СЕПТЕМВРИ - тема 30

  • 26 093
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 148
Кришка, честит му братовчед на Пецата! И дето вика бабата на моя мъж -след време да си ергенуват двамата заедно hahaha
Цвета, дано утре Мишата да е по-добре Hug

Обаачеее хич немога да си представя, как ще се справям с готвене, чистене, разходки и сума ти още неща...като ще излизам в 7 и ще се прибирам в 19  Shocked

Хич не смятам да я карам с този график. Край на 12/16-часовото висене в офиса, мисля в 17ч. да съм пред асансъора и беж към къщи да си гушкам дребоса Sunglasses

# 706
  • Мнения: 8
Честито на днешните именяци!
Честито и новопроходилото момче на Атракция!
Честито и на братовчеда на Пецата!
Да са живи и здрави!  bouquet
Ние сме в пищяща фаза, май трябва да се посъветвам с хомеопатката ни, беше го преодолял и може би умората, която чувствам тези дни, впрочем да е виновник, но направо ми иде да му изшия такъв шамар, когато пропищи така. Направо чупи стъклата вкъщи, такъв фалцет вади #Crazy #Crazy #Crazy.

# 707
  • Мнения: 5 026
Dобро утроо Simple Smile


Цвета, да се оправя Мишата  Peace

Аз Свил още не го броя проходил , но мерси Simple Smile Стабилен е, но го е страх да се пусне. Още седмица-две за пръстче и тогава, може би.


Обаачеее хич немога да си представя, как ще се справям с готвене, чистене, разходки и сума ти още неща...като ще излизам в 7 и ще се прибирам в 19  Shocked

Хич не смятам да я карам с този график. Край на 12/16-часовото висене в офиса, мисля в 17ч. да съм пред асансъора и беж към къщи да си гушкам дребоса Sunglasses
Аз го изпитах веднъж това, с предното си тръгване на работа. Не е страшно, но докато се свикне...но моето работно време беше 3 дни до 13,30 и два до 16ч. Готина ми е шефката, влезе ми в положението, че съм с малко дете, прибиране от ясла....

# 708
  • sofia
  • Мнения: 3 706

 Явно днес от сутринта ще се наливаме с кафе! В тая връзка, съм станала, като кофеиново чудовище...Кой, каквото прави аз дърпам кафета...Май съм се пристрастила, към кофеиновия кик...
 Благодаря ви за честитките!  Hug
 Пък той Пеци си спинка още, ма аз станах...да пия кафе с баща му и да го изпратя на работа.
 След вчерашните хубави емоции, днес...Преди две години на тази дата  загубих най- близкият си човек...Моята баба, която ме отгледа...Миналата година нямах време да тъжа, но тази ми е много смотано...
 Извинявайте за мръна...
 Абе, какво да вземем на дребният скорпи?! Оказа се, че нямам идея. Върти ми се нещо за шезлонг. Проблемът е, че повечето неща ще ги купят от родата на снахата, която е ...имотна hahaha. Тааа да не се дублираме. Бате питал, от какво имат нужда, ма те едва ли знаят. Все едно мен да ме бяха питали...Та шезлонгче, едва ли ще му вземат. Дайте някой хубав интернет магазин! Плийз!

# 709
  • София
  • Мнения: 2 148
Добро утро!
Кришка Hug За подаръка освен шезлонга ми хрумва още активна гимнастика. Иначе за толкова малко бебе  newsm78

# 710
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Ще метна и двете кафета... Grinning
Кришка  Hug за мръна...
Атракция  хъъммм то твоето май не се брои...три дена до 13, другите до 16 ч....то направо си е ваканция  Wink
Бу нощеска съм те сънувала...организираше атентат  Shocked Повечето от форумките ни беше вербувала и бяхме там с децата  Shocked
tsveta да минава бързо...
Кришка за шезлонга...незнам...ползвах го само докато не почна да се върти...Ако е шавлив скорпион много малко време ще им влезе в употреба, а най- евтините са около 50 60 лв. Сещам се за чувал за количката  newsm78...ако нямат, поне 2 години ще се ползва, козметика ако не е купувана все още..подходящи играчки...Киара беше показала една играчка дето се закачва отстрани на креватчето, активна гимнастика /макар, че и това е под въпрос колко ще влезе в употреба/, стол за хранене, бейбифон /ако не са купили/ Всъщност, ако е за изписването, подаръка май не трябва да е толкова голям...По-голям на погачата  Wink
сайт http://www.toytownbg.com/?toy=10.1.1.0

# 711
  • Мнения: 5 026
Свилен не обичаше шезлонга, на мен не ми беше нужен, а толкова исках да имам. Е, само място ми заемаше Simple Smile


Бу нощеска съм те сънувала...организираше атентат  Shocked Повечето от форумките ни беше вербувала и бяхме там с децата  Shocked

 Laughing Бунтарката Бу  Laughing

Еми, ми туй то   Wink

# 712
  • Мнения: 1 046
Лелееее огромни жълти глави и атентаторки  #Crazy

Не ви завиждам за работата, ама хич, аз затуй в детската градина, че да съм на смени и ученик ще имам и изобщо, ако мога да работя по 6 часа само на ден ще ми е най-добре  Whistling

Кришка за подаръка, защо не купите нещо дребно, колкото да отбележите появата на малкия човек, а като се осъфери майката и като прецени какво иска тогава да се включите или пари направо да дадете......
Нито шезлонг е ползвал Боби, нито активна гимнастика, нито проходилка имаше смисъл да купувам...

