Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 126 871
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 436
zlatina_ZZ Тутманика изглежда страхотно, може ли рецептата?

# 121
  • Мнения: 779
меганс е авторката Whistling, не аз anisunshine Laughing

# 122
  • Мнения: 22 867
Бях обещала да напиша, пробвах бързата рецепта за динените корички, не е то! На външен вид няма разлика, но коричките по дългата "с отпуска" рецепта са с една тъъъничка хрупкава коричка, а вътре все едно са шприцовани със сироп, докато тези по кратката процедура, нямат тая коричка и не са толкова сочни. Просто като сладко, в никакъв случай не е лошо, но предпочитам другия вариант. Peace
Ето ги, първите две парченца са по дългата рецепта (само те са останали), другите са по кратката.


# 123
  • Мнения: 202
Лабрех страхотна вкусотия си направила-като желирани бонбончета е.
Вандови много хубав срамен кекс
Илрай кифличките ти са супер
anisunshine рецептата е на mari  eta  newsm51

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394887.msg11207268#msg11207268
страхотно хубаво  и лесно тесто.

# 124
  • София
  • Мнения: 436
Съжалявам за грешката!  Embarassed
megans благодаря за бързия отговор   bouquet... ще се пробва... досега не съм правила с яйрян.... 

# 125
  • Мнения: 1 798
Пилешко филе с гъбен сос


Питка


Питката е с чудесното тесто на mari_eta.
mari_eta,благодаря!  bouquet
megans ,при теб е вкусно както винаги! Heart Eyes

# 126
  • София
  • Мнения: 4 142
alex_og97, ивка, благодаря Ви момичета направо ме шашнахте
ето и рецептата:

Универсален кекс - мисля, че рецептата е от форума, но не съм много сигурна newsm78, ако някоя мама си познае нека не се сърди, че не я споменавам


Продукти:
 5-6 големи яйца,
 2 чаени чаши захар,
3 чаши пресято брашно и смесено с 1 бакпулвер “Д-р Йоткерс”,
2 ванилии,
 2 супени лъжици какао, 1/2 чаена чаша олио,
1 чаша хладка вода(може прясно мляко) - аз винаги го правя с вода.
 Пека при загрята фурна на 180 гр. около 40 мин.
Това е, лека вечер от мен  bouquet

# 127
  • Мнения: 398
anisunshine благодаря за рецептата.Ще я направя в най-скоро време.

Ето от мен един сладкиш импровизация, който стана много вкусен.

# 128
  • DE
  • Мнения: 971
За всички които поискаха рецепта за пуешкото и питките написах  ето тук в любими.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=465549.msg16241079#msg16241079

Благодаря ви момичета за интереса. Не е ниЩо особенно но пък е вкусно.
Извинявам се че не съм отговорила на лични Hug

# 129
  • Мнения: 1 352
Добър вечер, пак питки и чудесии. Чудесни сте, благодаря ви, че споделяте тук, така ми давате страшно много идеи за разнообразно меню   bouquet.
Аз направих за вечеря едни яйчица по панагюрски:

# 130
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Едва сега успях да се доредя тук ooooh!...пускам си питката за днешния празник/съжалявам за лошата снимка, но вечер е кофти светлината Confused/, утре повече, че съм гроги:


# 131
  • Мнения: 1 092
Всичко което гледам е чудесно. А тея динени желенца все ги гледам и ще взема накрая и аз да се пробвам с тази рецепта... амаха
от мен: паниран карфиол - "Петльови мераци" - торта (нещо между парфе, чийз, бисквитена торта с шоколад и плодова торта)
Всичко изчезна за минути  Laughing

# 132
  • Мнения: 11 607
Ох...гледах, гледах и си забравих думите......

Чудни пилешки дробчета видях, чудна и прекрасна торта за 25 годишнина(ах вие...подмазвали сте се едно време на социализЪма.....) - борбата там е била повече от успешна(Дитсан  bouquet), друга торта за закуска - Стоева, Стоева закуските вече не са това, което бяха, Меганс - много хубава питка, Мариета - много красива питка, а......Лулу, тръгнах да преглеждам изпуснатото отзад напред....Бях прочела за твоите жаби.....Но вярвай ми не вярвах,че са толкова реални......Помислих ги за истински.....И аз да попитам - изядохте ли ги и не ви ли бе срам да ги издете??????? Нинка, и ти ли нямаш снимки.....Сърце не трае да не внесе и то нотка креативност в купешки еклерчета.......Никога не съм правила тарталети....Време е да се науча...Краси, що така без снимка, ще се глобяваме..Лабрекс, какви са тези дини направени все едно са минали през Китай?????? То тук вече нищо не ме учудва - сладко от домати, дини с отпуска и без отпуска........Луд умора нЕма........Тутулина, хващаме се под ръка и започваме да обикаляме из България по съфорумки....Да им пробваме он лайн ястията, стига с тез снимки........

Пропуснах много да спомена......Не е умишлено...Фантазии, импровизации, универсални кексове......То има ли запомняне??????

Стига съм говорила, да се отчета......

Сладкиша н … 77;ни - Сладкиша н … 87;ка - Питка - Руло Стефани

Губи ми се Ася с нейните странни ястия.......Роца и тя....Лоис също.....Диди, Крисчето, ох.....толкова много липси....Къде сте, момичета?

# 133
  • Мнения: 398
matze бях помолила и преди, но сигурно не си видяла.Може ли рецептата за Чили ко карни Praynig

# 134

Общи условия

Активация на акаунт