"Системата минус 60" - Тема №14

  • 31 721
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 95
Добро утро!

Първо искам да благодаря на ел–ена за закуската и кафето!  Hug

Ел–ена, добре дошла при нас, имам специално отношение към теб, защото и аз стартирах от твоите килограми, а и целта ни е една и съща! Тук ще намериш подкрепата, която ти трябва в дни, в които кантара не мърда или просто ти е писнало... Сори, че чак сега пиша, но няколко дни ме разпънаха на кръст....

Иначе, Адаш, моля те отбележи.... 110.9.... Много съм щастлива, ама нещо много ми варира кантара

И така, оставям ви, че лекциите ме зоват!  Hug

# 61
  • Мнения: 0
моят план за днес е з:мюсли+кис.мляко и по-късничко екскуиза върху филийка Blush  о:салатка+риба тон а в:незная и ми е трудно защото работя до 19.00 и ритуално сядаме семейно към 19.30-проблем ooooh!

# 62
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
моят план за днес е з:мюсли+кис.мляко и по-късничко екскуиза върху филийка Blush  о:салатка+риба тон а в:незная и ми е трудно защото работя до 19.00 и ритуално сядаме семейно към 19.30-проблем ooooh!

            Доколкото разбирам сега започваш със Системата. Обяда ти е слаб. Като за начало, можеш да вечеряш към 19, но трябва да е с нещо от разрешените варианти. Защо си решила днес да имаш две закуски?

# 63
  • Мнения: 0
а между др тръгвам от 78кг Embarassed   ами да же незная защо 2 закуски изглежда не съм разбрала колкото и да    ви четях последните 2 седмици,това с филийката го мисля към обяд

# 64
  • Мнения: 5 001
 kohav, добре дошла  Hug мляко с нес  ти е показала проблемното в менюто, няма какво да добавя.

Момичета, стига сте се сърдили и джафкали за глупости, големи хора сме.

Кантара днес отчете 56,3, или -700 гр, това е защото се оциклих, тлъстия минус стана на половина.

Браво на всички с минуси.

# 65
  • Мнения: 99
Здравейте Hug
Ел_ена страхотно кафе и закуска Hug
Бебок другия понеделник ако си системна през седмицата ще видиш и 75кг Hug
Жасмин аз също ще те помоля да продължиш да пишеш при нас Praynig Често път наистина интернет изкривява изказванията и емоциите. И понякога нещата изглеждат много обидни без някой да е искал наистина да обиди. Хайде стой си при нас мила Hug
kohav добре дошла и яденетата за деня са три основни хранения. Може да имаш втора закуска ако например си закусила много рано. Иначе не е добра идея два пъти да се яде преди обяд. Съсредоточи всичко в едно хранене. Наистина подсили обяда с разрешени храни Peace

Отчет: днес съм +400гр. от миналия понеделник и поминалия (бях 65.9кг.) Сега и аз като Кашарел съм пред ову (пфууу тъкмо мина пълнолунието) Но на мен вече почти не ми остана за сваляне и сега вероятно ще има по много малко свалени грамчета за целия месец. Така че съм си ОК Peace

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 09:20 от janeta*

# 66
  • Мнения: 54
Аз отчитам само закуска засега - 2 филийки препечени ръжен хляб Вита намазани с коза сирене и домат, малко риба скумрия в собствен сос и 300 мл айрян.
Момичета, наистина няма смисъл за глупости като кантара да спорим и да не има обидени, които повече да не пишат...все пак сме тук, за да си помагаме.

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
а между др тръгвам от 78кг Embarassed   ами да же незная защо 2 закуски изглежда не съм разбрала колкото и да    ви четях последните 2 седмици,това с филийката го мисля към обяд

         Няма проблем и две да са закуските, ако първата е ранна. Тогава е добре едната да е по-лека, а другата нормална, коя каква да е всеки сам си решава - според нуждите си. Така си прави храненията, че като дойде време за следващото, вече да си гладна. Закуси добре, без да се ограничаваш, хапни си от всичко, което ти се яде, и виж дали няма да издържиш до обяд без втора закуска. А на обяд можеш и повече от една салата да изядеш, няма проблем. За вечерята като решиш, ако искаш напиши я.

# 68
  • Мнения: 3 089
моят седмичен отчет е 71.2, т.е. общо -1.8 кг за 2 седмици (и понеже ме няма в таблицата, уточнявам, че първата бях -1.1, а втората -0.700). щеше ми се днес да видя 6цата, но явно другия понеделник ще е. и аз бързам като всички, но все така не се тюхкам и вайкам. когато - тогава  Peace

успех на миме-то! преди 3 години и мен ме тресе тая: все едно бях тийн - така се бях развълнувала от тоя изпит, а бях най-старата от групата. минах листовките от раз, но ме скъсаха на един паркинг - биля съм паркирала с 5 маневри, а трябвало с 2. на 2рото шофиране ме пуснаха, но така и не мога да паркирам. по-скоро, все така паркирам с 5 маневри  hahaha

# 69
  • Мнения: 2 319
и понеже ме няма в таблицата, уточнявам, че първата бях -1.1, а втората -0.700
Къде видя, че те няма в таблицата?

# 70
  • Мнения: 0
амм...добре ще я напиша но може би след като я изконсумирам Wink защото нямам представа каква ще е.Ще съм много благодарна ако ми помогнеш с изграждането на накакво меню ,въпреки че може и да ти е писнало от такива новачки като мен Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 659
Добро утро,момичета  Hug
На мен още не ми е свършил МЦ,но все пак отчитам минус 1,1 кг  Party за двата системни дни.Следващия понеделник ще отчитам цяла седмица.Още не ми е ясно менюто за днес,сега ще пия кафе и ще мисля закуската.
Още не сме оздравяли аз и малчо,аз доста кашлям вече,дано минава вече,че не ми се отразява никак добре.

kohav,има примерни менюта на първа стр.  Peace

# 72
  • Мнения: 3 089
бебок - не рекох правилно май - не че ме няма, а не видях минуса от първата седмица. отивам да видя пак ли не съм чела добре  Laughing
...
edit - видях. или съм супер разсеяна, или не знам какво съм  ooooh!

# 73
  • Мнения: 0
Мерси мама на Марти не съм погледнала Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 319
Ами миналата седмица си се отчела в сряда. Просто нямам въжмозност всеки ден да следя дали някой няма да се отчита. Отчитаме в понеделник и тогава актуализирам табличката Peace. Вече си оправена Joy Joy Joy
edit - видях. или съм супер разсеяна, или не знам какво съм  ooooh!
Не си, сега го нанесох Peace

Общи условия

Активация на акаунт