90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №110

  • 34 812
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Нана честит рожден ден! Пожелавам ти да си здрава и много щастлива  newsm51  bdbaloni

# 706
  • Мнения: 0
Нана, честит рожден ден и от мен! Бъди винаги позитивна, весела и здрава! Всичко най-най-хубаво!

За днес(плодов):
грозде+сливи+75 гр сурови бадеми

# 707
  • Мнения: 0
Честит ден-ден Нана Simple Smile

За днес реших да си сваря Киноа, да го видя що за вкус има. Не съм правила преди. Само чувам, че било готино и отлична здравословна храна. Ши ВиДим Simple Smile Иначе инфото му за състав ми хареса:

http://nutritiondata.self.com/facts/cereal-grains-and-pasta/5705/2

а след някой и друг час ще разбера и за вкуса   bouquet

Поправка: тва по прилича на жито някакво, да не би пък да е по-подходящо за въглехидратен ден отколкото за бобов ? Кога варите жито или пшеница примерно ?Simple Smile

Аааа... някой амарант знае ли за какво се полва? И такова си взех, ма пише можело на брашно да се смели, да се опука като пуканики или да се направи на каша.... вари ли се ко се прави? ... Голям експериментатор сам ейй...

# 708
  • Мнения: 0
Честито nana77, дано целите са постигнати и най–вече щастие в живота!

Смятам, че бременните просто не трябва да се придържат към количествата, зададени в диетата, но едно разделно хранене не лишава организма от нищо.
Надявам се danaq_lv да ми пише на ЛС, че имам много да се радвам с нея!  Hug   bouquet

Аз още се колебая дали да правя воден днес или не. Мисля засега да не закусвам да се пробвам, да видим колко ще издръжа и ако не,не!

Здравейте,
Започнах диетата на 13.09 и днес ми се пада въглехидратен ден.
Обаче не ми стана ясно следното:ако се яде десерт, дали се яде и на обяд, и на вечеря или само на вечеря? И дали вечерята не трябва да се състои само от десерт, а единствено ако не обичам сладко, да го заместя с нещо солено, въглехидратно? newsm78
Благодаря предварително за отговорите!


Да се опитам аз да отговоря!
Добре е ако общотоо количество калории не е огромно. Това ще рече, че не е хубаво да ометеш една голяма порция спагети и после да завършиш обяда с парче торта. А иначе няма значение какво кога ще ядеш (за по –добър резултат, не яж сладко вечер). Ако погледнеш менютата на другите, ще видиш,че много си хапват филийки с лютеница примерно. Разгледай какво ядат другите, може би затова не получаваш и отговори, защото го има ежедневно написано от някого!  Laughing

# 709
  • България
  • Мнения: 490
ЗДРАВЕИТЕ ФИДАНКИ СЛАДУРАНКИ!СЛЕД 6ДНИ ЗАСТОИ НАИСЕТНЕ ОТЧИТАМ -1КГ.МОЖЕ И ЛУНАТА ВЧЕРА ДА МИ Е ПОМОГНАЛА,А И ТОВА ЧЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ЯДОХ ЕДНО И СЪЩО И НА ОБЯД И ЗА ВЕЧЕРЯ.ИМАМ МАЛКО ПРЕГРЕШЕНИЕ-50МЛ ВОДКА С КОЛА-ТРЯБВАШЕ ДА ПОЛЕЕМ РОЖДЕННИЯ ДЕН И ЗАПОЧВАНЕТО НА УЧЕБНАТА ГОДИНА.ДНЕС ВЪГЛЕХИДРАТИ-ЗА ОБЯД ДОМАШНА ЮФКА С МАЛКО СОЛ САМО,ЗА ВЕЧЕРЯ ПОСТНИТЕ ШОКОЛАДОВИ КВАДРАТИ-ЛЮБИМИ МИ СА +ШОКОЛАД.OMNIA БЛАГОДАРЯ ТИ. NANA  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН bdbaloni baloni baloni  party023  ura newsm59 Gift Gift Gift.ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА!AIRAMBER И АЗ ИМАХ ЗАДЪРЖАНЕ И МАЛКО ЧЕСНО КАЗАНО СЕ ПРЕТЕСНЯВАХ,НО СЪМ РЕШИЛА ДА КАРАМ РЕЖИМА ДО КРАИ,ВСЕ ЩЕ СЕ ИЗЛЪЖЕ ТЯЛОТО МИ И ЩЕ ПОЧНЕ ДА СЛАБЕЕ....ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ...ЗНАМ ОТ ОПИТ!
ЗА ВЪГЛЕХИДРАТНИЯ ДЕН ИМАШЕ ЗАПИТВАНЕ БЕЗ ОТГОВОР-ХАПВАМ ТЕСТЯНО НА ОБЯД,А СЛАДКОТО ВЕЧЕР.НЕ СЕ ОГРАНИЧАВАМ В ТОЯ ДЕН-НАПРАВО СИ ХАПВАМ НА КОРЕМ,ЗАЩОТО СИ СЛЕБЕЕХ ПРЕДИ СЛЕД НЕГО.
УСМИХНАТ ДЕН ФИДАНКИ!

# 710
  • Мнения: 427
Нана,честит рожден ден!!!! newsm59Кака си ми с 1 година и 1 ден LaughingАз вчера празнувах и прегреших естествено EmbarassedТи не прави така!! Hug
Кантара ме наказа с голям плюс!!! Crossing ArmsДнес съм на варива-най-вероятно ще ям салата с царевица за обяд и вечеря.Закуската беше пъпеш.
Лек ден на всички!

