90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №110

  • 34 820
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Здравейте!
Нана, честит рожден ден! Здрава, щастлива, обичана, обичаща!


Нели, много добри резултати!   bouquet
Даная, прималяването е от хормоните на бременността и ще отмине (по всяка вероятност) след 3-тия месец. Казваш, че си на режима от година, което означава, че за организма ти този начин на хранене не е непознат, за да реагира с премаляване.

Днес - плодов.
Приготвила съм малини, сини сливи, круши, грозде. Започнах с малините  Laughing  

# 691
  • Мнения: 10
did_i  на мен също ми прималява, но както казах много ми е нисък хемоглобина.може и при теб да е така.
нана, честит рожден ден, много здраве, късмет и успех в свалянето на кг.  днес съм на въглехитратен
з - кафе
о - мисля чиабата с лютеница
в - торта бисквитена
 

# 692
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Наложи ми се вече да взема крути мерки, след като родната ми дъщеря отбеляза, че съм дебела  Embarassed
и като видя, че ми стана зле, каза, че съм пълна с храна  Joy така че положението е сериозно Mr. Green


  bouquet Гринче добра среща!
Магито много наблюдателна бе!  Laughing Laughing Laughing
Целувки и успех

Натъпках се с плодове и такова шубе ме гони дали ще устискам - това дразни стомаха ми и май довечера ще съм на салата..
4 дни но некачествени - мляско всеки ден с кафето, и някои др прегрешения...поне се надявам да застопоря качването на кг - щото качих 4 кг за две седмици - имам инсулинова резистентност и почна ли въглехидрати става страшно
  bouquet хубав ден на всички ви!

# 693
  • София
  • Мнения: 1 270
От една седмица съм в пълен застой , ужас.Спазвам всичко с изкючение на правилото вечерята да е 1/2 от обяда.Винаги ям различни неща на обяд и вечеря.

# 694
  • Мнения: 14
Добро утро момичета

днес аз слагам закуската, че ненадейно и неусетно навъртях 33 лазарника





Честит Рожден Ден, Нана!
Любов в душата и минуси в килата  Laughing
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 695
  • Мнения: 0
Nana, честит рожден ден, бъди здрава много обичана от околните и истински щастлива! newsm59  party023
КОКИ бях обещала да напиша марките на царевиците, но не ми остана време от подвързване и надписване на учебници довечера ще го изпълня обещаното.
днес плодов:
З-банан
О-грозде бяло
СЗ-грозде червено
В-сини сливи
+ за целият ден разделени 100 гр сурови смесени ядки

# 696
  • Мнения: 14
ЧРД, Нана! Жива и здрава! Завиждам ти на годините, че с моите 48 какво да кажа.
Момичета, да споделя. Писах ви от ония дни, че спрях да свалям. След това се върнах да ви прочета. И разбрах къде ми е грешката. Та да споделя - вечеря - задължително преди 20.00 часа. След това - по-добре не яжте. Оказа се, че не е от годините, не е и от критическата. Бях 14 дни в отпуска и се сещах за вечеря - към 21-22 часа. Та затова 14 дни - нищо надолу. Като тръгнах на работа и си влязох в режима - резултата веднага е налице. За последните три дни -3 кг (последните два са плодов и воден, който честно казано, както и първия път го направих втори плодов ден). И така
първа фаза -7 кг;
втора фаза -5 кг.
Днес започвам третата и мисля да си спазвам стриктно часовете за храна. Приятен ден на всички и много усмивки!


Браво, браво!!! Страхотен резултат, особено за втория месец! Продължавай все така! Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 697
  • Мнения: 14
днешния ми отчет- 3-ти - въглехидратен:

з-кафе 2бр. + ябълка
о- соленки
в- торта

# 698
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
НАНА, ЧРД
бъди жива и здрава, много щаслива и винаги оставай такова добро интернет другарче!
ако има повече хора като теб, светът би бил едно по-уютно местенце за всички ни!
  bouquet

# 699
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
airamber, аз мисля че трябва да се яде едно и също и на обяд и на вечеря (говоря за 1-ви и 2-ри ден). Поне така пишеше в диетата. Ако на обяд ядеш пържола със салата, на вечеря същото, но наполовина. Ако ядеш ориз със зеленчуци на обяд, същото, но наполовина за вечеря. Аз поне така правя от началото. А що се отнася за въглехидратния ден, просто ви казвам аз какво ям. На обяд карталак (със сирене). Знам, че не е разрешено, но само това мога да си купя за обяд. А вечер - торта, или сладки с шоколад (около 300 гр) и 3 топки сладолед. И въпреки, че доста си хапвам на всеки 4 дни свалях по 1 кг.

# 700
  • sf
  • Мнения: 10 225
Прасешката ми почивка продължи по-дълго от намеренията ми,но вече се стягам. Добре,че килата са си и преди освинчването. Но е факт,че докато спазвах режима ми беше много добре и на стомаха, и на енергията.
Днес - Б- З- праскова, О- салата и сирене, В- май пак така.

# 701
  • Мнения: 142
Здравейте!
Нана, честит рожден ден!   bouquet

Аз съм в МЦ от вчера и позабавих свалянето.
Вчера бях на рожден ден и ми беше въглехидрат ден. Хапвах основно хляб и едно малко парче торта към 23-24ч. Както и пих няколко чаши бяло вино. От всичкото това прегрешение /все пак хапвах основно след 20ч./ днес съм -100г. надолу.
Предполагам защото доста танцувах.

Днес - плодов.
З: грозде
О: грозде
В: грозде

мисля да е около 1кг. за целия ден, но ако не издържа, ще хапна и 1 ябълка.

# 702
  • София
  • Мнения: 12 561
НАНА, ЧРД
бъди жива и здрава, много щаслива и винаги оставай такова добро интернет другарче!
ако има повече хора като теб, светът би бил едно по-уютно местенце за всички ни!
  bouquet

Това от твоята уста, пардон клавиатура, е високо признание. Благодаря ти, Наде, от сърце  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 1 718
Нана, честит рожден ден!Да си ни жива и здрава и все така "бяла и добра", както се наричаш!Още поне 5х33. И два практични подаръка от мен!;)



   

# 704
  • София
  • Мнения: 12 561
Винаги съм знаела, че мога да разчитам изцяло на теб, Харизанче  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт