Блокират партиди Вигантол в аптечната мрежа

  • 50 324
  • 452
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 203
И ние сме с партида 802,че и цяло лято го давах не е бил в хладилник нито на тъмно...Аман вече #Cussing out #2gunfireИначе е бистър ако това може да ме успокои до известна степен Whistling

# 61
  • Варна
  • Мнения: 223
И нашият е от въпросните партиди....то май никой няма с различна от изброените лоши партиди. newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 432
Момичета, успяхме да дадем гласност за вигантола! newsm10

Колегите ми от моя вестник - "24 часа", го пускат утре на първа страница и цяло чело вътре в броя!
На тези безобразия трябва да се сложи край в тая държава! Като стане нещо, трябва да се обяснява, а не тихомълком да се снишава! В крайна сметка производителят е признал, че нови партиди ще има чак в средата на октомври. А дотогава? Комбинацията с витамин А може да доведе до алергия у някои бебета - вярно рядко, но се случва. Единственият шанс дотогава е да заместим с Д2, ако въобще го намерим. smile3516

# 63
  • Мнения: 861
Krissie Krust, браво на теб  Heart Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 432
Krissie Krust, браво на теб  Heart Eyes
ЛУЛУ, браво и на теб, защото аз научих за проблема от твоя пост, мила!  bouquet

# 65
  • Мнения: 245
Знаете ли дали е вярно това , което чух- че във АМ имало достатъчно В.Д от кото се нуждаело детето?аз и давам Вигантола един коготато се сетя Blush т.е.рядко.тя от бебе си вири главата , още на 1 месец я носих като голямо дете-тип кенгуру.

# 66
  • Мнения: 4 358
Ужас и ние сме от проблемните партиди.Утре сутрин първа работа да купя 24 часа Peace.Бравжо момичета,че дадохте гласност.
При нас течността е бистра ама знам ли.Тоя тъп Вигантол имах вътрешно усещане да не давам и съм давала чат пат.Добе, че стоим по 4 часа навън.Използвайте хубавото вречме момичета.
Ще следя темата и утре ще звъня на педито и ще пиша.

# 67
  • Мнения: 1 483
Момичета, синът ми е на 1 година и 2 месеца. Купувала съм Вигантола преди повече от година /дори не си спомням от кой месец се даваше/ и е с партида от изтеглените! Изпили сме почти цялото шише - на дъното има няколко капчици и дори се изненадвам, че не съм хвърлила шишенцето! Значи от повече от година вече тровят децата ни!!! #Cussing out

# 68
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
ВЕЧЕ ИМА И ПОТВЪРЖДЕНИЕ !!! Sad  http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=617279
Krissie Krust   bouquet

# 69
  • Мнения: 91
И ние сме от 129 партида с едно изпито шишенце.Утре ще звънна на педката да я питам с какво да го заменя и въпбще да го заменям ли  newsm78

# 70
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Знаете ли дали е вярно това , което чух- че във АМ имало достатъчно В.Д от кото се нуждаело детето?

Вярно е, разбира се. Да не говорим пък, че лятото изобщо няма нужда да се дава.

# 71
  • Мнения: 150
леле ужас и ние сме с 452, а предишното каква партида е било и идея си нямам #2gunfire #2gunfire

# 72
  • Враца
  • Мнения: 94
За убиване са #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Навремето Вигантола беше в съвсем друго шише ,капкомера беше като на капките за колики (обръщаш надолу и си капваш в лъжичка примерно).Казвам навремето защото имам две големи деца на 11 и на 9 години.Сега даже се учудих като го купих този,а на всичкото отгоре го давам постоянно заради бързото наддаване и като килограми и на ръст(беба си  утрои най-ниското тегло още на 4 месеца)
Krissie Krust благодарим за бързата реакция  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 914
Нашия е от партида 603.В началото съм давала само няколко пъти от Вигантола,но засилваше коликите и го спрях.Тъкмо преди няколко дни си мислех ,че идва есента и трябва да го пробвам отново. ooooh!

# 74
  • Мнения: 13
моята е 425, притесних се, защото утре е почивен ден и най-рано в четвъртък ще има подробно инфо за проблема и тъй като познавам една жена от фирмата вносител й звъннах и ето нейното обяснение, което каза, че утре щяло да излезе и във вестник 24 часа: тя обясни, че няма никакъв проблем, безвреден е продукта, това е превантивна мярка, в Германия са правили някакъв опит - оставили са продукта на висока температура и от това се получила реакция между течността и капкомера, каза ми още да оставяме в хладилника и малко преди употреба да го извадим. Също спомена да не пълним капкомера догоре, а да изтеглим 2-3 капки. Надявам се да съм ви била полезна! Аз ще продължа да го давам!

Общи условия

Активация на акаунт