Опитвали ли сте....?

  • 60 179
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Включвам се само защото тази тема просто е опостушително невероятна, за малко да се търкулна под бюрото от смях. Никога не ми беще хрумвало да питам мъжа ми дали си я е опитвал, но бях сигерна, че отговорът ще е не и така и стана.
А сега за моя опит... аз гълтам и то не защото намирам вида на спермата или вкуса и за приятен, а защото имам изградена техника за гълтане, която доставя неимоверно удоволствие и на двамата. Такаааа начинът е, когато усетите, че мъжът ще свършва, може да му кажете да си казва, ако не усещате Simple Smile, та така когато наближи моментът, прехвърляте дишането през носа изцяло и налапвате "спермохвърлячката" хахахах до дъно, говоря да докосва някъде зад човечето на гърлото, е въпросът е да не ви предизвиква чак гадене, може леко насълзяване да предизвика това действие понякога, но изживяването си заслужава - вие нищо не усещате от спермата, а мъжът е ваш роб  Laughing на мен наистина ми доставя неимоверно удоволствие да изсмуча всяка капчица до дъно  Mr. Green

# 61
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И моят е опитвал от моята уста, не му хареса и се възхити на моето търпение(което казано между нас, никога не ми е коствало много Wink).Верно спермата не е най-вкусното нещо на света, ама съм опитвала и къде по-гадни.А това, че сексът е израз на любовта ни, въобще не ме кара да се "потрисам" от вкуса на спермата му. Mr. Green.

Последна редакция: ср, 08 мар 2006, 16:42 от Джиджи

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Интересен въпрос. Имам информация, че моя на младини от чисто любопитство я е опитвал. Но нека не забравяме, че за вкуса на спермата има значение това какво е консумирал мъжът. От личен опит отбелязвам, че лятото, когато се пие доста биричка за мен винаги има повече, защото и спермата му горчи като биричка Mr. Green Та по този повод винаги се бъзика моичкия, че на мен ми сипва по-малко в чашата, защото аз ще си компенсирам по-късно Laughing

# 63
  • Мнения: 5 647
Виж, за това не съм се сетила да питам мъжа ми.  Mr. Green

# 64
Опитвам понякога Embarassed от този плъзгав сок Simple Smile, сам или с някоя мадама, зависи кога ми е дошъл такъв мерак и с кого съм бил
Не ми харесва, когато е горчива, но това е рядко, обикновено е леко странна на вкус... трябва да пробвам сега, че да опиша ясно... момент само Wink)))) (майтап, на работа съм Simple Smile )
Хмм, ама да не ми се смееете! Гълтал съм си всичката, ако ми попадне в устата, не е лошо, но е събитие все пак. Обикновеното и предназначение е за мазане и все не достига, трябва повече за това.
В любовта и секса винаги се радваш и гълташ, това е истината и най-сладкото за мен bouquet  bouquet, но понякога горчи, боли...  това е, няма как
Не съм опитвал чужда сперма, но се опасявам, че ще ми хареса newsm78 #2gunfire Embarassed
Забавенн разговор, имам нужда да се разсея  hahaha

# 65
Опитвам понякога Embarassed от този плъзгав сок Simple Smile, сам или с някоя мадама, зависи кога ми е дошъл такъв мерак и с кого съм бил
Не ми харесва, когато е горчива, но това е рядко, обикновено е леко странна на вкус... трябва да пробвам сега, че да опиша ясно... момент само Wink)))) (майтап, на работа съм Simple Smile )
Хмм, ама да не ми се смееете! Гълтал съм си всичката, ако ми попадне ..................................


Ти тамън ли си бе? newsm78

# 66
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Преди време установих, че спермата си променя вкуса. То и по списанията си го пише, ама друго си е сам да го установиш. Мъжът ми известно време беше болен, а и нямаше апетит и няма да ви казвам какъв вкус имаше  Sick,НО......веднъж цял ден яде само банани и наистина беше се поовкусил и даже беше сладък на вкус  Mr. Green Така че, преди секс давайте на любимия по един банан или някакъв ароматен плод.  Laughing

# 67
  • Мнения: 677
е аз лично никога не съм си я опитвал,а и въобще не мисля и да го правя...

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 42
мъжът ми каза ДА

# 69
# 70
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Каза ми, че не е и аз му вярвам.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 271
Не се бях замисляла над този въпрос.  Thinking Интересно ми стана и като се прибере ще го питам и после ще го издам  Twisted Evil
Но познавайки го, или не е, или е било в пуберските му години и може и да не си признае...
Аз, като му казах, че съм си опитвала кърмата, той направи една зелена физиономия  Sick, явно не си пада по самоопитването.
А и не иска да ме целува, ако устата ми е пълна, което ми говори, че няма желание да я опитва.

# 72
  • Мнения: 3 251
...веднъж цял ден яде само банани и наистина беше се поовкусил и даже беше сладък на вкус  Mr. Green Така че, преди секс давайте на любимия по един банан или някакъв ароматен плод.  Laughing
Не цял ден , ами 1 седмица ще го държа на банани и ананаси, поне малко се претъпи този специфично - неприятен вкус... Mr. Green , но дали ще има сили после за кулминацията?!?!?!
А по темата каза: Нямам спомен да е неволно опитването, но доброволно не съм си я опитвал.

Общи условия

Активация на акаунт