КИВИ+КОМ = КИС - 7

  • 25 297
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 4
Ирка  ти къде си хукнала в тоя вятър бре, не знам как е там около вас но при нас в Русе е силен вятър, иначе пък е топло, айде бягай полека обаче   NaughtyHug
ankas
тука съм има ли някой незаспал Wink
Вятъра беше силен, утре  да се надяваме на по тих
много е интересно морето при такова време
почти е заляло целия плаж
лека вечер
какви са тия рими[quote author=Сисссс l

благодаря за веселите снимки

# 707
  • Мнения: 613
Бре че весело е било тук днес Hug А при нас от вятъра - спря нета. Та така до вечерта. Гледам бая поетеси има в темата - супер! Hug Hug Hug

Лека нощ, лека нощ!
Ако не сега - то в полунощ.
Сладки сънища сънувайте,
малки бебета планувайте. luvbed  ylinfant
А и аз , хей сега -
под юргана ще заспя. smile3524

# 708
  • Мнения: 2 433
...И аз като за лека нощ..
да ви пожелая пълен кош
със шампанско ...шоколад
да ги носи момък млад!
моите ги нарисувах
докато с момъка флиртувах!
Сега ще сътворя яйца
на умрелите от глад деца!!!...
 bowuu

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 09:23 от JuliS

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ИРЕНКА ЛЕКА ДА ТИ Е НОЩА МИЛА  Hug Hug Hug
ЮЛЕ пак изтрепа рибата с тез бутилки  ooooh!  С нетърпение чакам да мине еуфорията и да гледам клипове и снимки  Hug Hug Hug

ОТИВАМ ДА НАНЯМ И АЗ ЛЕКА НОЩ



Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 22:53 от ЗИЧЕ

# 710
  • Мнения: 4

Добро утро мили дами.
Снощи големи рими са се ляли.
Приятен ден и всички ви

# 711
  • Мнения: X
Добро утро  мили момичета   bouquet

Мони, благодаря за кафенцето   bouquet Hug

Момичета, седнала съм пия си кафето, чета ви  и се кефя  Simple Smile, благодаря ви, такава емоция и настроение ми създадохте от сутринта че простоооо думи нямам, затова за сега ще ви пожелая лек и усмихнат ден и много гуш на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 712
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро и от мен, Hug
да е лек и спорен ден,
пожелавам ви сега -
денят да носи красота!


# 713
  • Мнения: 5 001
Добро Утро и от мен....Ейййййййй....Голям смях снощи hahaha hahaha hahaha
Още ме държи......

Ирен,как си днес? Поразмина ли ти се болестта? А дано,че много е гадно тва.....

Аз си пресякох вируса щот го Фанах на време с едно старо лекарство Ремантадин.....Тоз път отървах кожата.....


Момичета лек ден! Hug Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 613
Оооо,браво Мони, браво на женчето
Първа се включи в играта ,
макар и във ръката с кафето.
Сюрприза съм го сипала тука в чашлето,
със течността, която разсънва ви главето.
 Жакито и то римува - пожелава спорен ден
Аз пък само ще допълня, че това е и от мен.
Мастерче - от сутринта-
плюя аз на болестта.



 Само да си призная, че първата част на стихчето съм изплагиатствала. Embarassed

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 09:58 от iren5

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕХО ПОЕТЕСИТЕ
Нямам много време с тази градинка ..та само минавам набързо да ви видя как сте и изчезвам...
МОНИ, АНКАС ,ЖАКИ,МАСТЕРЧЕ ,ИРЕН.....И ДРУГИТЕ НЕ ПИСАЛИ ОЩЕ ГУШ И ЦУН   Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes  bouquet

# 716
  • Мнения: 66
Здравейте,лирично настроени дами!Тъй като хич ме няма в римуването, снощи реших да не ви развалям вечеринката.Днес се надявам,че ще ме изтърпите макар и в проза!
Нямам какво да се похваля,нито какво да се оплача.При нас всичко е по старому,с тая разлика,че преди не спях от притеснения по свекървата,а сега сънувам кошмари свързани с погребението.Като цяло мъж ми се държи,макар пак да го избива на заяждане.Стискам здраво малко останалите ми зъби и се моля и тоя период по-бързо да отмине.Децата са добре,въпреки че малкия прави опити пак да се разболее.Цял предиобяд съм сама в къщи и ми е такъв кеееф.Шетам,готвя,пия си кафенцето на тишина и спокойствие,че следобедите и вечерите саааа....ах,наситени с тупурдия,викове и смях.
Ели,не пише какво става с нея.Да докладва,че само я мисля.
на всички !

# 717
  • Мнения: 972
Ха добър ден!  bouquet
Да се отчета и аз...Ходех до Благоевград на инжекция.Минах през Метро-купих си туй онуй...И доволна се прибрах... Mr. Green
Вече съм на работа ,ама клиентите още ги няма... Rolling Eyes

п.п.Зиче,звънях ти,но не отговори!Нищо де,ще звънна пак! Wink

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛЮСКА ще мине периода на напрежение миличка само направи така ,че всички да сте доволни не само тебе  всеки да тваря с напрежението си  ,а ти на кого да си го изкараш аа???PeaceЩе мине времето лекува тези неща.
СИСКО АЗ СЪЩО ТИ ЗВЪНЯХ  HugДедко каза че някой ми е звънял ,аз бях да кача Медун в градината и като се прибрах звънях ама онази ми вика .Абоната не отговаря на вашето повикване Mr. Green
Звънкай тука съм  Mr. Green Mr. Green Joy Joy

# 719
  • Мнения: X
Добър ден мили дами  Hug
Минавам да видя кой накъде да не уттърва нещу  newsm62
Люска, браво на тебе, релаксирай, знам че много хубаво и аз обичам така като съм сама да си оправя къщата и така само за мене си време, но  не обичам да е за дълго да ти кажа не знам....... в един момент почва дами липсва всичко и гюрултията и тем подобни, но ти сега имаш нужда от това точно така че използвай   Hug Hug
Сиска, кви инжекции бе и ти ли си болна  newsm78, тц тц тц дано не е нещо сериозно, оправяй  се бързо   Hug Hug
Мастерче, и аз съм доволна от Ремантадина да ти кажа, сега обаче реших с клеева тинктура да пробвам, че да видим щото и из нас май витае вируса и днес купих и почваме да пием че  инак лошо, а ти все така да оттърваш кожата  Simple Smile Hug Hug
Иренка, май днес си по-добре и дано дано стискам палци аз  Hug Hug
Зиче, до къде стигна с градинките  Thinking, приятна работа ако има още  Hug Hug
Жаки от сабахлям и тебе те няма , явно и при тебе има як бач, ела насам за малко да си починеш с нас  Hug Hug
Елиии веднага да сеявиш да кажеш как са при тебе нещата, отшумяват ли от антибиотика , и на тебе стискам палци да минава всичко  Hug Hug Hug
Оххх да не пропусна някой, ама и да не съм го споменала не съм ви забравила момичета да знаете и всички получавате голямо голямо ГУШ  Hug kiss  action032 kiss kiss kiss Kissing Heart lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт