Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с късното захранване 2

  • 38 601
  • 423
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Темата е за смешни, абсурдни, весели, глупави реплики, свързани със захранването, за развеселяване и малко смях. Тя не е за оплюване, дразнене и нахъсване  Laughing Ако цитирате някого от форума, цитирайте само репликата, без името (т.е. копирайте репликата и я оградете като цитат с тагове).

Еп. 1

# 1
  • Мнения: 289
Вместо запис ще напиша последния коментар от една случайна женица,като казах,че е само на кърма и тя се учуди.С двe думи и обясних,че вече се препоръчва като най-добро за бебето,а тя"Еее и ние сме гледали деца,да не би да не са станали хора?"  Laughing

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 11:15 от *Cveteto*

# 2
# 3
  • Мнения: 560
Ами балналното-запис  Rolling Eyes Писах в предната тема репликите  bowuu

# 4
  • York
  • Мнения: 826
Скоро не съм чувала нищо забавно, но чуя ли първо на вас ще го кажа  Peace

# 5
  • Мнения: 1 878
И аз да се пльосна тук  Heart Eyes

# 6
# 7
  • Мнения: 66
Забавна темичка! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 14 654
Не е точно за късното захранване, но все пак се отнася за хранене и желанието на някои роднини детето да е ящничко.
В родилното още, в съседната стая идват на свиждане при новоредно бебче. Чувам през тънката стена възторжен женски глас, който нарежда:
- и ще бъдеш по-ящничка, нали, не като кака си злояда! Ще си хапва момичето и пържолчица, и кюфтенце...

# 9
  • Мнения: 6 442
Хайде и аз тук  Hug

# 10
  • Мнения: 521
Хайде и аз тук с пожелание за по-малко разправии в хубавата забавна темичка!  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 5 656
Въпреки че темата е много забавна, би ми се искало скоро да няма какво да пишем в нея. Мечтииии  Tired

# 12
  • Мнения: 3 044
Тази сутрин се сетих един от бисерите на сестрата на нашата педи, още от времето, когато малчо беше новородено и аз питах и разпитвах медиицинските лица с широко отворени уши и още по-широко опулени очи нерядко:
питам аз може ли да използваме микровълнова за изваряване на съдчетата на бебето (имахме опасения с мъжа ми, както и по-късно - за притоплянето на храната), а тя: "Ооо, ма как, не може, особено за момче!" Е това, последното, особено ме впечатли...

# 13
  • Мнения: 543
Тази сутрин се сетих един от бисерите на сестрата на нашата педи, още от времето, когато малчо беше новородено и аз питах и разпитвах медиицинските лица с широко отворени уши и още по-широко опулени очи нерядко:
питам аз може ли да използваме микровълнова за изваряване на съдчетата на бебето (имахме опасения с мъжа ми, както и по-късно - за притоплянето на храната), а тя: "Ооо, ма как, не може, особено за момче!" Е това, последното, особено ме впечатли...
`Що?????  newsm78

# 14
  • Мнения: 3 044
Ми щото наблегна, че "особено" за момче; сякаш, ако беше за момиче - по-става... Абсурдничко ми звучи. А че микровълновата не е мн. "стока" още се съмнявам, въпреки разговора ми с физик, който обясни обратното.

Общи условия

Активация на акаунт