ТЪРГОВИЩките ни буболечета, правят снежни човечета!

  • 32 598
  • 705
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
Честит ти рожденик, Смайли!  newsm51  Да е много здрав и палав и много да ви радва!


Меган4о и Мимолетка, радвам се, че дечицата са по-добре.  Praynig Hug
Отговарям за работата. Наследявам голям батак, какафония и дезорганизираност. Ще ми трябва яко дупе (то мойто не е малко  Laughing ), за да си свърша работата и много здрави нерви. Иначе всичко е добре, но ще има един период на адаптация и на реорганизация, за да тръгнат нещата! Това е в общи линии.

Някой знае ли как върви заплащането в Търговище за почасово гледане на дете?
Имам една приятелка, която гледа моята Мимка в момента и съм много доволна и искам да й помогна да си намери допълнителни доходи. Тя много обича да се занимава с дечица.
Поздрави и целувки на всички, оставям ви засега!  Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 882
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕНИКА, smile_baby!
Днес е Кръстовден - честито на всички, които имат повод да празнуват!

# 32
  • Мнения: 212
Честит рожденник Смайли.Да ти е жив и здрав  bouquet
Меганчо не съм сигурна но мисля че се засякохме в болницата асансьора.Връщахте се от лабораторията ако не се бъркам Simple Smile

# 33
  • Мнения: 155
Смайли  чести ви рожденик!!!   Да ви е жив и здрав !!! Желая му прекрасно детство!

           


Меганчо  радвам се , че вече сте по-добре  Hug   !

mimoletka   дано и твоето слънчице оздравее по-скоро  Hug   !  За лекарката не мога да ти кажа коя беше , та те се сменяха постоянно и не можеш им хвана спатиите   Crossing Arms   , пък и хич не искам да си припомням , че   Twisted Evil    .

Веси     bouquet    Hug    .  Много целувки и от нас  на наборчето   Heart Eyes   .

LaMariposa   , сигурна съм , че ще се справиш  , макар и да е трудно в началото  Flowers Four Leaf Clover   fingerscrossed    Hug   !  Ти си човек на действието и скоро ще ги сложиш в ред   Wink     Grinning   !

nunik   , добре дошла и от мен    Hug     
 

# 34
  • Мнения: 747
Честит рожден ден на порасналото момче и от мен! Да расте много здравичък и щастлив!



Да почерпя, днес имам първокласник: Simple Smile




# 35
  • Мнения: 882
Честит първи учебен ден на всички дечица, които днес ще прекрачат училищния праг! Нека бъдат живи, здрави, умни и много щастливи, защото в тях е нашата надежда! Успех, мили деца!

# 36
  • Мнения: 909
Данди ,честит ти първокласник!Да ти е жив,здрав и много ученолюбив!Успех на малчугана!

# 37
  • Мнения: 27


   Честит първи учебен ден на всички ученици,а и на техните родители! Пожелавам ви вашите слънца да са винаги жадни за знания,да обичат училището,само хубави оценки и хубави емоции ! На родителите пожелавам търпение и не забравяйте ,че и ние бяхме ученици и какви сме ги вършили newsm53 Успешна учебна година!


Другата седмица и Далия става малка ученичка Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 49
Първо благодаря за пожеланията за нашия батко! Получи много подаръци и беше толкова щастлив, че направо не стъпваше по земята Hug
Данди, честит първокласник! Много успех, късмет и шестици в бележника Wink
Ла Марипоса, ще се справиш! Късмет и успех и на теб! Hug
Мимолетка, бързо да оздравявате Peace и да се пазите за другата седмица Wink
Меганчо, чудесно е, че сте се прибрали вече в къщи, там си е най- добре!!! Peace
То какво става напоследък....и моята бебка е малко болничка..и най- лошото е, че не приема нищо през устата освен кърма/ то това си е хубава де/...но не може да си пие нурофена, нито вода пие, нищо... чудя се вече как да й го давам newsm78

# 39
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...но не може да си пие нурофена, нито вода пие, нищо... чудя се вече как да й го давам newsm78

Понеже имаме същия проблем, съм се изучила и процедирам по следния насилствен, но ефективен начин: всички течни лекарства давам с буталото на Панадол-а (и Нурофена има такова). Друг начин няма просто (за мен, поне).

Като го впръскваш, обаче, гледай да не е директно в гърлото, за да не се задави, а го насочи към вътрешната страна на някоя от бузите.  Peace

# 40
  • Мнения: 49
...но не може да си пие нурофена, нито вода пие, нищо... чудя се вече как да й го давам newsm78

Понеже имаме същия проблем, съм се изучила и процедирам по следния насилствен, но ефективен начин: всички течни лекарства давам с буталото на Панадол-а (и Нурофена има такова). Друг начин няма просто (за мен, поне).

Като го впръскваш, обаче, гледай да не е директно в гърлото, за да не се задави, а го насочи към вътрешната страна на някоя от бузите.  Peace
точно така процедирам и аз, със това бутало, както му викаш..ама плюе..тя и водата плюе ooooh!

# 41
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
А ако го смесиш с АМ, или кърма?

А ти кърмиш ли я?

# 42
  • Мнения: 49
А ако го смесиш с АМ, или кърма?

А ти кърмиш ли я?
Да, кърмя я. Но като й дам да суче след нурофена си мисли, че пак лекарство й давам и докато загрее, че не е пак голяма борба пада ooooh! И аз си го мислех този вариант, но това означава още по- голямо количество течност, което ще трябва да дам.. Thinking
Аз преди малко говорих с доктора, каза колкото мога да давам, да не се притеснявам Peace

# 43
  • Мнения: 60
Честит първи учебен ден на всички деца !



nunik,верно-ти ли беше  Simple Smile трябваше да се обадиш ..  Wink кога ти е терминът?

# 44
  • Мнения: 212
на 01.11 ми е секциото  Simple Smile , ако издържим дотогава

Общи условия

Активация на акаунт