Как вървят наемите в София?

  • 1 852
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
Здравейте,
най-вероятно ще се наложи да се преместим за известно време в София,така че ви моля да ме ориентирате как вървят наемите там.
Става въпрос за маломерно жилище само за двама,но да е в много добро състояние и напълно обзаведено,без да претендирам за кой знае какъв лукс. За районите-Овча купел или около НБУ.
Сега ще поразгледам обяви,но ще разчитам и на вашите впечатления.  bouquet
 

# 1
  • София
  • Мнения: 16 025
С бебето-лабрадор едва ли ще ви приемат  в много добро и напълно обзаведено жилище.
Ако идвате с него потърсете  част от къща с двор. В района има такива.

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 17:19 от Aisha

# 2
  • Мнения: 1 844
Лабрадорът отдавна не е бебе, а и не питам ще ни приемат ли с кучето или не.
Ще бъдем по 2 дни в седмицата в тази квартира и ще сме без лабрадора. Доволни?!

# 3
  • Мнения: 3 371
ако ще сте само за по 2 дни, няма ли да ви е по-добре да рентвате апартамент с цена за вечер? де да знам, само предлагам.

иначе, в този район около нбу има доста голямо предлагане на жилища под наем.

# 4
  • Мнения: 1 844
Ами и за такива апартаменти с краткосрочно наемане разглеждам сега..Това също е вариант,макар че предпочитам да наемем жилище за постоянно,по-удобно ми се вижда-настаняваш си се,когато поискаш,тръгваш,когато поискаш,правиш си някакво подреждане,което на теб ти е удобно. Rolling Eyes Има доста обяви и предлагане,наистина,започвам да се ориентирвам вече.

# 5
  • Мнения: 3 371
успех  Grinning
ще намерите Peace

# 6
  • някъде ...
  • Мнения: 37
150Е горе - долу

# 7
  • София
  • Мнения: 2 508
До 250 евро е реално да си намерите. Даже и 200 е възможно.

Има хотели за 30 лв на вечер прилични, но много тесни.

# 8
  • Мнения: 3 641
И аз мисля,че за 150 евро може да намерите нещо прилично.Просто си трябва търсене по сайтовете.

# 9
  • Мнения: X
Редута, Гео Милев, Център около Мадрид, Заимов и Оборище - 200 -250 евро, в идеално състояние и с мининум мебели.

# 10
  • Мнения: 342
Здравейте,аз работя като брокер и искам да ви кажа,че сега са малко високи наемите,особено в районите на университетите,заради студентите.Просто някои наемодатели са се оляли ужасно много.Да не говорим на какви мизерии съм попадала и то на какви пари.Моят съвет е да гледате малко по-скъпи и ако харесате да коментирате наема.99% от наемодателите са склонни да смъкват   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт