
6. Върл запалянко - определя Дийн за единствен и  незаменим свой патрон
7. Градинаря = Сами  
8. Тренера = Дийн
9. Ценителки на мъжката красота = е това вече е съвсем ясно  Sunglasses Тук попадат: bicho malo, Impala
10. Маракана  отразява твърде многобройните фенки
11.  1 бр. върла хищна ненаситница - само Impala

Малко допълнение:
Цитат
Всъщност тези наименования имат малко по-различна история Grinning Сами е Градинар, защото тук преди много време, моя фейска милост беше единствената фенка на Сам (прелитаха разни други, но не се задържаха в темата, така че за тях не споменаваме) и аз си стоях сам-саминка, което е хубаво, широчко ми е около врата, ама ми е самотно. И по някое време усетих, че мога да си отмъкна някой от агитката на Дийн, да не ми е скучно сама, набелязах си жертва в лицето на Стич, сниших се като коте, което дебне плячката си и хоп! с няколко подходящи думи и снимки я придърпах при мен да копаем заедно градинката на фенството към Сам. Та оттам тръгна и Градинарят.  Grinning

Дийн пък е Тренер не заради червените гащи, а защото покрай приказките за нашата градинка, един ден стана ясно, че на нас ни е широчко - една градинка, един Градинар - две фенки Laughing , но фенките на Дийн са нещастни, защото са толкова много, че цяла Маракана няма да ги побере. А щом ще се помещават на Маракана, какво друго, освен един Тренер им трябва.

Продай ми парче от душата си,
продай ми трошица добро.
Продай ми мечтите и чудото,
което смело наричаш любов.


Аз не живея: аз горя.
Непримирими в гърдите ми се борят две души:
душата на ангел и демон.
В гърдите ми пламъци дишат и плам ме суши.
И пламва двоен пламък, където се докосна....

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 18:20 от Layla

# 1
  • Мнения: 0
И като за начало да ви пусна всички останали иконки, които съм направила и не съм публикувала:









И много  Hug и   bouquet  bouquetParty

# 2
  • Мнения: 292
Ха, пу първа  newsm44 smile3534,  smile3501 Layla

Поправка ..... втора  Whistling

П.П. Мили мои пожелавам ви лека ноЩ и най сладките съниЩа
 

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 01:24 от bicho malo

# 3
  • Мнения: 0
Записвам се веднага! Simple Smile Супер оформление, само да добавя, сложи предишната тема като No. 10, така са много лесни за намиране, а и да върви номерацията подред. Simple Smile Hug

Рекалкулацията и Легендата имат няколко изядени букви, а последното като цитат мисля, че е добре. Simple Smile

Поздравления за новата ни тема!   bouquet

И за да не е само мрънкотене от моя страна - картинките, които си публикувала, са супер! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 0
М, екстра. Значи и аз съм доволна   newsm53
Дейна, поправих каквото видях, ако има още нещо кажи къде е, че се уморих да чета  newsm12

Стана доста късно и е време за лягане и на мен  smile3524. bicho malo, благодаря за пожеланията, взимам си най сладките съниЩа и се мушвам под завивките. А ти, Дейна, гледай да сънуваш нещо, че четенето на сънища си е голям кеф  Heart Eyes

 202uu

# 5
  • Мнения: 0
Добре, обещавам, че ако сънувам, още утре ще бързам да споделя.
Я да ви зарадвам и с една забавна класация на "Най-смешните моменти от Supernatural" http://freshfromthe.blogspot.com/2010/06/set-supernatural-top-10-funniest.html и подобно нещо, но направено на клипче: Top 20 Funniest Supernatural Moments

# 6
  • Мнения: 6 388
Layla,   bouquet .

Ето нещо, което ме разтрепера, навсякъде, и забравих за 'кроткото състояние'. Любим момент – 1:44 - 1:46, естествено. Злате, имаш официалното ми разрешение да ми го припомняш, когато пак изтрезнея...

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 03:28 от Impala

# 7
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Добро утро Hug

Layla, много хубава и цветна темичка. Харесва ми!  bouquet Поздравления от мен Grinning

# 8
  • Мнения: 292
Дубрю утруууу,
импала, това нещо, не се пуска късно вечер, та после ние мирните работеЩи душици да се чудим как и от къде да я подхванем на сутринта Mr. Green Mr. Green.... Ти, дойдеш пуснеш бомбата и избягаш, та после се върнеш изтрезняла, а нас (мен) влагата ни държи все оЩе  Joy Joy Joy
И тъй като тук от сутринта е непоносима жега Ще ви почерпя с неЩо разхладително (надявам се при вас да се оправя времето)  Whistling Whistling Whistling

# 9
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400

С червените гащета ми харесва повече Joy

bicho malo, няма топло при нас. Sad Само студ, студ... Whistling

# 10
  • Мнения: 292

bicho malo, няма топло при нас. Sad Само студ, студ... Whistling


Тогави ви праЩам от тук много (вече виждани милион пъти)   Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny.......

# 11
  • Мнения: 2 040
Добрютро и от мен в новата ни тема!
Лайла получава  newsm51  и love001 за чудесно оформената нова тема - идеално балансирана откъм снимки, забавление и информация!
А ето тази иконка е направо мррррррр  Heart Eyes


bicho malo, благодаря за разхладителните снимки, които постваш  Hug! Добре, че имат обратния ефект върху мен, та да се позагрея малко, че тук зимата си се върна със страшна сила  cold Добре, че си пуснала и от горещите (не че има особена разлика между двата вида  Mr. Green).

Импалка, палавнице такава, радвам се, че пак си на линия! Какви бяха тези "кротки състояния", "излекувала съм се" и тем подобни глупости  Crossing Arms Влезе ли ти веднъж под кожата дийнския вирус, дори и да имаш ремисии от време на време, оставаш си заразена за цял живот. Както е казал поета за него лечения "няма открити, няма открити"  Laughing А нещото, което си дала разрешение да пускам и да не беше дала пак щях да го пускам поне по веднъж на ден  Mr. Green. Да си призная и аз се поразвълнувах  Blush - любим момент 1,18  Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 44 115
Добро утро момичета Simple Smile)))

виртуална почерпка, понежe ставам на 28 днес Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


   
 


# 13
  • Мнения: 292
Бих казала, че НЕЩОТО трвба да се провъзгласи като дневната доза ХЕРОДИЙН .... та да не ни сполетят времените моменти като импалка, т.е. ИЗТРЕЗНЯВАНЕТО/ ОЗДРАВЯВАНЕТО и т.н.

Angel_Dust, Честит Рожден Дееееееееееееен  newsm59 bdbaloni
Бъди здрава, Щастлива, нека Дийн късмета и любовта да вървят винаги с теб, ръка за ръка.   bouquet
                                        

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 09:55 от bicho malo

# 14
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400

baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШИЯТ КАС В ТЕМАТА! baloni  Wink Hug

Angel_Dust , желая ти леки запивки, много усмивки, здраве в изобилие и радост до безсилие!

Общи условия

Активация на акаунт