Къде в Бургас 24

  • 59 667
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 539
Еее, чак се чувствам виновна за заека, че аз го казах магазина.
Ако му стане нещо на заека публично обещавам да взема хамстер на детето Laughing
Аз пък се чувствам длъжна да оповестя, че Пухчо е добре, весел и игрив, подскача по килима и прави спринтове из клетката. Имам усещането, че малко е наддал през последната седмица Mr. Green но може и да е субективно усещане.

# 721
  • Мнения: 280
Бургаски център за професионално обучение това е първото което чичко Гугъл даде като намерени резултати.  Peace
В чучко гугъл съм прегледала всичко, интеерсуват ме лични впечатления  Peace Благодаря все пак.

# 722
  • Мнения: 2 470
Да имате идея от къде мога да купя детски магически комплект?
п.п Лилита,честит рожден ден!  bouquet

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 116
Здравейте  Hug виждали ли сте някъде колата Макуин светкавицата с дистанционно,предварително ви благодаря  bouquet Лека вечер

# 724
  • Мнения: 539
Да имате идея от къде мога да купя детски магически комплект?
ако е комплект за вълшебник,това ли търсиш,ако е това-в брошурката на Карфур имаше такова,но дали в магазина ще го има-не знам.

За маккуин светкавицата-знам че отговора ми не е много точен,защото сме взимали такава кола миналата година,и сега не съм проверявала дали има пак-в магазинчето с играчки и козметика в уличката зад Кирил и Методий.
Ако искаш провери в сайта на Вега тойс дали има,за да не се разкарваш до магазина.Днес обикалях в Хиполенда за подаръци и купих някакъв комплект на Маккуин за сглобяване,но такаква кола не видях.(но и не съм търсила),имаше разни комплекти с печати което ми хареса.

 

# 725
  • Мнения: 5 539

п.п Лилита,честит рожден ден!  bouquet
Благодаря Hug

# 726
  • Мнения: 3 621
Момичета, някъде да сте виждали хубави дамски палта тип пелерина.

# 727
  • Мнения: 2 470
Denito,благодаря!  bouquetСлучайно да помниш цената?

# 728
  • Мнения: 539
Denito,благодаря!  bouquetСлучайно да помниш цената?
беше към 30 лв,и все още е здрава,да не повярваш,само дистанционното изхвърлих,че трябва да имам склад за батерии.

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 116
Denito,благодаря   bouquet а къде точно се намира това магазинче зад Кирил и Методий,може и на лични  Wink никой ли друг не е виждал Макуин с дистанционно 

# 730
  • Мнения: 49
Момичета, кои бебешки магазини да посетя за новородено и по скоро не за обемните неща колички и кошари,а за дрешки,пелени,оделца,спално бельо и от този род.Благодаря предварително!
п.с ако знаете къде има  на Карамел,казаха ми че са качествени

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 641
Аделина за спално бельо ти препоръчвам да инвестираш повече. Особено ако смяташ детето да ползва кошарата дълго време. Нашият син е на 3 год. и 8 месеца и му взех спално бельо на ТАС. Не е мръднало, а се пере доста често. Само не вземай олекотена завивка. Тези от бебешките комплекти са с размера на кошарата и не са практични. Обикновено бебетата са с по-леки одеалца или чували. За ританки, бодита и т.н. има един склад зад краставицата, мисля че Патиланци или Палавници се казва. Когато ми остава време пазаря от там и нещата са на добри цени (последно болница на анцуг за 116 см за 6,5 лв.). От общ поглед мисля че си подбират стоката и няма боклуци и дрехи с дефекти. Мисля че имат всичко необходимо за новородено.
Другото складче е на ул. Пиротска (между гърба на съда и гърба на трета поликлиника, по-близо до поликлиниката). Ходих веднъж и не погледнах за име. Помещението е малко и не се ориентирах какво има (всичко беше в чували), а и питах за това, което търся. Ориентировъчно - хубава по-плътна трикотажна блузка пак 116 беше 4,5 лв.
Но по-добре ги огледай и двата първо, не знам кои марки зареждат.
Успех в пазаруването   bouquet

# 732
  • Мнения: 49
Steltion Благодаря ти!И аз мисля че на ТАС нещата са добри,а за олекотените и на мен ми казаха че не си заслужава заради размера Peace  и затова одялце и пелена.Ще отида да проверя и дано се харесам неща Simple Smile

# 733
  • Мнения: 8
 къде мога  да намеря детски боти или ботушки номер 24 25 но крачето ни е по пухкаво

# 734
  • Мнения: 15
Знаете ли от къде мога да купя ножче за стъклокерамичен плот и ориентировъчна цена?

Общи условия

Активация на акаунт