Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 126 905
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 762
От кога не съм се разписвала и аз  Sad Ама пусто време все не стига.
Сега скромно да се наредя до вас   bouquet кулинарни магьосници   bouquet
Миш маш- това е една от най- любимите ми манджи.

Пиленце със зеленце. Синето без месо не сяда   Crossing Arms

А това е Käse Kuchen Фантазия на Лабрекс. При мен по- тъничко го направих, защото го разделих на две. Е наистина е фантазия. Благодаря Лабрекс    bouquet

И парченце.

Снощната вечеря, която е голяма проза, ама много ми се приядоха пържени картофки, салата и кремвирши с кашкавал  Embarassed

# 61
  • Мнения: 3 353
Отдавна не съм се записвала в тази тема, но чета редовно
И колкото повече чета, толкова повече готвя Laughing
Невероятни сте!  Hug Перфектният стимул да прекарвам повече време в кухнята, че даже и да ми доставя удоволствие.

Аз че готвя - готвя, но не снимам. Нямаше обаче как да не снимам първите кисели краставички, които приготвих през живота си. На вид са добре, на вкус - още не знам Crazy

# 62
  • Мнения: 22 867

abet, радвам се, че ти е харесало  Käse Kuchen-чето, и аз много си го обичам! Heart Eyes  bouquet

{Тони}, сигурно ще са вкусни краставичките, много добре изглеждат!  bouquet 

У нас пак ябълковия сладкиш, но във вариант сини сливи, кафе и коняк. Не е лошо, много сочно, ама доста сливи сложих, стана не сливи в тестото, ами тесто в сливите. Grinning

# 63
  • Мнения: 52
Най-накрая и аз да се запиша тук с мое творение   chef .Ето и моят тутманик или питка със сирене  newsm78.Стана пухкав ,мекичък и направо се топи в устата :



Постигнах този резултат благодарение на този форум и на вас момичета  Hug

# 64
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Кое от кое по-вкусно, с всяка страница все по-интересни неща виждам... Simple Smile) От мен един сладкиш с ябълки:

# 65
  • Мнения: 1 266
rossonera, smile3525, благодаря ти със закъснение, защото и аз готвих досега.
Точно както обичам със подробно описание на действията, опаковките и вида на продуктите.
Да попитам може ли със готов какаов блат  да се направи или пък с какаово бисквитено за по-бързо?

# 66
# 67
  • varna
  • Мнения: 676
Mitonela,благодаря!Страхотна рецепта!  bouquet

# 68
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 599
От мен за последно днес - Хлебчета за хамбургери (все още меся без машина, но може да се замисля и да си купя).

# 69
  • Мнения: 779
а от мен едно сладко от сливки

и вкусна пица от оригиналното тесто на Пица Верди -страхотно наистина Peace

п.с.извинете за лошите снимки ,но ми отнесоха фотото в чужбинско Laughing

# 70
  • Мнения: 1 266
zlatina_ZZ , по каква рецепта направи сладкото от сливи и вари ли след това бурканчетата? Вкъщи имаме много сливи, правих и сладкиш със сливи, но понеже много ядем палачинки искам и сладко.

# 71
  • Мнения: 1 352
Някой ще ми каже ли ефикасен лек против лакомия  Embarassed? Откак се помня страдам от тази болест.
Нашата вечеря беше боб с месо в гърне и содена питка (отдавна ми се ядеше):


# 72
  • Мнения: 779
zlatina_ZZ , по каква рецепта направи сладкото от сливи и вари ли след това бурканчетата? Вкъщи имаме много сливи, правих и сладкиш със сливи, но понеже много ядем палачинки искам и сладко.

Разбира се  Hug-на 2кг сливи ,1кг захар,една чаена чаша вода(да не е много голяма чашата).Всичко това се слага в тава и се пече във фурната на макс горе -долу Wink.МОята понеже на терасата ми е раховец ,значи на окло 280градуса.Печеш  до желаната гъстота,а тя се проверява по следния начин :като капнеш капка на чиста чинийка ,тя не трябва да се разлива ,тогава е готово.
Ааа и още нещо много важно за вкуса- половин час преди да се извади се пускат 4 листенца здравец с дръжките измити добре-предава невроятен вкус.Също така,малко преди да го извадиш от фурната да речем 10тина минути пускаш в тавата една чаена лъжичка(не препълнена)лимонтозу и разбъркваш хубаво.Това се прави,за да не се захароса сладкото.Много вкусно става.Малко объркано ти го обясних ,дано си разбрала. Simple SmileХайде бон апети Grinning

# 73
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Moже ли рецептата за баницата на Морена?
Мерси  bouquet

# 74

Общи условия

Активация на акаунт