Лимонена диета

  • 120 152
  • 343
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 611
Не, поне по тази "рецепта" лимоните не се изстискват, само се настъргват, а те при кисненето във водата 24 ч. си пускат каквото имат да пускат.
Това има ли голямо значение? Нали целия лимон се настъргва, а не само кората!?

Не може ли да се пусне целият лимон в пасатора и после всичко хоп! с лайката. Аз ты мисля да направя след като свърша със сегашната ми лимонена диета.  Thinking

# 61
  • Мнения: 1 283
....ох,да ви се опла4а! SadНезнам дали щерката не ми е разджагръчкала кантара,но ей сега се тегля и показва 2 кила отгоре Shocked,а уж по4ва от нулата! Crazy ...да видим докъде ще ме докарат тези лимонки! Animal Pig

# 62
  • Мнения: 2 241
Не, поне по тази "рецепта" лимоните не се изстискват, само се настъргват, а те при кисненето във водата 24 ч. си пускат каквото имат да пускат.
Това има ли голямо значение? Нали целия лимон се настъргва, а не само кората!?

Не може ли да се пусне целият лимон в пасатора и после всичко хоп! с лайката. Аз ты мисля да направя след като свърша със сегашната ми лимонена диета.  Thinking

Целите лимони в пасатора наистина са добра идея, защото стъргането си е хамалогия Simple Smile

Аз междувременно (понеже снощи пак забравих да си купя лайка, а лимоните са налични) тази сутрин започнах твоята диета, а след това ще мина на моята.

# 63
  • Мнения: 3 611
Не може ли да се пусне целият лимон в пасатора и после всичко хоп! с лайката. Аз ты мисля да направя след като свърша със сегашната ми лимонена диета.  Thinking

Целите лимони в пасатора наистина са добра идея, защото стъргането си е хамалогия Simple Smile

Аз междувременно (понеже снощи пак забравих да си купя лайка, а лимоните са налични) тази сутрин започнах твоята диета, а след това ще мина на моята.

ХА браво!  Peace
Аз пък след това задължително се прехвърлям на твойта.  Wink Па а дано поне от едната има ефект  Praynig

За днес мушнах първия лимон- остават още 2.  Mr. Green

# 64
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз пък ги изкомбинирах диетите. Рецептата на Котка и схемата на Ароуз.

Лимоните ги пасирах с водата и прибавих лайката. Сутринта изпих една чаша, интересното е, че наистина почти не е кисело, дори е много приятно за пиене.

Не знам дали само при мен така се получава, но направо задръствам тоалетната от тези лимони  Laughing Blush

# 65
  • Мнения: 480
Почвам и аз. Къде четох до сега та не съм видяла новата магическа рецепта...  newsm78

Айде и в събота на срещата - с по едно шишенце лимони за подкрепа!  Drunk  Mr. Green

# 66
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Почвам и аз. Къде четох до сега та не съм видяла новата магическа рецепта...  newsm78

Айде и в събота на срещата - с по едно шишенце лимони за подкрепа!  Drunk  Mr. Green

Точно така адашке  Laughing

# 67
  • Мнения: 3 611
Аз пък ги изкомбинирах диетите. Рецептата на Котка и схемата на Ароуз.

Лимоните ги пасирах с водата и прибавих лайката. Сутринта изпих една чаша, интересното е, че наистина почти не е кисело, дори е много приятно за пиене.

Не знам дали само при мен така се получава, но направо задръствам тоалетната от тези лимони  Laughing Blush


Не знам, аз нямам такъв проблем, от лайката ще да е.  Mr. Green

# 68
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Аиде и аз я почнах лимонената диета от днес. като я приключа ще вкарам и вариянта с лайката - доано една от двете даде резултат  Praynig

# 69
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абе не знам...аз преди и с оная екстремната, дето пиех по сума ти чаши лимонов сок на ден...посред нощите висях в тоалетната... Embarassed Голямо пречистване си спретнах  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 035
Хай и от мен!
Днес ми е четвърти ден, това е голямо постижение за мен за спазване на диета и ако не ме лъже кантара съм повече от кело и половина на зад  Flutter
Не знам дали се заблуждавам, но по нямам апетит от обикновено, което е супер.

....ох,да ви се опла4а! SadНезнам дали щерката не ми е разджагръчкала кантара,но ей сега се тегля и показва 2 кила отгоре Shocked,а уж по4ва от нулата! Crazy ...да видим докъде ще ме докарат тези лимонки! Animal Pig

И аз имах грижи с кантара, но му хванах цаката. Слагам туба  5 литрова с минерална вода, което е 5 кг. на кантара, нагласям го да показва точно 5 кг. и готово Wink

П.П. отностно дежурствата до тоалетна, аз не съм давала до момента такива  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 2 241

Аз междувременно (понеже снощи пак забравих да си купя лайка, а лимоните са налични) тази сутрин започнах твоята диета, а след това ще мина на моята.
Цитат

ХА браво!  Peace
Аз пък след това задължително се прехвърлям на твойта.  Wink Па а дано поне от едната има ефект  Praynig

За днес мушнах първия лимон- остават още 2.  Mr. Green
Цитат

Въобще изобщо си мисля, че от двете лимонови упражнения ще се получи убийствена комбинация Simple Smile
Понеже ме питаха на лични, се сетих, че навремето бях свалила с моя режим 7 см от талията (то това ми е и проблемната област, първо там качвам, а иначе трудно свалям). От твоята диета казваш, че се свалят от 3 до 6 кг.  А аз съм си и на НВД, на която лимоните не пречат. Ако се получи и при мен ефектът, споменат от Ерика...

Абе с една дума - като се навърже всичко, след две седмици на мъжа ми ще му трябва лупа, за да ме види Joy

# 72
  • Мнения: 5 140
Отчет и от мен втори ден ми е започнах с тази на Ароуз,обаче ще премина от утре сутринта на л.д на Котка,защотоо в момента се кисне още нали трябва 24 ч.
Аз направих следното-нарязах лимоните целите на ситно изсипах лайката отгоре,разбърках и сипах накрая водата.Сега е в хладилника.Пък каквото ще да става-ще видим резултата другата седмица.
На мен до тоалетна ми се ходи само да пишкам,явно на всеки деиства различно. Mr. Green

Успех на всички лимоно диетки!  bouquet

# 73
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Момичета, това чудо ми е толкова вкусно, че изпих още една чаша на обяд.  Embarassed

# 74
  • Мнения: 3 611

Абе с една дума - като се навърже всичко, след две седмици на мъжа ми ще му трябва лупа, за да ме види Joy


Ехаааа, че добре звучи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт