ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Довиждане, наше лято!... /12 тема/

  • 22 875
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 608

Като споменах книга - какво четете в момента?


"Криожега"- Лоис Макмастър Бюджолд. Фентъзи е и е последната книга от цяла поредица.

# 691
  • Мнения: 548
Мислех, че мен никога няма да ме хване, ама не би - и аз май се поболявам. Кофти ми е, сърби ме носа и често кихам. Рамото ме скъсва от болка, направо ми се плаче като чета Шанел - само за нейните бани съм с моя врат...мисля, че довечера ще има яко изпотяване у нас - и този път познайте за кой Mr. Green. Децата ще са най-щастливи, защото напоследък бях безпощадно инквизираща ги, и ги изпотявах до полусваряване #Crazy.
Иначе сутринта минах профилактични прегледи - изкараха ме много здрава...поне на тоя етап. Другата седмица ако и гинеколога каже същото ще черпя.

# 692
  • Мнения: 505
Lennyh, добре дошла  Hug с тебе сме били на един спамърски купон... ако се сещаш де...  newsm78 че беше отдавна  ooooh!

Боби, твойто мъж много разсеян с тез две различни обувки  hahaha

Елинор 777, я още една фентъзи любителка аз също съм от тази порода, сега чета третата книга на сагата "Песен за огън и лед " на Джордан Мартин

Мина, няма се даваш лесно на някъкви си вируси или тем подобни на мене  от два дни колегата срещу мене ми ги ръси едни вируси и аз тактично го гоня да си ходи у дома да се лекува...ама за сега нито той си тръгва нито аз прихващам гадостите и дано устискам фронта , че след има няма седмица ми предстои  дългоочаквано пътуване...

# 693
  • Мнения: 280
Като споменах книга - какво четете в момента?
Лени,добре дошла!

Taка нар. чиклити -"Раз крачка към върха" . Към момента много тъпа Sad!

# 694
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Аз пък чета буквар и тетрадки по писане и математика за първи клас.  Wink Joy

Девойката оздравя (уж), ходи на екскурзия, днес бяха и на театър, ама нещо пак ми се е размрънкала и носът й не е спирал да се запушва, ама чакам моя мъж да донесе тези дни едно поръчано лекарство за синузит, та да видим какъв ще е резултата.

Сега ще тичкам на родителска среща (гадост, с тоя дъжд и мокротия навън!)

# 695
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
"Тортила флет" за кой ли път Wink
Около мен нищо ново.Димитрашки се държи засега добре.Кюта си,спи и яде.Не е маркирал никъде извън допустимото място Mr. Green
И аз искам като Шанел,ама..за сега си трая и гълтам от време на време някое прахче като ме пристегнат кокаляците...Peace
Лени,добре дошла Hug (теб ли видях на снимките от купона?)

# 696
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
В средата на седмицата висчки сте болни, а в петък не мога един пост да пусна Mr. Green
Я се стегнете.

# 697
  • Мнения: 1 094
Уффффффффф, да се стягаме, да се стягаме, ама колко да се стягаме?
Имам чувството, че тук всички сме някакви мацки железарки, дето се справят с всичко. Макар и наум, хареса ми нещо във фейса - ще взема да зарежа всичко и ще стана принцеса...да, ама не! Иска ли ви се понякога да сте просто жени, обгрижвани и т.н. На мен ми се иска, ама пак казвам, наум. Така яко съм хванала юздите, че ако ги пусна, сигурно ще се загубя!
Иначе и аз се опитвам да се тръшна, от грипа де, децата го изкараха, аз спасявам положението с прахчета, като ме стегне главата и носа, засега успявам, ама на ден стотици хора ми кашлят и кихат в лицето.
Сещам се за една любима моя песен - "Пътят" на Щурците - та в главата ми е, че въпреки всичко, "вървя напред и още дишам"!
Спокойна вечер, момичета!

# 698
  • София
  • Мнения: 1 634
Момичета, благодаря Ви за пожеланията за майка ми! Предадени са й!  
Голямо благодаря и от нея!  
Изкарахме празника у дома в тесен приятелски кръг.
Колко много именници в темата! Да са живи и здрави!

За Titina и Izma – та вие сте на другия край на света само физически – нали сте тук с нас!
Какво значение има някакво си разстояние Wink  Прегръщам Ви!!!

Titina, да си намериш хубав дом! И да ни се изфукаш  Peace

Chanel,  мъжете ще се оправят сами,   Wink важното е ти да си доволна от процедурите!
 Бях ти казала за Д-р Калин Михов, който преглежда и във Варна, прилага нови методи

Свраче, честит ти домашен любимец!  Нинджата сигурно е много щастлив, а майка му – още повече! Wink Не се колебай да се запишеш в Котешката тема тук, във форума! Много полезна и ‘мъркаща’ тема!  Heart Eyes

Bobi, това с обувките ме скри под стола от смях!   Joy
А за свекитата аз имам специално отношение по въпроса, както знаеш! Naughty
 Леа си е наше бебе! И ние си я обичаме както и Калин, и Девора! Това е!
Всички други класации са субективно-роднински и не важат!  Crossing Arms Това го преведи на съпруга ти Wink
И не се вторачвай толкова в беба, ако можеш,.. ! Всичко ще е наред! Моя син хич не беше активен с едната ръка като бебе,.. само до телцето си я държеше като го оставя да порита на леглото! Щом проходи и започна да шета - стана мнооого активен и с двете
  Wink
Tania
,  аз пък,.. бях любимата внучка на  баба ми и дядо ми! А аз колко ги обичах,..!