# 713
  • Мнения: 493
Нашия прощапулни беше пълна пародия  Close Първо не можах да поканя гости защото няма къде (няма едно свястно място за сядане в цялата къща където да мога да поканя хора) направихме го в 8 сутринта щото майка ми и баща ми бързали за работа, половината неща дето щях да слагам ги забравих, като дойде питката не знам що реших че трябва да махна целофана и съответно не можеахме да я търкулим. Явор хвана една вкаменелост, която бях нарекла за археолог, та с камъни ще се занимава детето.... И като капак дадох на майка ми да направи клипче- и като приклщи процедурата ми вика- изписва ми някакъв надпис - няма карта  #Cussing out ама се сети да каже детето вече като си избра предмет. Та днес ми е много криво  Confused

Снощи цяла вечер съм сънувала че пазарувам в Некст (ще ходя началото на месеца да купувам дрехи за бебето), та голямо пазаруване беше снощи  Laughing

Кришка, емотикона е супер  Wink

# 714
  • Мнения: 414
Добро утро!
Дивчо заспа снощи в 11.30 #2gunfire,но пък днес поспа до 9 и 15 и ние се наспахме,но преди да заспи снощи ми стопи лагерите Simple Smile
За шезлонга-на мен ми купиха колежките за погачата,много го ползвах,но сега ми пречи и мисля да га продам,но Емир вика да изчакам,щото искам второ,но ако бате продължава така няма да е от него Mr. Green
Отивам да пия кафе,а вие както вика Надина ако метнете интересен джокер.... Grinning

# 715
  • Мнения: 14
Здравейте,мацки!
Надявам се,че не сте ни забравили!Мнооого отдавна не съм писала(и не съм ви чела Embarassed)Надявам се,че сте добре всички мами и бебчовци! Hug
Ние с Ива сме добре,момата проходи от няколко дни Grinning,има 4 зъба(само),и е голям дзвер,прави ме на луда калинка Shocked
При мен новостите са,че вече съм официално на работа,но в момента ползвам отпуск до 14.12.2010.Ивайла ще е на ясла от юни(живот и здраве).
Та това от нас! Hug

# 716
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Да, и аз стигнах до извода, че най-добре сега да купим неща от първа необходимост. Аз си спомням, че най-се зарадвах на братчедката, която ми беше взела памперси, козметика и пр.
 То няма да му е последният подарък, дет се вика. Идат празници и пр. Чудя се дали имат несесерче с ножички и пр. Има много готини на една японска фирма.
 Емир,  hahaha Joy hahaha Викаш атентат със се бебетата. Ох, разсмя ме, яко! А кой развяваше байрака на дружината?!

 Бебешондел, не съжалявай! Важното е, че малчо се е спрял на най-готиният предмет! Археологията ми е страст!
 Да ви питам нещо по-практично. Петко от няколко дена не си пие много-много млякото. Най-много до 100мл. го докарва. Какво количество други млечни храни трябва да давам, за да се компенсира? И какви? Освен обезсолено сирене,  к.мляко, заквасена сметана...Кашкавалът не е ли с мн. натрий?! Марка някаква да препоръчате?

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 14:03 от kri6kami6ka

# 717
  • Мнения: 233
Добро утро на всички!

Кришка, честито попълнение на родата Hug
Цвета, дано сте по - добре  Hug

Бу нощеска съм те сънувала...организираше атентат  Shocked Повечето от форумките ни беше вербувала и бяхме там с децата  Shocked
Еми, разсмя ме  Hug

Вчера бяхме на консултация и ваксина - резултат  9,900 и 77см /+600 и 4см/. Много пораснала този месец ooooh! Лошото беше, че вчера е бил последният ден за манту - та, а при нас ги правят в съседната стая на детската консултация, та беше меко казано лудница, детето се изнерви, защото не можеше да ходи, аз също, защото трябваше да я нося, и в резултат - и двете бяхме бесни и нервни  Tired
Кришка, аз кашкавал не съм дала още, но от няколко дена и давам по няколко лъжички прясно мляко - по точно, когато се присетя нещо, иначе Боряна си пие вечер около 200 мл АМ, и чат пат през деня айран.

# 718
  • Мнения: 142
Аз пък тия дни се сетих, че ми подариха сокоизтисквачка едни приятелки като родих.. (та това е добър подарък)  и праскам до забрава фрешове от ябълки и моркови Simple Smile дребното се налива и аз покрай него Simple Smile

иначе дара днеска ми беше за сефте на ясла Simple Smile помрънка като я оставях, после се обадиха след 30тина мин, че си играе и няма проблеми.. дано свикне лесно и да й харесва, че на мен сърцето щеше да ми се скъса  ooooh! сега спи отатъка доволно Simple Smile
работата.. скоро ще трябва да си представя, пълния работен ден на живо Simple Smile да видим...

# 719
  • Мнения: 1 046
aguto ти си моя герой, браво. Дано малката мишка да мине безпроблемно периода на адаптация   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт