Къде в Бургас 23

  • 70 036
  • 757
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Благодаря за темата!

# 2
  • Мнения: 1 813
За нищо, но изображенията не се показват, опитах с няколко.  Thinking

# 3
  • Мнения: 3 621
Хайде да не е само запис, да попитам. Къде мога да намеря хубави детски наколенки, но да не са на Камера?
Нещо такова например:

# 4
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Здравейте!
Много моля за помощ, нямам деца и не съм много наясно с бебешките неща, а спешно трябва да купя подарък на едно бебче. То си има всичко (почти) и доста се чудих какво да му взема, май никой не се е сетил да му вземе нещо от рода на бебешко бънджи или "скачащи гащи" и мисля аз да се възползвам от този пропуск! Някой знае ли къде се продават ? В нета намерих, но нямам време да поръчам оттам... В момента мога да отделя 50-тина лв за това. Моля да ме ориентирате, на вас разчитам!

# 5
  • Мнения: 917
Merci за темата   bouquet

Къде може лазерно да ми се наточи един резец?

# 6
  • Мнения: 166
Здравейте!
Много моля за помощ, нямам деца и не съм много наясно с бебешките неща, а спешно трябва да купя подарък на едно бебче. То си има всичко (почти) и доста се чудих какво да му взема, май никой не се е сетил да му вземе нещо от рода на бебешко бънджи или "скачащи гащи" и мисля аз да се възползвам от този пропуск! Някой знае ли къде се продават ? В нета намерих, но нямам време да поръчам оттам... В момента мога да отделя 50-тина лв за това. Моля да ме ориентирате, на вас разчитам!
а защо не вземеш ваучер за подарък,почти всеки магазин предлага и така родителите ще изберат точно каквото им трябва по техен вкус

# 7
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Ами сложно е... те са в София, аз в Бургас, а ще се срещнем в Пазарджик... Иначе идеята е супер!

# 8
# 9
  • Мнения: 1 280
 Рядко ми се случва, ама ... запис  Whistling

 П.П. Всъщност сетих се нещо - Тедка, ако не е късно за отговора ми, да полага се и на децата 2 пломби, едно вадене и преглед при стоматолог, трябва ти само синята здравна книжка. Сигурна съм, тъй като в момента посещаваме зъболекар заради малкия  Peace

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте! Бих искала да ви попитам дали има фирмен магазин на "Капчица " за детски обувки в Бургас?
За продупчване на уши се доверихме на Света София. Много бяха мили и внимателни. Малката беше на 8 месеца и на изхода на клиниката ве4е беше забравила за какво бяхме дошли.

# 11
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Здравейте! Бих искала да ви попитам дали има фирмен магазин на "Капчица " за детски обувки в Бургас?


магазин за детски обувки на ул.Македония, до Темата  Peace

# 12
  • Мнения: 0
Благодаря много за бързия отговор!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 612
Мами, от къде мога да купя плат за фуста (не се смейте  Crazy)
Ходих по големите магазини, но ми се смеят. Може би в някой квартален?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Зависи от фустата newsm78 Няма ли да стане от този лъскавия и леко лигав хастар newsm78 Или искаш нещо по-разтегателно Rolling Eyes При всички положения би трябвало да има нещо подобно от сорта на трико или жарсе в магазините за платове. Може да провериш в червения блок срещу бившата "Валентина" - там имаше магазин за италиански (май) платове и имаха доста голямо разнообразие, при това на сносни цени Peace

Общи условия

Активация на акаунт