СЕПТЕМВРИ - тема 30

  • 26 096
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 493
Добро утро Simple Smile
Анкетирах се -  столче над 9 кг по посока на движението.
Подарък за коледа мисля да му взема един конструктор, нещо от типа на плеймобил. Имаме един подарък от фирмата и сме много доволни. А моя подарък си го чакам и сигурно точно по празниците ще ме изненада  Flutter
Ние утре ще търкулваме питата, вече я поръчах и нямам търпение да я опитам. Дайте идеи за предмети на прощапулника  Rolling Eyes

# 676
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро!
 Явно днес ще се ражда първият братовчед на Петко! Изпитвам...ужас! Аз пък точно вчера напипах някаква тема за ужасиите по родилните ни домове...Вчера четях и се чувствах адска късметлийка, че ни се е разминало с Пецата, но днес...Дано и на тях им провърви! Praynig

# 677
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Кришка, късмет им желая и всичко да мине добре! Не всичко в родилните домове е ужас.

За Коледа - се чудя да взема на дребната нещо за каране. Кола за бутане с крака ли, триколка ли, нещо... може би дори колело без педали, ми подсказаха някои, но на 1г 3м не е ли малка? Чудя се още... и друга някаква игра, нещо за занимание, да изразходва енергия.

Сега седи пред 3 кутии с мои обувки (нови), вади, слага, блъска, подрежда, голямо занимание, вече 20 минути пия кафе необезпокоявана! Кеф.

# 678
  • Мнения: 414
Кришка,що така бе мила си се наплашила?
Това е толкова вълнуващо,какво имаш предвид,че ти се е разминало?
Надинка,понеже аз ще му подаря нашия плеистейшън,който не ползвам-с опция ако е здрав да го върне като порасне Дани,но игрите ги подарих на едно друго детенце,и всъщност няма нито една игра за него.А майка му каза,че всички деца от градината ще му подарят играчки,та затова.... Grinning

# 679
  • Мнения: 5 026
Надина, тоя сайт има ли доставка до БГ? Или как ...,  посредник? харесах разни нещица Simple Smile

Кришка, успешна поява на бебето  Peace

# 680
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Атракция...обичам люти чушки  Sunglasses и кафеее
Кришка ще стискам  палци всичко да мине леко и безпроблемно...
Арчита в Малък Мечо има хубави анцузи за  4 5 6 годишни деца. Качествени са, а цените прилични...
Соник вчера се сетих, че ти май беше писала, че ще ходиш на концерт....ама си трайкаш нещо...Поне дъждът не беше много силен, но все пак неприятно де....
За подаръци още не съм мислила...обикновено го правя декември...но така като сте ме подсетили, може и по-рано да стане  Grinning
За обувките... купувам такива, дето подметките се сгъват лесно, но не са тип чорапи и нагоре в глезена са си стабилни...В къщи ходи с буйки...
BebEshOnDeL - ееми речник, книга, линийка, докторски слушалки, мишка, химикалка, четки за рисуване, чирпак, топка, паричка, количка....и още много неща за които се сещаш...и си ги наричаш за какво са...
tsveta честито ви прохождане...
Последната игра на Ангел е да се пъха в камината - влиза и излиза......И да ходи назад, много е доволен...
vanina123   - сега се разрових ..останало е само "Основни техники на управление "от Майкъл Амстронг и Световен речник по мениджмънт на Йохансен и Пейдж...Явно останали съм ги раздала...Имам доста учебници по маркетинг...

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 10:05 от EmiR

# 681
  • Мнения: 414
а на Дани да мрънка и да видим колко време може да изкара така преди да заспи Mr. Green
Надина,сега гледах снимките ти във фейса-леле Дани като видя Боян няма такава радост-смее се,пищи-много беше сладък Heart Eyes
Вчера както спеше пуснаха рекламата на този детския салам,тя му е любима и както спеше и скочи да подскача и пищи hahaha
Еми,до сега се чудих къде да ида да търся,въобще го забравих тоя магазин,добре че ме подсети!После ако не вали може да отида

# 682
  • София
  • Мнения: 2 148
Вчера както спеше пуснаха рекламата на този детския салам,тя му е любима и както спеше и скочи да подскача и пищи hahaha
И Никола много се кефи на тая реклама Simple Smile Клати се в такт с музичката и си мънка нещо, сигурно трябва да мине за пеене Crazy

За коледен подарък за малкия още не съм мислила, първо именният ден ще мине по реда си. Иначе тази седмица ще се възползвам от лошото време и ще скокна до Джъмбо за някоя нова играчка. Старите вече ми омръзнаха, с нещо ново ми се играе Mr. Green

Кришка, стискам палци всичко да мине нормално!

# 683
  • Мнения: 0
Добро Утро!!!   Flutter

Весел ден на всички   bouquet

Тук съм, ще ви наглеждам, а ако хвърлите интересен джокер, може и да пиша...

Абе замислила съм се напоследък, защо ни отсвириха толкова много майки и не пишат. От онзи конкретен спор да имаше 3-4 преки участнички, ама толкова много.........време ли нямат, тъпо ли им е  newsm78

Тук съм , тук  Hug
Чета ви най редовно,не си лягам без да съм ви прегледала,ама винаги е вечер като заспи и е тъмно в стаята та немога да пиша.

Ние вече ходим сабилно ,Резултата е обелен нос и чело ама и бес това неможе.
Каката ми е с чревна инфекция, ма  искаше да си иде на училище та се притеснявам да не зарази и други дечица newsm78

Хайде почерпете се днес сме именници.Кой каквото си пожелае. Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 5 026
Свил удари 4 крачки саам  Party Чак той се изненада Simple Smile И той се кефи на Барни, Сачи рекламите Simple Smile

# 685
  • София
  • Мнения: 1 504
dessi79 да е жив и здрав Митака!
Атракция честито ви прохождане и на вас...

# 686
  • Мнения: 414
Честито на именниците!
Атракция и на теб и Цвета честити пешеходци!Само май Дани остана непроходил....
Надина,и аз си мислих скоро колко много пишеха,даже и аз като се включих бяхте адски много,все питах Емир кой кой беше,не можех да ви запомня,а сега...
На първо четене се сещам за Уиш че зачезна Wink

# 687
  • Мнения: 1 046
Атракция, честито  animal037

Арчита и Шами и Анита29 и Вили, (ама хайде тя с три деца, може и да не стига до компа), Ladida също, абе много са........

Деси, да ви е живо и здраво момчето и с гордост да си носи името   bouquet

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 17:46 от Nadina

# 688
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Честит празник на малкият Митко!
Още никакви новини няма от родилния дом. Много ми е нервно...
 Атракция Цвета, първите стъпки в живота на малките мъжаги...Много са трогателни. То мойто ги направи преди доста време, но за сега се ограничава до 5-6, последвани от присядане, или...падане с удар я в маса, я директно в земята...
 Мисля си, че братчеда на Пецата си идва с името, а от друга страна, мислеха да го кръстят Любомир. Ще видим. Аз съм за Димитър, че съм фен на традиционните имана.

# 689
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито на именяците, на маките на такива и съпругите на такива Grinning
Мойте и двете болни в къщи, аз съм с главоболие в следствие на постоянното мрънкане на някой Crazy

За непишещите - с времето е но рмално да се отсеят, няма начин  33uu Чакайте да се върнем на работа повечето, тогава хептем ще замре темата

Общи условия

Активация на акаунт