# 711
  • Мнения: 604
Честит Рожден Ден, Nana77 Simple Smile Здраве, Любов, Хармония и Успехи   bouquet

Момичета, благодаря ви за топлото посрещане Hug

Снощи ме споходи първия "грешен" сън  Stop Подсъзнанието явно работи, сънувах, че омитам без да се замисля гигантска катма с кайма  Shocked и преди да захапя втората изведнъж се сетих, че съм на диета  hahaha... Веднага ме заля яко чувство на вина и така си отдъхнах на сутринта  ooooh!

Подобно нещо ми се беше случвало преди години по време на Коледните пости.

Искам да ви попитам относното времето за пиене на вода. Прочетох, че трябва да се приема около 2 литра дневно, но също и че по време на хранене не се пие, а половин час след храната. Дано не звучи глупаво. Още повече, че в самата диета в някои от примерните менюта пише еди какво си, вода и т.н.

И на мен ми е трудно да не слагам мляко в кафенцето...

Колежките ми малко по малко се отказват... за съжаление, но те и нямат чак такава нужда от отслабване  Peace

Да не забравя: Днес имам огромен прилив на енергия, правих упражнеия из офиса, танцувах /добре, че нямаше нито хора, нито интернет/ и ми е много светло на душата, знам, че е повлияно от храненето  bowuu

Свежест и лекота ви пожелавам и много успехи по пътя   bouquet

# 712
  • Мнения: 42
 nana77 ЧРД!

След първите ми 4 дни съм свалила, което за мен е добър стимул. Надявам се при всички да е така, та даже и повече Heart Eyes
Имам едно питане,много обичам тиква, но малко се притеснявам дали мога да си я хапвам спокойно. Ако ми помогнете с отговор ще ви бъда благодарна!   bouquet

Днес денят за мен е белтъчен, но все още не съм решила какво ще хапвам

Желая на всички ви хубав и усмихнат ден!

# 713
  • Мнения: 0
Добро утро!
Нана честит рожден ден!Пожелавам ти много здраве,късмет и щастие!   bouquet
nela62 поздравления за резултата,дано продължаваш все така!
silvanapei браво за минуса  Simple Smile

Днес съм на варива.Още не знам какво ще ям,но ще го измисля.
Хубав ден на всички!

# 714
  • Мнения: 1 711
Зайче, варена можеш в плодов, подсладена във въглехидратен. Simple Smile

Грийн дрийм, правилно си прочела за водата, просто си го спазвай. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 0
Здравейте отново Фиданки-сладуранки.
Аз отново се завръщам във вашите редици- не искам да казвам за кой пореден път. От поне един месец се каня, обаче пусто око ненаситно - а това да си хапна, а онова и все докарвам със зор до пъвия плодов. Но май сега се реших, а общо взето въпросът е да се реша насериозно. Освен това, днес е четвъртък - при мен правилото е никога да не започвам диета от понеделник (обречена е на провал). Laughing
Та...Харизанче....теб те познах Hug
Закуската естетвено съм я пропуснала днес, но сега наобед с кеф ще си хапна едно омлетче с доматки за украса, пък да видим.

Апропо - да ви кажа и друго. Покрай моите предишни опити се запалиха поне още 5 човека покрай мен и те са сериозни и жънат резултати. Та ако има награда за привлечени последователи... Party

# 716
  • Мнения: 38
Честит рожден ден на Нана,много здраве,любов и стройна фигура!  bouquet
Добре дошли на всички нови и "стари" момичета  Hug
И аз мърдам надолу след 4 дни застой,най-сетне Praynig
Днес ми е белтъчен и съм на пиле      chef
catnadeen,аз също съм с инс.рез. и за това се тегля всеки ден,че от тез въглехидрати изпадам в шок и ужас  #Crazy Ще обменяме опит и ще се наблюдаваме,аз видя ли покачване или по-дълъг застой веднага се връщам на мръвка Mr. Green

Последна редакция: чт, 16 сеп 2010, 12:10 от Omnnia

# 717
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 878
Честит ден-ден Нана Simple Smile

За днес реших да си сваря Киноа, да го видя що за вкус има. Не съм правила преди. Само чувам, че било готино и отлична здравословна храна. Ши ВиДим Simple Smile Иначе инфото му за състав ми хареса:

http://nutritiondata.self.com/facts/cereal-grains-and-pasta/5705/2

а след някой и друг час ще разбера и за вкуса   bouquet

Поправка: тва по прилича на жито някакво, да не би пък да е по-подходящо за въглехидратен ден отколкото за бобов ? Кога варите жито или пшеница примерно ?Simple Smile

Отговарям-киноато е житна култура.Вари се като ориз и имат привкус на трева.Можеш да комбинираш с чушки или царевица.Винегрета също му ходи.

# 718
  • Мнения: 1 711
Здравейте отново Фиданки-сладуранки.
Аз отново се завръщам във вашите редици- не искам да казвам за кой пореден път. От поне един месец се каня, обаче пусто око ненаситно - а това да си хапна, а онова и все докарвам със зор до пъвия плодов. Но май сега се реших, а общо взето въпросът е да се реша насериозно. Освен това, днес е четвъртък - при мен правилото е никога да не започвам диета от понеделник (обречена е на провал). Laughing
Та...Харизанче....теб те познах Hug
Закуската естетвено съм я пропуснала днес, но сега наобед с кеф ще си хапна едно омлетче с доматки за украса, пък да видим.

Апропо - да ви кажа и друго. Покрай моите предишни опити се запалиха поне още 5 човека покрай мен и те са сериозни и жънат резултати. Та ако има награда за привлечени последователи... Party

Миме, добре дошла отново! Hug

# 719
  • Мнения: 30
Честит рожден ден Нана!Нека твоето желание,бъде мойто пожелание Hug
http://www.flash-present.com/view.html?k=GpCgeASn

Общи условия

Активация на акаунт