Боя за коса - blond 17, разкошни руси коси!

  • 61 670
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 172
Предполагам,че фризьорките използват половината от боята само за корени,затова 30 лв излиза общо с изсушаването .Няма логика да струва 25 лв и да взема 30 за всичко това.
Но пък 60 мл малко ми се виждат  newsm78

И все пак ако успея да се сдобия с тази боя ще бъде супер  Flutter

# 691
  • Мнения: 0
100% половината ми слагат на една боя

# 692
  • Мнения: 0
дефакто 30мл

# 693
  • Мнения: 3 675
elfi4ka, не знам дали ще успееш да се сдобиеш с боята, но ако успееш, то задължително на много малко израснали корени я мажи.
Фризьорката от кварталния салон се боядисва с Keune, но си слага предварително блондор. Тази боя може да е силно изсветляваща, но не върши чудеса.

yolimadi се е боядисвала с  боя на Keune:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=532619.390
 

# 694
  • Мнения: 2 172
elfi4ka, не знам дали ще успееш да се сдобиеш с боята, но ако успееш, то задължително на много малко израснали корени я мажи.
Фризьорката от кварталния салон се боядисва с Keune, но си слага предварително блондор. Тази боя може да е силно изсветляваща, но не върши чудеса.


Ее,аз ако ще слагам пак блондор  какъв е смисъла от нея  Laughing След блондор всичко може да се сложи и пак ще е хубаво  Laughing

Идеята е,че  тази явно постига хубави резултати с русото както виждам и без блондор.Няма чак такава разлика корен-дължини или поне не крещяща,а плавно прелята  newsm78 И с наслагване би се получил траен общ цвят.

Ще видим,трябва да я потърся някъде ,най-малкото в слона в Пловдив,в който работят с нея.Има един упоменат в сайта,който приложи.

# 695
  • Мнения: 3 675
Тя може да постига хубави резултати, но трябва да се маже много често. Ето dasas е написала, че се боядисва на 20 дена. Ако не го правеше толкова често, то резултатът щеше да е ужасно грозен. Корените щяха да са много жълти.
Каквато и боя да си вземеш, трябва да се боядисваш често, а ако не го правиш, то или ще трябва да използваш блондор или ще си с много жълти корени, дори и оранжеви могат да бъдат.

# 696
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Иначе за Керастас, абе нали уж професионални, пък чак travel kit направили... и по принцип опаковките им хич не приличат на професионални... да вземат по-добре да ги пуснат за свободна продажба...

е, имат продукти предназначени изклщчително за салон (не, че не се намират и другаде, все пак) - ампули, също и таква за домашна употреба - маски, шампоани - нощна грижа - все пак са за регулярна употреба - няма на всяко миене да тичаш в салона или преди лягане за нощната грижа .....

но в цялата схема има малко ...маркетинг от типа - "ние правим свещеносействие и нашите продукти са хиперспециални" - имидж, също се продават в слон - за да може професионалист да прецени кой продукт е най-подходящ (уж трябва да знае кое как и на какви коси действа) и се обясни как да се ползва .....а колко са реално професионалисти ... Whistling Whistling Whistling

за кюн - не подценявайте и кой окислител е ползван, при мен е успешно - аз съм споделяла, че съм фен и наистина - аз самата не търпя големи корени, не за да няма разлика  Peace хубаво е да си "реновиран" с малко свеж цвт  Peace

П.П- а като коментираме лошите резултати с Кюн- освен, че фризьорки тайно добавят блондор - да не забравяме, че зависи и какъв окислител ще сложи  Hug

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 18:46 от a.l.e.n.a

# 697
  • Мнения: 3 675
Аз бих искала да попитам, каква трябва де е опаковката, за да прилича един продукт на професионален?  Laughing

# 698
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
не е нужно да са лъскави, защото не се избират по това  Peace
Ева са пример за това  Peace
не ми трябва да им плащам и опаковката  Naughty Crossing Arms

# 699
  • Мнения: 3 675
Аз бих искала да попитам, каква трябва де е опаковката, за да прилича един продукт на професионален?  Laughing

 не е нужно да са лъскави, защото не се избират по това  Peace
Ева са пример за това  Peace
Че не е нужно една опаковка да е лъскава за да е добър един продукт, да, съгласна съм, но това, че една опаковка е красиво направена, какво общо има с това, дали дадена козметика е професионална или не?
Трябва ли всички опаковки да са невзрачни и грозни?

# 700
  • Мнения: 22 520
Като говорим за опаковки, аз също не държа да е нещо кой знае какво. )
Важното е продукта вътре да е качествен. А как изглежда не ме интересува толкова.
Естествено масовите продукти залагат много и на опаковка, с която да привличат клиентите, това си е просто маркетинг и реклама. )

Хайде пишете, че такива страхотни снимки на руси красавици съм подбрала, че нямам търпение да пусна новата тема. )  Joy

# 701
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
този път да не ме пропуснеш пак, че вече трета тема не съм в списъка  Hug

# 702
  • Мнения: 22 520
този път да не ме пропуснеш пак, че вече трета тема не съм в списъка  Hug

Ааааа, страшен пропуск от моя страна....
що не се обаждаш...

# 703
  • Мнения: 6 642
Направих се с Кастинг 810 .
Сега ме е страх да се изсуша ,че май пак станах по-тъмна отколкото искам  ooooh!

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
този път да не ме пропуснеш пак, че вече трета тема не съм в списъка  Hug

Ааааа, страшен пропуск от моя страна....
що не се обаждаш...

е - нищо де  Hug има оправия, не е нещо страшно и фатално  Peace

Илианче - смело се суши, после винаги изглежда по-светла  Peace .... и без това - станалото - станало  Peace

Общи условия

Активация на акаунт