Къде в Бургас 24

  • 59 636
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Благодаря за темата!

# 2
  • Мнения: 256
eхоо мерси за новата тема Hug

# 3
  • Мнения: 1 280
 Ками, благодаря за отговора в старата тема   bouquet Аз намерих в Зорница до ОРБ

# 4
  • Мнения: 3 621
И аз благодаря за темата.
И за да не е само запис, да попитам къде могат да ми свалят запис от аудио касета на CD или DVD.

# 5
  • Мнения: 1 280
И аз благодаря за темата.
И за да не е само запис, да попитам къде могат да ми свалят запис от аудио касета на CD или DVD.



 Магазинчето в подлеза на Младост. Мисля, че ти го беше споменала също в предната тема

# 6
  • Мнения: 0
Момичета може ли някои да ми препоръча къде правят качествен регулаж на предница, а не просто да ми вземат парите и уж са направили нещо?! Че оставих да ми сменят накрайник на кормилна щанга ... нещо такова май го казаха ... и нали пътищата са ни "прекрасни и европейски" - с трапиша в които може и да ти остане някаква част от колата #2gunfire .... та нямам думи, май почти не остана нещо по ходовата част на колата която да не я смених то не бяха тампони, амортисьори и кво ли не по ходовата от "чудесните" пътища, за които винетки и данък плащам  #Cussing out ... и си троша колата, щот някои просто си прибира пари и ги "оправят" колкото да земат парите и на 1 сняг пак да се отворят траповете, който уж затвориха  Close Направо ти умира желанието да пръснеш една камара пари за нова и хубава кола, като след 3-я месец и на нея ще трябва да и смениш половинта ходова част с тези пътища. Знам че въпроса леко не е за тук ... понеже повечето предполагам, че не се занимавате с ремонти на коли. 

Чувала съм за някъв на 5км ... посока София ... ма той май повечко с френски коли се занимавал, пък моята е немска.

# 7
  • Мнения: 3 621
И аз благодаря за темата.
И за да не е само запис, да попитам къде могат да ми свалят запис от аудио касета на CD или DVD.



 Магазинчето в подлеза на Младост. Мисля, че ти го беше споменала също в предната тема
Там правят презапис само от видео касета или камера, от аудио касета не правят.

# 8
  • Мнения: 2
благодарности на авторката за темата   bouquet  bouquet

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ахче,мерси за новата тема.  Peace Hug

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Ми... записвам се и аз, че засега нямам нито въпроси, нито отговори Blush

# 11
  • Мнения: 668
Ми... записвам се и аз, че засега нямам нито въпроси, нито отговори Blush
И аз Blush

# 12
  • Мнения: 1 813
Някой да е гледал декоративно дърво бонзай вкъщи?  Thinking Подариха ми ама нямам идея как да го гледам и само го поливам всеки ден, засега е добре.

А по повод сервизите - и да си купиш нова кола , и в оторизиран сервиз да я подържаш пак няма да си решиш проблема. Казвам го, защото ние имаме джип на 2 години, при това не някоя японска измислица, подържат го само в оторизирания сервиз на дилъра и какво  Laughing Вчера ми звъни моят господин да взема номера на сервиза понеже колата не пали в София. После пък качваше обороти и стигаше до 70км/ч.  В София още я погледнаха в техния, имало грешка в електрониката.  Flutter И това кола, която е била на диагностика преди 2 дни /във вторник/.
Това на какво ви прилича?  Laughing

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 145
запис

# 14
  • Мнения: 2
ами и ние нашия бонзай така си го отглеждахме , но се разрових преди време и намерих ей тоя сайт  http://www.napravisam.bg/?id=visuals&sid=83 , вътре има доста полезни нещица вече, изглежда  по добре отколкото преди това , кой знае как се е мъчило преди това горкото дърво  Joy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт