ТЪРГОВИЩките ни буболечета, правят снежни човечета!

  • 32 599
  • 705
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 155
Мерси    bouquet   , може и да отидем някоя събота .  Няма да се изненадам  ако й хареса  Peace  .

# 16
  • Мнения: 909
Лина радвам се ,че вече всичко е зад гърба ви... Hug
Дега ,благодаря ти... Hug...за пилето...слага се така на бутилка и така влиза с тавата /изправено /в фурната.Когато се пече така пилето,водата/бирата/ излиза по малко и полива пилето .Става много вкусно така.Аз наливам вода в бутилката ,защото когато е с бира на мен после пилето ми горчи.Ти сама прецени какво да има в бутилката. Peace

# 17
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Дега ,благодаря ти... Hug...за пилето...слага се така на бутилка и така влиза с тавата /изправено /в фурната.Когато се пече така пилето,водата/бирата/ излиза по малко и полива пилето .Става много вкусно така.Аз наливам вода в бутилката ,защото когато е с бира на мен после пилето ми горчи.Ти сама прецени какво да има в бутилката. Peace[/b]

Малееей, то това е направо от висшия пилотаж! Аз си мислех, че е сложено на бутилка, за да стои изправено и да се пече равномерно от всички страни, а то какво било...
Бутилката е от шампанско, доколкото виждам, нали? До горе ли е пълна? А няма ли опасност да се пръсне?
Ама и то едно яко пиле е твоето на снимката, охранено... Къде ги намираш такива? Wink
Аз все едни тип "колибри" намирам в СБА-то... ooooh!

# 18
  • Мнения: 909
Ха ха Дега разсмя ме... Joy Joy Joy...съвсем нормално си е пиленцето....тип Кауфланд... hahaha Joy
Бутилката е от бира,за шампанско ще дойде доста голяма. Peace

# 19
  • Мнения: 212
Здравейте момичета.Блаагодаря за прекрасното посрещане.Аз съм си от Търговище.Не можах да ви пиша досега ,защото малко бях в болницата,а тази седмицасе преместихме в новото ни жилище и с този грамаден корем едвам успях да подредя багажа.Имам страшни киселини ,откоито не мога да легна даже.Някой знае ли какво трябва да пия?

# 20
  • Мнения: 1 080
Здравей nunik и аз бях много зле с киселините и това, което облекчава малко е "талцид"  - и става за бременни.
Купи си от аптеката. Сдъвкват се и спасяват положението - не е за дълго, но пък си е помощ, че то иначе не се траееееее    Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 246
Да се разпиша и аз в новата тема. Не че се включвам редовно  Blush , но ми е приятно да ви чета.  bouquet

# 22
  • Мнения: 212
на мен май и талцид не ми помага вече Sad

# 23
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
на мен май и талцид не ми помага вече Sad

Пий газирана вода. На мен помагаше безотказно. Не че съм имала киселини, де. Просто ми ставаше по-добре на стомаха от нея. А от момичета с киселини съм чувала, че помага и за тях.

# 24
  • Мнения: 49
Да, и на мен газираната вода много ми помагаше Peace
А с първата бременност много странно, но ми минаваше от диня Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 1 535
Да се запиша и аз в новата темичка, че залипсвах напоследък  Embarassed
merydit, мерси за темичката   bouquet
Местя багажи, ходихме миналата седмица и до морето... Сега имам малко време, докато Любчо спи... иначе идва в мен и иска да му пускам на компа я самолети, я мотори...

LaMariposa чакаме отзиви за първия работен ден. Стискам палци да работиш с удоволствие и началниците да не създават ядове  Peace

Добре дошли на новите момичета   bouquet

lina1313 да нацелуваш много наборчето и по-малко болести занапред  Praynig
А в тази наша болница май така и не се научиха да слагат системи на децата  #Cussing out. И Криси така я мъчиха около 2-те й години  Crossing Arms

Друг път ще пиша повече, че много работа ме чака още  Whistling

# 26
  • Мнения: 49
Днес моят син става на 4 годинки Hug така че да се почерпим  Grinning



 А сега да бягам да готвя, че ще имаме гости довечера  chef

# 27
  • Мнения: 909
Честит ти рожденник ,Смайл_бейби!Да ти е жив и здрав,щастлив и винаги така усмихнат !

Букетче за мама....

Подаръче за малчугана...

Наздраве.. ... Peace

Ла Марипоса..чакаме отзиви за работният процес ,как минава... Wink

# 28
  • Мнения: 60
smile_baby ,честит ти рожденник!Да е здрав,палав и много да те радва юнакът!  Hug
Ние от вчера сме си в нас,днес ходихме за инжекция и инхалацията,утре пак,но поне се прибрахме.Даже и  малчо усети,че си е в къщи,защото снощи като заспа към 19.30 -чак в 3.00 се събуди за ядене,пропусна млякото в 9.00 и къпането преди това.Сега седи в шезлонга и го гледам как се пъне-пълни памперса..смее се и  си гука нещо    Simple Smile
Ако ми остане време после ще кача нови снимки на малчо  

# 29
  • Мнения: 27
smile_baby,да ти е жив и здрав рожденика  bouquetЖелая му весели игри,щастливо детство и послушни родители !


Меганчо,радвам се,че вече сте си в къщи HugМиналата година точно по това време и ние бяхме в болницата с бронхиолит и отлично знам какво чудо е да си там ooooh!В момента Далия е пак с бронхиолит CryИскаха да я приемат в болницата,но категорично отказах StopНаправихме 2 инхалации и антибиотик и сега е много по-добре WinkБолницата беше абсолютно излишна,но винаги бързат да приемат #Cussing out
lina1313 ,настръхнах,като четох за вашите премеждия.А коя умна лекарка реши,че има проблем щом плаче?Дали,като беше малака,една умница реши,че има проблеми,защото си мърдала крачетата в синхрон newsm78 Направиха и скенер и всичко се оказа нормално.Но успяха да ни изкарат акъла #2gunfire
За киселините на мен ми помагаше...нищо Mr. GreenТалцида действаше за 15 мин,содата за 20 ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт