Вашите идеи за изненада на първокласниците

  • 20 216
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Може да поканите по-големи ученици, които да приветстват и поздравят първокласниците в класната стая.
На момичетата могат да подарят по едно цвете, а на момчетата китка здравец.
Децата много се радват, когато получат внимание от по-големи ученици, възпитаници на същото училище.

Съгласна съм! Госпожата спомена, че  4 момченца от предишния и клас са организирали нещичко.

# 16
  • Мнения: 734
В нашето училище 12-тият клас със съответната буква вкарва след тържеството на двора първия клас с тази буква - дете по дете за ръчичка до класната стая под дъга от цветя. Много миличко.

# 17
  • Мнения: 9
Здравейте, и ние се организирахме за първият уебен ден- поръчахме надпис за добре дошли в училище, балончета с надписи, а за всяко детенце опаковахме като бонбон послание (детско стихче) и лакомства.Мисля да се възползвам и от идеята за питката.
Искам да поздравим и госпожата с някакво послание, но ми липсват идеи......Може ли някой да помогне?

# 18
  • у дома
  • Мнения: 7 155
Сваляла съм си го от нета,ама не помня точно откъде ,за да ти дам линк,затова го копирам- предполагам ,че някой части от писмото ще ти свършат работа...


♥ПИСМОТО НА ЕДНА МАЙКА ДО ЦЕЛИЯ СВЯТ♥
Скъпи хора по целия свят,
Днес синът ми тръгва на училище. Известно време ще му бъде ново и чуждо. Иска ми се да бъдете добри и мили към него.
До този момент той беше пълен господар на дома, командваше всичко живо в задния двор. Аз бях винаги край него, за да се погрижа за раните му и да го утеша.
Но сега нещата ще се променят.
Тази сутрин той ще излезе, ще ми махне с ръчичка и ще започне своето голямо приключение, което вероятно ще включва войни, трагедии и страдания.
За да живее в този свят, ще са му необходими вяра, обич и смелост.
Затова, хора, иска ми се да го хванете за ръка и да го научите на нещата, които трябва да знае. Научете го, но ако може, нека това стане с грижа и любов. Научете го, че на всеки мошеник се пада по един герой; че на всеки недостоен политик се пада и по един всеотдаен водач; че на всеки враг се пада по един приятел. Научете го на чудесата на книгите.
Дайте му достатъчно време, за да размишлява на спокойствие над вечната загадка на птиците в небето, пчелите в слънчевата система и цветята по зелените склонове. Научете го, че е много по-достойно да загубиш, отколкото да измамиш.
Научете го да има вяра в собствените си идеи, дори ако твърдят, че не е прав. Научете го да продава мускулите и ума си на най-висока цена, но никога да не продава сърцето и душата си.
Научете го да запушва уши при освиркванията на тълпата... но да се изправя и да се бие, ако смята, че е прав.
Научете го с нежност, хора, но без да го разглезвате, защото само в огъня се закалява чистата стомана.
Молбата ми е голяма, хора, знам, но вижте какво можете да направите. Той е толкова мило момченце.

Неизвестен автор

# 19
  • Мнения: 544
В нашето училище 12-тият клас със съответната буква вкарва след тържеството на двора първия клас с тази буква - дете по дете за ръчичка до класната стая под дъга от цветя. Много миличко.

Това наисина е много мило и вълнуващо... Heart Eyes

При нас ще има питка с мед, здравец и панделки сини и розови, балони.
Освен това, на всяко чинче, ще сложим бял лист и флумастри, където детето ще нарисува отговора на гатанка зададена от госпожата.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 616
Да бях видяла темичката по-рано, ама на  Mr. Green
Питката я поръчахме, торта ще им направя аз (стига да не стане гаф), госпожата им е направила някакви кошнички и ще ги напълним с дребни лакомства. Всяка кошничка ще е вързана с балонче с хелий. Освен това на всяко детенце купих по едни будилник - не са точно будилниците, които ми се искаше, но ..... Исках подаръчето да е нещо потребно, което ще могат да пазят по-дълго време.
Надявам се децата да са доволни  Laughing

# 21
  • Мнения: 9
svetlaem Благодаря  bouquet Ще го преработя малко и ще ми свърши работа!

Общи условия

Активация на акаунт