Къде в Бургас - 22

  • 55 527
  • 755
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 893
Мерси и запис  Wink

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Трябва ми Бешамел на Йотис. В Карфур и Метро няма. Някъде да сте го виждали?

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 08:36 от LaDiDa

# 3
  • Мнения: 3 621
Къде мога да купя хубави детски обувки от естествена кожа, за дете на 1 година.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Къде мога да купя хубави детски обувки от естествена кожа, за дете на 1 година.
Нифертити,сещам се за Колев и Колев,дори мисля,че имат намаление в момента в мола.Сещам се и за Капчица,но къде им беше магазина незнам.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Обувчици на Капчица съм купувала от търговския център на площад Кирил и Методий на втория етаж.
(това вместо запис, нищо не търся в момента  Wink )

# 6
  • Мнения: 3 621
В Мол-а бяхме вчера, имат хубави обувчици, но тези от естествена кожа бяха мноого зимни, аз искам нещо по-пролетно.
Не съм виждала тези на Капчица, но ще потърся.
Благодаря

Трябва ми Бешамел на Йотис. В Карфур и Метро няма. Някъде да сте го виждали?
Бешамел на Йотис съм купувала от Сара-та в Славейков. Беше в промоционален пакет с макарони. Незнам дали още има, следобяд ще проверя и ще ти пиша.

# 7
  • Мнения: 4
Само запис  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Купували ли сте от Ивет,сайта,който сега се рекламира тук?Има интересни неща,но не знам дали са добри материите?

# 9
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Търся плътен черен клин. Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 290
Търся плътен черен клин. Peace

Скоро си взех от магазинчето за бельо което е на ъгъла с "Кирил и Методий" и "Алеко Константинов"(детската уличка до тоалетните).

# 11
# 12
  • Мнения: 539
а аз си търся някакви по евтини сутиени за кърмещи,е не от 5лв,ам 20лв ми идват множко,и то някъде из център,възраждане.
А за детски обувки от ест.кожа взимам от малкото магазинче на КиМ,до парфюмерията,и до Темата на Македония има,ама може малко по-скъпички да идват според мен.

# 13
  • Мнения: 1 813
Химическо чистене , което работи и в неделя?    И също да попитам : изпрах любимата си нова пола, но тя е на плисе и от сатен, та се смачка и се развалиха ръбовете, дали ще ми я оправят?  Cry

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 290
Химическо чистене , което работи и в неделя?    И също да попитам : изпрах любимата си нова пола, но тя е на плисе и от сатен, та се смачка и се развалиха ръбовете, дали ще ми я оправят?  Cry

Евентуално може да работят тези в Пикадили, Мол-а или Кауфланд. (Мисля,че в Кауфланд не работи в неделя, но не съм сигурна)

Общи условия

Активация на акаунт