Къде в Бургас - 21

  • 79 656
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 256
първа хоп!!! Crazy

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Троооп!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Цооооп

# 4
  • Мнения: 3 621
Търся ето тази каша на Нестле, ако някой я е виждал скоро ... че я намерих само в Сара-та в Лазур, обаче беше с изтекъл срок на годност.

# 5
  • Мнения: 594
Ками* , тук не съм гледала дали има по магазините, но в ибей има много такива. Не знам дали ти вършат работа, защото може и да се забави доставката им, но можеш да им хвърлиш едно око, ако искаш цък

# 6
  • Мнения: 2 577
I r r a, мерси   bouquet снощи в късните доби, почти до сутринта ги обикалях ebay- те, гледах, ама именно заради доставката се чудих дали и тук няма да намеря ...

# 7
  • Мнения: 176
Ками, такива кукли съм купувала преди две години от един магазин за детски играчки близо до Стоматологията, май е на ул. "Македония" или в съдедна пресечка между главната улица и ул. "Ботева". Незнам дали стана ясно. Нямаше голям избор. Два вида бяха, по няколко кукли в комплект за около 25-30 лв.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
тук, да не изпусна...

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Аз пък съм виждала ама не помня в кой магазин, обаче и тук има http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.835

# 10
  • Мнения: 2 577
Благодаря ви момичета, значи ще проверя на Македония, ако не от нета, а ebaу-ските когато дойдат  Mr. Green
mimma  Peace добре си го обяснила, мерси  Wink

п.с.... Темата я пуснах аз, че Ахчето е ангажирана  Peace да не се чудите ...

# 11
  • Мнения: 2 487
Пльок  smile3502

# 12
# 13
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
 Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт