Израел-51

  • 46 884
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Ето ме и мен  Flutter

Мимкис, благодаря за новата тема   bouquet

Добре дошли на новите попълнения в темата bowuu Веселана, на теб -  добре дошла на Обетованата земя  Grinning

Бубе, честито ново начало за вас двамата  Hug Много успехи да жънете   bouquet

Използвам възможността да благодаря на Тигър за приятното време, прекарано в Борисовата, на чаша кафе  Grinning

Нашата си нова година няма аналог тук  Confused Аз си обичам и еврейските празници, но сега, като сме с бебе, мисълта за празнуванията ми е доста стресираща  Rolling Eyes

Малкият гледа баща си като извънземно - възможно ли е да го е забравил?  Thinking
Ще дочитам и дописвам по-нататък, сега съм гроги  Crazy (втори ден откакто се върнахме)



 Party http://www.youtube.com/watch?v=6ZLq_JB8H44
http://www.youtube.com/watch?v=zckH0J_615Y&feature=related


# 31
  • Мнения: 0
Много благодаря!
http://www.youtube.com/watch?v=xu-GFCURF9s&feature=related Весел празник на всички празнуващи!

# 32
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Хей, Мимкис има двоен празник  Grinning Ще празнуват еврейската нова година и рожден ден  Hug
Мимкис, Честит рожден ден!
Нека новата година ти донесе подарък за рождения ден,
здраве, успехи във всяко начинание, много любов и едно здраво и пухкаво бебче!
Наздраве!!!

# 33
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
В нов пост едно въпросче:
Някой знае ли как да почистя петна от червено вино?Мъжо да бърза да излиза се блъсна в една паянтова секция на която имахме две бутилки вино.Паднаха и двете, досега съм мила стени, но ще трябва и да измажем  Confused Има малки пръски и върху новата гарнитура, която е бежава.Материала наподобява малко на джинси, но не точно...Ако някой има идеи, цялата съм в слух  Hug

# 34
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
пробвай с тези вениш-мениш ,различните му варианти , не знам какво продават в Израел.Аз бях заляла кухненския ни ъгъл с червено вино и се изчисти, но не помня с какво го търках Thinking може и с веро да съм пробвала Laughing.
Мимкис, честит рожден ден!Много здраве и късмет!
И още веднъж Шана Това!

# 35
  • Мнения: 490
Шана това!

Благодаря за поздравите и пожеланията, ето и почерпката в духа и на празника Grinning
 

    Борянка, с Вениш пробвай, а за стената няма друго освен пребоядисване, от личен опит го знам Laughing
   Жаки, в БГ в училище как го отбелязват празника, и там ли имат ваканция?
    Ментуш, добре завърнала се Hug Може и да е позабравил малко баща си Йойо, в БГ много хора е имало покрай него, нови, интересни Grinning, ще си свикне пак. Зет ми като пътуваше за по-дълго дъщеря му също така го гледаше Peace
     Veselana72, ние си празнувахме еврейските празници и извън Израел(без йом кипур,но няма и как да се възприеме като празник или да постиш като си извън Израел Peace). Песах, Роша Шана, Сукот, Деня на Независимостта сме се събирали в БГ или с приятели, или в Хабад. Иначе и двамата с мъжа през детството си сме празнували основно Нова година(по грегорианския календар) и сега си го празнуваме  Peace
   

# 36
  • Мнения: 0
Мимкис,честит рожден ден!Бъди здрава и много,много щастлива!Весел празник!

# 37
  • Мнения: 0
ШАНА ТОВА !!!

Да е мирна , здрава и щастлива !!!

# 38
  • Мнения: 4
шана това ле кол ам Исраел!!!!!!!!!!!! много хубави теми, почти се чувствам удома си. благодаря ВИ момичета Grinning

# 39
  • Мнения: 4
Добро утро на всички,направих си кафе и сядам пред компа:)Момичета имам едно питане,ама много важно,дано да можете да ми отговорите Rolling EyesКато си взема да речем визата за още 3 месеца престой,мога ли да си пътувам за БГ,в смисъл ще ме пуснат ли на връщане,защото току що си купих билет за декември,непременно трябва да съм в БГ по това време, но даже не сам си подала документите още в мисрад-а,още ги подготвям де:)Та въпроса ми е имам ли право с 3 мес.виза да пътувам и да се връщам естествено?Офф много съм притеснена,но пътуването ми е задължително Sad
Мерси предварително и сори че ви занимавам с моите си проблеми, ама нали сте минали по тоя път Wink
Лек и прекрасен ден на всички:)!

# 40
  • Мнения: 1 526
שנה טובה, שמחה ומאושרת,שתהיה טובה מקודמתה



Мимкис, на многоая лета!

# 41
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Веси, на мен лично ми изискаха мулти визата- това е входно изходна виза, същата виза са искали и на Цани ( не се е разписвала тук от доста време) Незнам дали на Мимкиса са и искали...При мен при получаването на туристическата виза си поисках и мулти виза....

# 42
  • Мнения: 258
здравейте момичета ,честита нова година от мен,с най добри пожелания за здраве ,късмет ,усмивки и много любов!
Разкажете как празнувате ,кога навлиза точно новата година,интересно е !
Хубав празник на всички ви!!!

# 43
  • Мнения: 4
Борянка за пореден път ти благодаря  bouquetТ.е да си поискам и мулти виза и това е:)Оххх, успокои ме отново HugАма нали съм ти казала че все се вкарвам във филми:)Хубави и весели празници и много любов Wink Peace

# 44
  • Мнения: 323
Честита Нова година и от мен.ДА сте живи и здрави всичките,мир и любов ви пожелавам.Ние най-накрая се прибрахме от Бг.Чудо невидяно..

Общи условия

Активация на акаунт