Интернет от Булсатком

  • 21 594
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 532
Тъй като и аз се ориентирам да мина на пакетна услуга, може ли някой от доволните да сподели за какво всъщност си ползва нета? Тъй като вкъщи сме доста.. хмм.. "интензивни" потребители, играем онлайн игри и като цяло киснем нон-стоп в интернет, интересува ме най-вече мнението на себеподобни, ако тук се навъртат такива Flutter Настоящият ми доставчик никак не е лош в това отношение, дори напротив, но е една идея скъпичък и телевизията им не е особено добра, а с отделен абонамент за ТВ ми идват твърде големи месечните сметки.. Та оттам и идеята за пакет Thinking

# 31
  • Мнения: 9
Спира ли интернета на булсатком когато е лошо времето ?
Защото при нас изчезва телевизията когато гръми или вали силно...

# 32
  • Мнения: 805
Интернет и телевизията на Булсатком нямат нищо общо. Интернета си им е кабелен, за разлика от телевизията, която е чрез сателитен приемник. Освен това Булсатком нямат по навсякъде покритие с интернета. Цялата работа е в това, че те започнаха да изкупуват малки локални интернет доставчици, които вече имат изградена мрежа ( подобно на М-тел и Мегалан) и по този начин доставят услугата Интернет. Извода е, че всичко зависи от точната локация, за да се провери дали изобщо имат покритие и съответно да се види какво е качеството на изградената мрежа.

# 33
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Да изровя от прахта тази тема  Embarassed. Качеството на нета добро ли е? Доволна съм от сегашния си доставчик, но ще ми излиза по-евтино с пакет за ТВ и Интернет на Булсата, та за това питам.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 53
От Варна съм и от 5 години сме доволни от ТВ на Булсатком,но сега имам намерение да съм към интернета на Булсатком . Насочила съм се към тарифа-6 лв. Ще си купя рутер ТП-линк препоръчват от офисите им,но не знам дали скоростта 14mbps дали ще ми е достатъчна. Някои може ли да ми даде отговор на въпроса?

# 35
  • София
  • Мнения: 357
И ние вкъщи сме в голяма чуденка за този интернет на Булсатком, ползваме телевизията от две години и сме доволни, нета ни е на друга фирма, от която сме доволни, но ни излиза доста скъпо. Надявам се някой от ползващите нет и телевизия в пакет да сподели за качеството.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 302
И ние вкъщи сме в голяма чуденка за този интернет на Булсатком, ползваме телевизията от две години и сме доволни, нета ни е на друга фирма, от която сме доволни, но ни излиза доста скъпо. Надявам се някой от ползващите нет и телевизия в пакет да сподели за качеството.

и аз това чакам.....

# 37
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И ние вкъщи сме в голяма чуденка за този интернет на Булсатком, ползваме телевизията от две години и сме доволни, нета ни е на друга фирма, от която сме доволни, но ни излиза доста скъпо. Надявам се някой от ползващите нет и телевизия в пакет да сподели за качеството.

и аз това чакам.....
Peace

# 38
  • Мнения: 45
нет-а излиза  6лв,обаче ако се комбинира с ТВ,т.е. 13.80 на минималните тарифи.скорост на сваляне е 1,8 MB/s.ние сме комбинирали ТВ на мама и нашия нет,които не са на 1 и същи адрес,предплащаме 5 месеца напреди и ползваме 6.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Няма шанс да пуснат нет през сателита май... Мен засега сякаш не ми трябва кабелен нет от там, виж ако се пусне през сателита, да си го ползвам и на село...

# 40
  • Мнения: 45
а знаеш ли по принцип как вървят цените през сателит,или говориш ей така?

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
а знаеш ли по принцип как вървят цените през сателит,или говориш ей така?

Ей така говоря, що?

# 42
  • Мнения: 45
Що?щото си има теми за спам.а за сателитен нет може да поразпиташ(напр.Виваком) и после да си прецениш дали  е изгодно за село.аман от такива задклавиатурни професори  smile3560

# 43
  • Мнения: X
От Варна съм и от 5 години сме доволни от ТВ на Булсатком,но сега имам намерение да съм към интернета на Булсатком . Насочила съм се към тарифа-6 лв. Ще си купя рутер ТП-линк препоръчват от офисите им,но не знам дали скоростта 14mbps дали ще ми е достатъчна. Някои може ли да ми даде отговор на въпроса?


На мен тази скорост ми се струва малко слабичка, особено за гледане на филми или тв. онлайн. За чат, сърфиране, фейсбук, бг мама и т.н. си е ок.

# 44
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
А в Перник дали предлагат интернет, че никъде в сайта им не намерих инфо  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт