Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с късното захранване 2

  • 38 596
  • 423
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 6 259
Ами браво на нея! А, не, не казвай на мама, че ще ни бие. Наша позната, работи като детегледачка, казвала ми е, че тайно е купувала на децата желирани бонбони, вярно от онези малките пакетчета, дето са няма и 10 бонбона, вярно може би, че и майката малко фанатичка на тема зелении (а децата на 3-4г.), но все пак няма това право, според мен.

# 421
  • Мнения: 15 033
Преди време една такава ми се хвалеше, че на дете, което се опитва да се откаже от биберон, по-скоро майката се опитва да му го махне, тя тайно купува такъв. Ако разбера подобно нещо, на мига бих я уволнила. Дали прекалявам с вредните или полезни храни, си е само моя работа. Ако съм дала свобода на детегледачката да купува, каквото пожелават, ок, но зад гърба ми, съм категорично против. Непрофесионално е най-меко казано.

# 422
  • Мнения: 147
"AM do 3 mesec sam davala zashtoto nqmah karma posle na kiselo mlqko na 2 godini go sprqh ot raz trudno beshe no pak otviknaa mn barZo"
Източника е същия...
Не заблуждавай!

И да, гъбите са полезни, има достатъчно източници,  различни от фейсбук.

# 423
  • София
  • Мнения: 6 259
Гъби не бих дала. Може да са полезни, но са много трудносмилаеми! Обичах ги и готвех от време на време (вече бяха големи децата), но откакто ми оперираха жлъчката (и нямам такава) - не купувам, не готвя и на пици не слагам! Тежи ми, не ми понасят. Ей така за някои храни се уверих, щом не ми понася на мен, значи не е добра идея и детето да го яде.

Общи условия

Активация на акаунт