Къде в Бургас 23

  • 70 060
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 594
Някой знае ли къде има ролкови кънки около 36-37номер? Не търся ролери, а кънки
При арменците до Сара-та в Лазур имаше такива, които се разтягаха - на 4 колелца... Не знам обаче до кой номер  newsm78

# 31
  • Мнения: 8
от къде мога да купя пояс с дупки за крачета

# 32
# 33
  • Мнения: 89
помощ !!! Къде има хубави официални рокли, не много скъпи Confused

# 34
  • Мнения: 15
Аз пък да питам къде продават детски тапети с принцеси или други герои които биха впечатлили момиченце на 5 години?
Забравих и бански за същата госпожица?

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Момичета, благодаря ви за отговорите, Славейков ми идва малко далече, но салона до Пикадили идеално ме устройва. аХ`Не!, случайно да имаш телефон за връзка с Вяра, а имаш ли представа дали днес работи?

В Славейков, салона се намира на гърба на кафе Бакарди, т.е.  новата кооперация до Мистрал, маникюристката се казва Теди и според мен е по-добра от Вяра.

# 36
  • Мнения: 1 813
Момичета, благодаря ви за отговорите, Славейков ми идва малко далече, но салона до Пикадили идеално ме устройва. аХ`Не!, случайно да имаш телефон за връзка с Вяра, а имаш ли представа дали днес работи?

В Славейков, салона се намира на гърба на кафе Бакарди, т.е.  новата кооперация до Мистрал, маникюристката се казва Теди и според мен е по-добра от Вяра.

Възможно е, не съм била при нея.
Кафето не е ли Силвър?  Thinking

# 37
  • София
  • Мнения: 135
къде има колелета на драг ? извинявам се ако е коментирано  smihesorry

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 675
Аз пък да питам къде продават детски тапети с принцеси или други герои които биха впечатлили момиченце на 5 години?
Забравих и бански за същата госпожица?

В Домко има голям избор на детски тапети, може и по каталог да се поръчате, ако това, което харесате, го няма в момента. Peace

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 614
Мами, от къде мога да купя плат за фуста (не се смейте  Crazy)
Ходих по големите магазини, но ми се смеят. Може би в някой квартален?
Провери ли в магазина за платове, който е на Александровска с/у бившата Валентина?

първо там отидох, там най-много ми се смяха!
какво толкова смешно има, не знам, но се обидих зверски, защото съм редвен клиент и не заслужавам такова отношение!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 614
Зависи от фустата newsm78 Няма ли да стане от този лъскавия и леко лигав хастар newsm78 Или искаш нещо по-разтегателно Rolling Eyes При всички положения би трябвало да има нещо подобно от сорта на трико или жарсе в магазините за платове. Може да провериш в червения блок срещу бившата "Валентина" - там имаше магазин за италиански (май) платове и имаха доста голямо разнообразие, при това на сносни цени Peace

Да, трябва да е нещо, което има еластичност и да е много лека материя. Сещам се за кой магазин ми казваш, ще го наминем, благодаря!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Момичета, благодаря ви за отговорите, Славейков ми идва малко далече, но салона до Пикадили идеално ме устройва. аХ`Не!, случайно да имаш телефон за връзка с Вяра, а имаш ли представа дали днес работи?

В Славейков, салона се намира на гърба на кафе Бакарди, т.е.  новата кооперация до Мистрал, маникюристката се казва Теди и според мен е по-добра от Вяра.

Възможно е, не съм била при нея.
Кафето не е ли Силвър?  Thinking

За кафето май си права Thinking А за Вяра, аз лично само вежнъж се възползвах от услугите й, но не останах доволна.



# 42
  • Мнения: 689
Момичета, къде в града има магазин за очила Полароид. Имаше едно малко магазинче близо до х-л България на първата пресечка на Богориди, но вече го няма. Някой да знае къде се е преместило?

# 43
  • Мнения: 1 813
Момичета, благодаря ви за отговорите, Славейков ми идва малко далече, но салона до Пикадили идеално ме устройва. аХ`Не!, случайно да имаш телефон за връзка с Вяра, а имаш ли представа дали днес работи?

В Славейков, салона се намира на гърба на кафе Бакарди, т.е.  новата кооперация до Мистрал, маникюристката се казва Теди и според мен е по-добра от Вяра.

Възможно е, не съм била при нея.
Кафето не е ли Силвър?  Thinking

За кафето май си права Thinking А за Вяра, аз лично само вежнъж се възползвах от услугите й, но не останах доволна.





Може, всеки си има претенции. Но според мен за Зорница-Изгрев, по-удачен вариант няма. Или поне до преди година нямаше. Сега не ми се е налагало.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 384
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт