ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Довиждане, наше лято!... /12 тема/

  • 22 860
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 361
Добре дошли на новите дами!
със закъснение честито на празнувалите на Димитров ден!
По-късно ще ви чета. Отивам на театър и после на разбор(запой) след занятието с част от състава.  Wink
Приятна вечер!

# 736
  • Мнения: 2 134
Шанел,а на съседа - съседа при теб ли ще дойде?!!!!!
Абе,знаех си аз ,че по тези лечебници става туй-онуй ,то
и за това няма места ,но нека шоуто да продължи!

# 737
  • Мнения: 7 263

По-късно ще ви чета. Отивам на театър и после на разбор(запой) след занятието с част от състава.  Wink
Приятна вечер!

Тук вече ти завидях сериозно!  Tired Flutter Wink в кой Театър, коя постановка  Mr. Green че ми е голяма слабост туй изкуство  Simple Smile

# 738
  • Мнения: 280
 красива белла , tой си бил доплатил, за да е сам в стаята. А преди това ме питаше за хубавитв неща.
Всичко е чудесно.Процедурите са супер.Правят ги много старателно.Храната е чудесна, но аз съм на безмесно. Например на обяд беше посна мусака, таратор и круша, а вечерята омлет с кашкавал, салата и портокал.Вчера риба, а снощи сирене по шопски.
Другите на обяд имат меню като по бригадите едно време -супа топчета, пиле каша или месо с картофи, а вечер винаги месо/ по-скоро кебапчета, кюфтета, кърначета/ на скара с гарнитура.
Важното е, че има избор.Има и меню за диабетици.

Днес чух обаче оплаквания от последния етаж, че не винаги имат топла вода и парно.

Вечеринката ще закъснее май заради някакъв Листопад Laughing.
Аз сякаш чак днес взех да свиквам и да се отпускам.Даже вече ми се приспа, до сега не можех да заспивам.
Хайде чао засега, че гледам Секса и града 2.


ПП Мъжо е много тревожен, че сготвил боб пък баща му / забележете не майка му/ ги извикал  да вечерят у тях за по-удобно.Та Милото се кахъри,  че на вятъра готвил.

# 739
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!Шанел,тъкмо бях решила искренно да ти завиждам за процедурите и ти ме ошашави с информацията за съквартирантката ти! Аз на твое място щях да и кажа,че теста ми за СПИН е положителен- при това положение ако е безкрайно смела да остане в стаята,то поне никога няма да си помисли да пипне сутиена,книгата и фибите LaughingПриятна вечер на всички!

# 740
  • Мнения: 608
Време е за нова тема, пускам след малко Simple Smile

# 741
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
И да ни поканиш в нея,Елинор Peace

# 742
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Само да кажа, че отлитам.
айде до скиф  Hug

# 743
# 744
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
майкоооооооооооо,и аз ще чакам покана ooooh!
Ей я де я!
Ели Hug
п.п.
Поправи се smile3501

Общи условия

Активация на акаунт