Ултра лято в Албена 2010 (тема 7)

  • 18 452
  • 230
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 9 517
може ли инфо къде се предлагат?

# 181
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
може ли инфо къде се предлагат?
И аз питам същото.

# 182
# 183
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719

А там ли....вече ги гледах.Цените са по-високи от миналата година!!!
За същия период,в който бяхме в хотел Добротица(27.08.-1.09.) платихме 600лв,а сега излиза на 390 евро,което значи 780лв.!

# 184
  • Мнения: 206
Здравей,помня те от миналата година.
Кажи как беше по това време на годината,ние никога не сме ходили след 20 август,а сега се замислям или началото на юли или края на август.

# 185
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравей,помня те от миналата година.
Кажи как беше по това време на годината,ние никога не сме ходили след 20 август,а сега се замислям или началото на юли или края на август.
Ели, аз горещо препоръчвам в края на юни или началото на юли.   Hug

# 186
  • Мнения: 206
Здравей,мила,надявам се да сте здравички.
Ние ходим от няколко години по това време,много съм доволна
1.Най-вече е все още чисто и гаднияентеровирус не се е появил-в Албена всякак година го има.
2.Цената не е за пренебрегване.
Като недостатък-рано е и към август пак ми се ходи. Sad Laughing

# 187
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Elyam, а водата в морето топла ли е по това време? Аз обичам водата да е по-топличка и поради тази причина предпочитам август, но това пък си има своите недостатъци - доста е пренаселено по плажа, а и това с ентеровируса май си права. На малкия тази година точно си мислех, че му се размина, но не последните 2 дни го хвана. И не Албена е причината и на Царево го хвана, а уж хотела беше съвсем нов, току що открит.

# 188
  • Мнения: 206
Ами да водата за нас е добре,около21-22-24градуса,през август стига 27 инагоре .Миналата година отидохме на 15 градуса температура на околната среда и с дъщеря ми се къпахме в басейна където беше мнооого по топло-е открихме сезона,на бара пиеха с якета Mr. Green,но след нас имаше и други смелчаци.Слава Богиу времето се оправи след два дни ,но за мен си беше шок и причина за проляти сълзи.Гледаш море,перфектен басейн и хотел ,а студ.Уф за пръв път ми се случи дано не се повтаря.Следващите дни си оттушихме от сутрин до вечер,което също не е правилно .

Вие в кой хотел бяхте в Царево?

# 189
  • София
  • Мнения: 2 296
Миналото лято така се стекоха природните обстоятелства... Laughing
Ние бяхме в Албена от 29 юни до 9 юли и уцелихме страхотно време. Водата беше учудващо топла, аз очаквах, че ще мръзнем, но беше около 24 градуса.
Децата не излизаха от морето! Crazy

Ние винаги ходим в средата на юли, но определено вече ще е от края на юни, това е нашето време.  Peace

Здравички сме, Ели, слава Богу, но Мира преболедува вече... ooooh! А и вече са ваканция...по никое време.

# 190
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
В Царево бяхме в Хермес, но миналата година бяхме във вилите на Вита парк. Ние пък уцелихме адските жеги и през голяма част от времето стояхме вътре на климатик, защото навън беше адска жега. Аз съм от хората, които много обичат топлото и могат да се "пържат" и на мен ми беше горещо.

# 191
  • Мнения: 206
Евче да,ние отидохме два дни по-рано.В кой хотел бяхте,много ми се иска да отида в тези по-нагоре,че имат много готини басейни,но все по тези на плажа залитаме.
Моите познатаи бяха в друг в Царево,не помня кой.
Определено вече клоня пак към края на юни ,началото на юли.
Чакам оферти и за Рубин,Анджи си тръгна рев от него,няма да забравя.
Иска ми се тази година по икономично,,но...

# 192
  • София
  • Мнения: 2 296
Ели, ние бяхме в Компас и  Панорама, много хора имаха доста отрицателно мнение за тях.
Но ние си изкарахме повече от супер, аз отидох с очакването за пълна мизерия, не беше лукс, в
никакъв случай, доста соц, но абстрахирайки се от това, всичко останало беше екстра, и време и басейни и море и храната. Забележки винаги могат да се намерят, който търси и в най-луксозното и претенциозно място ще намери.
Важното за нас бе, че и децата бяха супер доволни, и ние!

Предната година бяхме в Мирамар, но разликата в цената е двойна направо...
Тази година още не сме се ориентирали, нито за дестинация, нито за време.

# 193
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Здравей,помня те от миналата година.
Кажи как беше по това време на годината,ние никога не сме ходили след 20 август,а сега се замислям или началото на юли или края на август.
Да и аз те помня! Grinning
Ами точно тогава бяха се посмъкнали температурата на въздуха и водата,но ставаше все още,но вечер беше доста хладничко.Водата може би беше около 24 градуса,плажа беше много спокоен,но в първия ден като отидохме следобед и си намерихме място чак на 7 ред.Имаше нахвърлени кърпи.От следващия ден моя мъж ходеше и оставяше кърпите преди закуска точно и намираше на трети ред място.На 1 септември,когато на обед трябваше да си тръгваме се беше обърнало времето и беше много студено през деня,облачно,препръскваше дъжд,не ставаше въобще за плаж.Ходих до брега да бутнем за последно с малкия водата и беше доста студена.Не бих рискувала пак толкова късно да идем на море,но тогава малкия нямаше и годинка,за това се решихме по-късно да ходим.С тоя вирус с повръщането видях в един от дните,май предпоследния ден на обяд беше как едно дете повърна в ресторанта,точно от страничния вход на пътеката,точно в началото на топлата точка с тавите.Персонала изчисти след около 5 минути,някои хора минаха от там. SickВ този момент се хранехме и се случи пред погледа ми... Sick После в последната нощ големият ми син повърна веднъж и на другия ден пак още веднъж.И все пак се натъкнахме на този вирус,но не сериозно.За ентеровирусите няма сезон,но повечето се срещат през горещите месеци.В Добротица специално от нашата камериерка на етажа не бях особенно доволна. Rolling Eyes

# 194
  • Мнения: 206
Dь,ами ще се ходи по-раничко значи.
И не се знае къде ,де.Аз никога не очаквам чудеса,където и да съм,особено от персонала,при нас в Добротица също беше така.
Евче,за мен всичко е според средствата,Компас и Панорама са си супер за тези пари-имат всичко.
Ще видим ,май ще изчакаме офертите на Албена.

Общи условия

Активация на акаунт