Dani
, и аз не успях за купона,.. А се бях записала във фейса даже! ,..  Супер са си изкарали! Както на всяка форумска среща!

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 21:41 от Lady-B

# 699
  • София
  • Мнения: 1 634
Gregori, радвам се че си изживяла вълнуващи моменти! Предполагам, че концерта е бил страхотен!

Дром,  казват за времето, че в събота ни чакам 20 градуса! Мен тази мисъл ме крепи цял ден!  Mr. Green

Lennyh , заповядай при нас!  Мисля, че сме се срещали в 7-класния форум.Радват ме трите дечица в подписа ти! Поздравления!

Мина, горе главата!  Изпращам ти много положителна енергия!  Hug Hug Вярвам, че утре ще си много по-добре!

Margoto, твоето четиво е от най-приятните, вЕрвай ми!  Blush  Оправи ли се детенце?
Давам хомеопат в София, ако имаш нужда

Елинор,..  Страх, а! ,.. ех, това джезве! Wink  Mr. Green

Клер,
ти си с ведър дух! Не ти отива да пишеш за тъга,..! Усмихни се!  Grinning

SofiaV, добре че те познавам лично! Хаха ,. Логорея,..!  hahaha

Красива бела, това с книгите е чудесна тема!  Аз,.. да ви кажа честно,.. май в последните седмици  преглеждам повече списания, отколкото книжките,..

G.D.,  вярвам, че и при гинеколожката всичко ще е наред!  Аз имах болки в коляното преди 2 седмици и само Фастум Гел ме спаси! И една наколенка – 5 дни. Това мазило действа при мен

Wily, ти си направо пшрофесионалист-фотограф! Какви снимки си сложила от концерта! Все едно бях там! Един ден и аз ще си купя такъв скъп и хубав фотоапарат !

Novinka
, аз също не мога да си представя да НЕ СЪМ ангажирана! Достатъчно съм свикнала с този начин на живот и не знам как би ми подествала една промяна!

Пускам ви една песен , момичета!  Heart Eyes http://vbox7.com/play:7fdf71ab
 Hug Hug

# 700
  • Мнения: 198
Привет и от мен!
Хубави празници имахме, живи и здрави да са всички близки!
Студено, мрачно,дъждовно-това ни чака.
И аз снощи пак се прибрах в 20ч и правих царска туршия до никое време-ех,всекиму се иска да не ходи на работа,да го обгрижва съпруга и да има отмяна у дома,но реалността е друга .Как ми се иска да остана у дома ,но няма ..
Опитвам се да чета от седмица "Принципите на успеха "на Канфийлд,но заспивам след първата глава.
Вие как се поддържате в тонус,че аз се чувствувам много изморена ?

# 701
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug
Мнооого ви благодаря девойки за топлото посрещане!
Страхотно местенце сте си спретнали и както повечето се досещат сме се виждали тук и там по срещички и купони.
Да аз съм на снимките от последния ( поне по мои сведения) форумски купон в Славяни  Embarassed
И както предполагах тук има толкова познати муцуни, че ми става драго  Hug Mr. Green
Тази седмица ми е малко маратонна, и сега отивам да полегна с Фредерик Форсайт  Flutter Wink
Утре ще ви нагледам подобаващо Peace

# 702
  • Мнения: 280
- Винаги ми казва "Миличка............"  smile3514,
- сто пъти на ден ме пита "Нали не съм много дебела?",а аз  smile3505
- изпробва ми набърже новия сутиен /беше върху леглото ми/ върху потното си тяло със заканата "Страхотен е и ако ми стане ще ти го платя, а ти ще си купиш нов!"  newsm61,
- сутринта в 4.00ч и звъня мобилния /стоях будна и със сърцебиене до 5.00ч/ smile3515,
- изпуши ми кутия цигари вчера /беше ми за седмицата/, а днес ми дава друга марка- "Ето, връщам ти кутията." smile3516
- най- последното - "Трябва ми фибичка, дай ми ще ти я платя?", отговарям "Нямам /за даване или продаване/." и веднага съм контрирана: "Лъжеш ме, виждам, че имаш 3!!".
Ами да, имам си и са си мои и са златни и ходих специално да си ги купя за новата прическа и си ги нося 3, щото ги губя, а МНОГО държада съм с МОЯТА си фибичка fight!!!!
   Не мога такаааа smile3511!!!!Искам си личното прстранство девствено!!!

Не ми стигат сърдитите и ядосани човечета, за си онагледя емоционалното състояние!!Добре, че си имам бутилка вино - изпих я половината преди малко!!!

# 703
  • София
  • Мнения: 13 202
Добре, че и виното не ти е докопала  hahaha! Искрено ти съчувствам!  Hug

# 704
  • Мнения: 945
Леле, Шанел, на какво си попаднала Shocked
Отрязвай я и не и давай никаква аванта Naughty
Колко време трябва да живееш с нея?

Общи условия

Активация на акаунт