Къде в Бургас 24

  • 59 659
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 022
Момичета аз да задам един тъп въпрос :
Трябва ли да бъдем ясновидци за да познаем кой ден ще ни посети лелката от ВиК или са длъжни да поставят бележка кога ще дойдат?

# 31
  • Мнения: 2 216
Залепват обяви на входнаа врата, но може да я късат от вашия вход newsm78 Има някакъв телефон, на който можеш да си продиктуваш цифричките, но за съжаление не го знам

# 32
  • Мнения: 6 022
то телефона вече втори месец ми го оставя на входната врата ,ама да залепи обява -не бясна съм 5 сем сме в блока цял ден съм в къщи и точно когато отидох до магазина е минала,съответно всички съседи имаме лстче с телефон да се обадим Twisted Evil

# 33
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
JMM,за кой квартал става дума?Аз имам наблюдение над два квартала.В Изгрев,където живея,винаги оставят съобщение точно кога ще минат за водата.В Славейков,където работя,просто минават без предварително известие и ако не ми уцелят смяната,то тогава ми оставят бележка да се обадя.Аз се обаждам и идват още същия ден да ме отчетат.Не е фатално,така че не се ядосвай за такива неща.

# 34
  • Мнения: 6 022
М.Рудник в началото оставяха,ама последните два месеца...

# 35
  • Мнения: 539
При нас в центъра всеки път залепват и жената е точна,винаги навреме.Нещо което се сещам е ако можеш ти да си оставяш вашите числа от водомера на вратата,или да се разберете с жената като ви няма да напише горе долу същите кубици като предния месец,друго-не знам в сайта на ВиК дали няма как да си внесеш ти числата.

# 36
  • Мнения: 917
При нас е същото, както при Denito. По спомени -имаше номер, където можеш да си подадеш данните, но не се сещам за него...

# 37
  • Мнения: 1 813
Да ама на някое детенце му се струва грозна и я маха, за да е по-красива вратата на входа. Ние като деца със съседчетата бяхме естети и също решавахме, че е по-красиво без тях. Но уведомявахме родителите си за датата и часа.  bowuu

# 38
  • Мнения: 1 280
 Нашите бележки затова ги лепят високо и на поне 3 места, че много деца естети има в блока  Joy
 На мен са ми забавни тези, които ни отчитат топлия водомер и топломера. Всеки път бележката е с някакъв безумен час от сорта на 14:18ч. или 16:12ч, е как ги пресметнаха не знам, само секундите пропускат  Crazy

# 39
  • Мнения: 668
Аз когато няма как да изчакам инкасаторката, оставям залепена бележка с показанията на водомера на вратата.

# 40
  • Мнения: 2
И ние оставяме бележка на вратата, че жената все минава като сме на работа и няма кой да й отвори.
Това за минутите и аз съм го забелязала в апартамента на баба ми като бях малка и тогава си мислех, че работят на норматив за определено време да обходят еди-си-колко квартала Laughing
Иначе аз се връщам към питането за хубави гумени ботуши, но без в евтиният магазин до ДСК?
И ако някой знае къде има хубава изчистена черна рокля без различни глупости по нея може с дантела, тип молив.
Видях в няколко магазина, но само някакви странни модели или пък липса на номера.

# 41
  • Мнения: 2
Tinkerbella видях в tally weijl , черна рокля с дантела ,но не съм пробвала и не знам дали е тип молив , ако искаш отиди да пробваш , като ги разглеждах видях , че има номера (ходих вчера)  Peace

# 42
  • Мнения: 1 988
Момичета, да знаете къде мога да намеря....сега само как ще го обясня Rolling Eyes
Нали ги знаете рамките за гоблени-гипсови, с разни орнаменти и т.н. Трябва ми такава малък формат и по възможност от пластмаса-като рамка за снимка от тези старите. И огледала едно време имаше такива. Ох, дано да се сетите какво търся, че сега ме е хванал ентусиазма Embarassed

# 43
  • Мнения: 2
ами ако не е проблем за Меден Рудник . Баба ми си рамкира гоблените в едно магазинче малко по- надолу от Билата вътре продават и кафе , до него мисля , че има офис на М-тел , дано и аз съм го обяснила правилно Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета, знаете ли къде има курсове за деца, по английски език, става дума за 5г.дете?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт