КИВИ+КОМ = КИС - 7

  • 25 299
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 001
 smile3511 smile3533 smile3514 smile3534

Искам да си ходяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя....Днес не се търпи от простотии....Уффффффффф,АМАН! Все по-невъзпитани диванета се появяват....Пфуууууууу......шЕ зема да лепя плочки вече да сменям професията.... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 721
  • Мнения: 613
smile3511 smile3533 smile3514 smile3534

Искам да си ходяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя....Днес не се търпи от простотии....Уффффффффф,АМАН! Все по-невъзпитани диванета се появяват....Пфуууууууу......шЕ зема да лепя плочки вече да сменям професията.... hahaha hahaha hahaha hahaha
Ела при мен! Hug Няма да лепим плочки, а ще плетем блузи и ще правим жените щастливи! smile3534

# 722
  • Мнения: 2 022
Днес нямам работа и по този повод буквално съм се размазала от мързел.
Дори не ми се пише, че е трудно,  Mr. Green
Ма и да заспя не мога, че не съм свикнала нищо да не ме чака и все си мисля, че съм пропуснала нещо важно.  ooooh!
Ох, няма угодия.

Мина ли 11?

# 723
  • Мнения: 2 433
мина , мина 11 Joy


айде върли поетеси...да ми помогнете за брачните обещания.
Като го оставям в последният момeнт...сега главата ми отказа да слуша! Буксувам!!!
Рамо моля! Hug

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 15:34 от JuliS

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АНКАС дедко го оставих да се щурка сам доло а аз ходих да взема медун от центъра ама бавно става че кърти стари неща реже бордюри с ъглошлайфа абе ще стане и като е готово ще снимам да го видите.
МАСТЕРЧЕ приемаме те в нашата бригада веднага няма да се плашиш  PeaceЕ*и им мамата на тези нагляри и аз се възмутих сутринта на такъв.Моя кара в една тясна улица и един спрял чакахме поне 3 мин. по едно време слиза и отива към една сграда.Тони му свирна  с клаксона  да го пита ще се бави ли.Този като отвори едно джапане /уста/ като градски кенеФ...и тръгна на бой чак да се дърли ЩО МУ СВИРНАЛ НЕ ВИЖДА ЛИ ,ЧЕ ЩЯЛ ДА СИ ВКАРВА КОЛАТА В ГАРАЖА. ooooh! Тони му обяснява ,че само иска да го попита нищо повече ,и че по нищо не се разбира че ще вкарва колата в гаража,той пак се репчи и се заканва чак ..Мълчах мълчах ...Малеее като полудях като му теглих една та чак запецна и не знае какво да каже.Как бързо си махна колата мърльото и млъкна като насран.После викам на Тони ,че те точно такива като него търсят културни и толерантни да го обезкостят пираните злобни.....
Тази държава с такива гадове не върви на добре момичета.Това не са хора това са  изчадия .Толкова злоба и изтъкване вижте ме аз кой съм, няма никъде другаде по света.Жалко за децата ни и внуците ,че ще живеят в такава  шибана държавица. Охх спирам ,че пак подпалих #Cussing out #Cussing out #Cussing out

ИРЕНКА така вече ми харесваш  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet
ФЕЙЧЕ я отивай да си легнеш и да се намързелуваш сега ти се е паднало.  bouquet
ЮЛЕ ти баш поетесата нас ли питаш  smile3532 СИСКА ,ЖАКИ И ИРЕНКАТА фащай да помагат  Hug Hug

# 725
  • Мнения: 972
ЮЛЕ ти баш поетесата нас ли питаш  smile3532 СИСКА ,ЖАКИ И ИРЕНКАТА фащай да помагат  Hug Hug

Аууууууу,немой ма мен зафаща,
че ша уплашим годеника...
Бракът ви ша земи да се разклаща,
а Галин ша са чуди де да се натика... Mr. Green Joy Joy

