Къде в Бургас 23

  • 70 073
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 668
Мами, от къде мога да купя плат за фуста (не се смейте  Crazy)
Ходих по големите магазини, но ми се смеят. Може би в някой квартален?
Провери ли в магазина за платове, който е на Александровска с/у бившата Валентина?

# 16
  • Мнения: 594
Здравейте! Бих искала да ви попитам дали има фирмен магазин на "Капчица " за детски обувки в Бургас?
магазин за детски обувки на ул.Македония, до Темата  Peace
Sinara ме е изпреварила...затова срам не срам - з***с  Embarassed
А, не ...всъщност се сетих къде още имаше "Капчица" - в търговския център на пл. "Кирил и Методий", на втория етаж (ако е все още там магазина, разбира се) 

# 17
  • Мнения: 115
видяли ли сте някъде в Бургас да се продават такива колела. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/9775  Харесала съм го за Мики в интернет още преди 1-2 месеца, но тука за последните 4-5 дни по центъра видях няколко дечица с такива. Ако ми кажете в кой магазин ги има ще съм много благодарна Simple Smile

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 732
видяли ли сте някъде в Бургас да се продават такива колела. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/9775  Харесала съм го за Мики в интернет още преди 1-2 месеца, но тука за последните 4-5 дни по центъра видях няколко дечица с такива. Ако ми кажете в кой магазин ги има ще съм много благодарна Simple Smile


тези триколки бяха на промоция преди време в Хиполенда.   Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
 Heart Eyes

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 15
Момичета, аз пак да си побутна питането за добра маникюристка в Зорница/Изгрев....

# 21
  • Мнения: 197
 blagodaria za novata  temi4ka    Hug

# 22
# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Момичета, аз пак да си побутна питането за добра маникюристка в Зорница/Изгрев....

А в Славейков, удобно ли ти е?

# 24
  • Мнения: 1 813
Момичета, аз пак да си побутна питането за добра маникюристка в Зорница/Изгрев....

Ниска кооперация до Пикадили, срещу Мак Драйв, на партера: грим,маникюр - Вяра. Много, много съм доволна от нея.

# 25
  • Мнения: 83
Макдрайв още ли е денонощен?

И виждали ли сте някъде не чак толкова крайно паянтови столчета за хранене като бертони, но с цена под 200 лв  Crossing Arms Thinking Thinking

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Макдрайв още ли е денонощен?
Да!  Peace

На втория ти въпрос: http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1448

# 27
  • Мнения: 83
Ладида супер си!
В първия момент си помислих, че е на хаук, ама наистина се вижда емблемка, ще го потърся туй чудо на живо, та да видя дали пластмасата и конструкцията са хубавки като другите им стоки на чиковците.

Шрек атрактивен герой ли е за 5 годишни? Поръчах една торта за мои клиенти (рожден ден 5 години), но имали толкова бързо само с такавва вафлена кора- разбирай картинка. Дали ще се изложа много, особено като се има предвид, че май е момиченце, ама  не съм 100% сигурна  Thinking

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 15
Момичета, благодаря ви за отговорите, Славейков ми идва малко далече, но салона до Пикадили идеално ме устройва. аХ`Не!, случайно да имаш телефон за връзка с Вяра, а имаш ли представа дали днес работи?

# 29
  • Мнения: 2 216
Някой знае ли къде има ролкови кънки около 36-37номер? Не търся ролери, а кънки

Общи условия

Активация на акаунт