Supernatural - After the Apocalypse

  • 26 528
  • 699
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 343
Ооо и Кам е прекрасен със костюм и без костюм  Crazy Blush
Особено като го играе лош ама не и с дълга коса Simple Smile Утре е shirtless /май така беше/ и там вече не знам.  Whistling

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 23:35 от WomanitKa

# 676
  • Мнения: 0
Ооо и Кам е прекрасен със костюм и без костюм  Crazy Blush
Особено като го играе лош ама не и с дълга коса Simple Smile Утре е shurtless /май така беше/ и там вече не знам.  Whistling
Задължително да постнете 'shirtless' класацията и тук, за да си дадем компетентното мнение Simple Smile

# 677
  • Мнения: 1 343
Ако оцелеем при подбора за да може да я направим  Joy hahaha Аз лично знам кой снимки на братята ще я красят вече Simple Smile  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 1 775
Ооо, някой каза shirtless Grinning Веднага получих порив да споделя своята скромна лична shirtless Jared колекция и чакам с нетърпение да си я допълня утре от класацията Grinning











И малко палави shirtless gif-чета +18: с Руби, с Мадисън, с мед-сестрата, дето й забравих името и накрая със злата хавлия Twisted Evil



Простете, че толкоз много голичко изтипосах, но днес явно ми е такъв ден Laughing

# 679
  • Мнения: 0
Стиче, за такова хубаво нещо никога не трябва да се извиняваш. Simple Smile Благодаря, че споделяш твоята колекция, за да позапълня моята и да кажа и аз, че shirtless класацията утре я чакам с голямо нетърпение.
Коя снимка на Дженсън смятате да сложите, Уоми?

# 680
  • Мнения: 1 343
По хавлийка имаше и той Simple Smile Fairy ми ги показваше  навремето с една топка застанала там дето не й е мястото  Embarassed
А Джаред ще е с хавлийка определено  Blush Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 0
Супер! Хавлийчестата снимка на Дженсън е тази:


Ще прощавате, че я публикувам за 2 748 868 627 път, ама и за тримилиарден да беше, пак бих я публикувала (преди лягане!) Simple Smile

# 682
  • Мнения: 1 343
Тази нямам идея дали не е колаж

Хахах сори пуска ли сме по едно и също време Simple Smile Само се притеснявам, че Роб горкия ще е супер не на място в нея Simple Smile Само малкия вълчо от портите като знам какъв "дувар" вади и ...

# 683
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 430
С хавлийката ли да е колаж? Shocked Неее, това е кощунствена мисъл Mr. Green Joy Бе май не е фотошоп Laughing
Младият Дженсън нещо не ми е hot&sexy Crazy

Само се притеснявам, че Роб горкия ще е супер не на място в нея Simple Smile

Уоми, спестете му на Роб голата класация Crazy Само ще изглежда не на място сред всичките бицепси, трицепси и други релефи  Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 1 343
С хавлийката ли да е колаж? Shocked Неее, това е кощунствена мисъл Mr. Green Joy Бе май не е фотошоп Laughing
Младият Дженсън нещо не ми е hot&sexy Crazy

Не нееее онази с зелената риза Simple Smile

# 685
  • Мнения: 0
С хавлийката ли да е колаж? Shocked Неее, това е кощунствена мисъл Mr. Green Joy Бе май не е фотошоп Laughing
Младият Дженсън нещо не ми е hot&sexy Crazy
Joy Joy Изи, много ми харесва как разсъждаваш - напълно съм съгласна, че би било кощунство Дженсън с хавлийката да е колаж, затова никак не си правя труда да разбера дали е или не е! (Спомнете си само какъв ужас настана, когато разбрахме, че мокетената снимка, на която чете книжка легнал по корем, взе че се оказа фотошопвана)  #Crazy

Нее, хавличестата си е най-истинското нещо на света. Simple Smile

Уоми, зелената риза е колаж. Simple Smile

# 686
  • Мнения: 0
Лошата новина е, че тази с хавлийката и със зелената риза е колаж
Аз малко се поизгубих, но пък веднага ще дам повод да се посмеем на CWtelevision понеже този клип http://www.youtube.com/watch?v=Bdgge-NhK0U&feature=sub и заглавието "Supernatural Interview - Jared Padalecki - CW Connect" някак не ми се връзват   Grinning

# 687
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Леле, тази снимка съм я гледала, но чак сега като прочетох за топката и веднагически погледнах под нея...и чак сега забелязах положението там  Shocked Embarassed

Как сте, прекрасници?  Hug
Аз току що се отлепих от ТВ-то, точно преди първия епизод ще изгледам за не знам кой път последния на пети сезон  Outta Joint
Тъкмо гледах The Song Remains The Same и реших да ви почерпя с нещо друго любимо - според мен разкошна игра на Матю Коен като Михаил (така исках и Михаил да вземе да падне и да се присъедини към Тийм Фрий Уил с прелестното си младо таткоджоново тяло)...тази серия мога да я гледам до припадък отново и отново, разговорът между Михаил и Дийн ми е любим момент..
Та да ви почерпя с един секси Михаил:


А това ми е мнооогоо умопобъркващ жест  Crazy


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.   bouquet

# 688
  • Мнения: 0
Ейй, prissson, добре завърнала се и мерси за новото клипче! Брей, тези от CW наистина ли не знаят имената на двете си звезди!!! Как може да наречеш Дженсън Джаред ( или обратното). И аз съм разсеяна, ама чак толкоз...

# 689
  • Мнения: 1 343
Аммм а това  newsm78 май четох в тази тема че е колаж4е ама пък какво колажче Simple Smile


А това ?


Simple Smile ползвам ви като комисия по оценка на съответствията  Joy hahaha

Ето яяяяяяя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт