Supernatural - After the Apocalypse

  • 26 522
  • 699
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Аммм а това  newsm78 май четох в тази тема че е колаж4е ама пък какво колажче Simple Smile


А това ?


Simple Smile ползвам ви като комисия по оценка на съответствията  Joy hahaha

И двете май (за съжаление) са колажи... но пък хубави колажи. Simple Smile

Мили дами, както сме я подкарали, за коментарите в събота определено ще ни трябва нова тема. Фейче - очакваме вълшебното ви включване, нали?

Последна редакция: чт, 23 сеп 2010, 00:15 от Dana_Scully

# 691
  • Мнения: 292
Ммммммммммм дааааа, за жалост са колажи. До болка познава ме тялото на Тренера и знаем, че той по силовия спорт не си пада и от там .... няма как да има тез теракоти ......  Flutter
На мен ето тези колажи са ми едни от любимите


стига толкова , че пак Ще имам нужда от леден душ

# 692
  • Мнения: 1 343
Е как бе Simple Smile Я виж допълних една хавлийка в последния си снимков пост това не може да е колаж  Crazy

# 693
  • Мнения: 292
Най автентичната Дженсънова хавлийка  Mr. Green



То се е видяло , че тази вечер е вечерта на колажите та за това .... вижте на какво попаднах ..... Не знам защо, но направо олигавих клавиатурата ......

# 694
  • Мнения: 3 818
Добро утро, палавници Laughing

Харесва ми темата на разговора ви вчера, много философски се е получил, с радост "прочетох" всичко сега Mr. Green

Стиче, твоята колекция ми напомни как преди доста време те излових, че търсиш целенасочено shirtless Джаред Joy

Дейна, ще има нова тема след малко (или повече) Grinning

# 695
  • Мнения: 3 818
Дами и господин (макар и поизчезнал),
заповядайте в новата тема Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=527474.new#new

# 696
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 373
Ха здравейте! Брей, все едно ме е нямало с дни Joy
Фейче, бравос и благодаря за новата тема  bouquet
Стич, интересна колекция Rolling Eyes Какво стана с "ние- възвишеното, душата, в краен случай мармота..." Laughing Чак тояги на на голо! Голи? Ха да видиш сега като ми е на мен все палаво, какво ми е хубаво Laughing

Ето още една пресна снимка:

# 697
  • Мнения: 3 642
Току що изгледах първи епизод и не знам какво да мисля  newsm78
нещо нещата не ми се развиват в стил сам и дийн
а сам изглежда много променен, не е моят сам
особено с тоя изцепка накрая, че ако е бил на мястото на дийн нямало да изтича в къщата при онези хора - не ми допада промяната в героят  Sad

# 698
  • Мнения: 120
Как може да ви намирам чак сега ooooh! Голяма фенка съм на сериала.За 1 месец изгледах и 5те сезона.
За сериала научих от форума има една мама(май Angel dust) и в подписът и видях двамата братя,като нединият доста ми хареса-Дийн.
Като гледам сте доста активни и имам доста да чета Simple Smile

# 699
  • Мнения: 1 775
Как може да ви намирам чак сега ooooh! Голяма фенка съм на сериала.За 1 месец изгледах и 5те сезона.
За сериала научих от форума има една мама(май Angel dust) и в подписът и видях двамата братя,като нединият доста ми хареса-Дийн.
Като гледам сте доста активни и имам доста да чета Simple Smile

devil_kin, заповядай в НОВАТА ТЕМА Hug

Общи условия

Активация на акаунт