# 726
  • Мнения: 613
МАСТЕРЧЕ приемаме те в нашата бригада веднага няма да се плашиш  
Ааа, Зиче тъй не бива- вие сте далече във полето
А пък Мастерчето наше - тука е момето.
Аз ще я науча бримки да подрежда,
чупки, басти и илици лесно да нарежда.
Ако пък случайно за това не става,
само във форума при вас ще се подвизава.
Щот тогава като моя секретарка
издигната в ранг Първа Клюкарка-
ще гледа , ще снима и ще ви пише,
какво тук аз правя насред конците. smile3534 smile3534


Фейче- мина, мина 11. Отдавна! Наздраве!
Юле - как в последния момент, бе душо. Я колко работа сте свършили до сега. Ами то аз брачни обещания ни съм писала, ни съм давала. Mr. Green Нали не трябва да са в рими? Joy Аз си мисля, че след 20 години брак не можеш да му обещаеш на Галин нищо по-добро от това - да си останеш същата , както да сега.

# 727
  • Мнения: 2 433
аа...иренка - мога да му обещая целият свят....стига да не трябва да го изпълнавям!!!! Joy
ето ми етикетите моля!!!!

това е шишето. Ако се загледате в снимката ще видите орнаментиката около етикета - пясъкоструй
http://www.meik98wines.com/img/OBIAVI/BIG_IMG_1231790418864.jpg

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 17:30 от JuliS

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 614
СИСКО що не ми се обади бреее  newsm78 любопитка се чуди за какво ми звъниш  Rolling Eyes Mr. Green
ИРЕНКА така те искам и обичам като пишеш няма значение в рими или не  Hug Hug Hug
ЮЛЕ за първи път виждам чак толкова изпипана сватба.То ще има ли нещо дето да е така не пипнато от вас. newsm78 newsm78
Аз до сега пържих мекици  дребните ме побъркаха тези дни  ooooh! всеки ден след обяд искат да им пържа мекички и банички. Mr. Green

# 729
  • Мнения: 398
  love001  love001  love001

Тук съм сладурчета.Чета ви редовно ама нещо не ми се пише.Не мога да вляза в ритъм нещо-с детето, къщата.........
Утре съм на интервю за един иншуранс номер.Да ми стискате палци, че е доста важно.
Цицоните са добре уж.Имам още леки болки ама си пия 'апчетата редовно.

Юле  Shocked ти си просто невероятна.Страшна красота, направо ми изтекаха очичките.Браво.

Обичкам вииииииииииии

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ох Ели добре че си добре  Mr. Green притеснихме се брееееее  bouquet  bouquet
Сега ми обясни какво означава това  иншуранс номер не че чичко гугъл няма да ми каже но лаф да става. Wink Mr. Green Mr. Green

# 731
  • Мнения: 398
Ох, Зичка то и на мен не са ми много ясни нещата още ама това е номер, без който не мога да започна работа.Служи за плащане на данъците и връщане на парички ако са ми надвзели.
Май по-добре не мога да го обясня. Crazy

# 732
  • Видин
  • Мнения: 961
Юле, невероятно и красиво е всичко което пипнеш Peace
За обещанията смятам, че ти ще напишеш най-хубавите, такива които идват от сърцето ти Peace
Аз днес съм в голям разход, но ви изчетох Flutter
Сега влизам да се къпя, че Дени е на кино и трябва да ходя да го прибера след 1 час.
Ще гледат "Мисия Лондон"
Ели, радвам се че циците са по-добре Hug
Иренче, и ти си парче поетеса PeaceМалеее, так сме се събрали все специалистки - кой поет, кой музикант, кой готвач, кой певец, кой дизайнер...абе ние сме си № 1 Wink

Хайде отлитааам... Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 2 022
Сега ми обясни какво означава това  иншуранс номер не че чичко гугъл няма да ми каже но лаф да става. Wink Mr. Green Mr. Green

Номер на социалната осигуровка  Grinning Не гледате достатъчно кримки, почти във всяка се споменава.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Юле, нЕмам думи. Пак!
  Hug

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ели ясно ми е ще стискаме палци да има да ти връщат  Mr. Green Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
ФЕЙЧЕ ама аз телевизия почти не гледам миличка филми пък въобще .Така ми са омръзнали ,че даже и да работи телевизора не се заглеждам нито го чувам.Дедко е по тази част Mr. Green Mr. Green
ЖАКИ  вярно че тука са само хубавите хора шкарто няма Naughty Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт