Тръгна вече на детска градина ЮЛСКАТА дружина!

  • 19 681
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 414
Да не се похвали човек,вдигна пак Т и айде на доктор,АНГИНА Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Яна може да е хомеопатичното,продължавай да си даваш лекарството ако не ти вдигне и си записвай всичко ,как е излязъл на къде е тръгнал най малките подробности.Наистина записвай.
Модела е самсунг 3300 Champ интърнити само го предлагат,камерата не струва но аз не ползвам.Не може и да става сравнение с Ай фона разбира се.Ама аз искам да не ми тежи и детето много се заиграва и се дразня,не че не гледа тв.
Дани диета е много приятна,Вики не я коментирам защото много ме ядосва,постигна много и сега...Веси и Кирова също я правиха,май трябва пак да почват и те Laughing

# 61
  • Мнения: 910
Бързо оздравяване на Ради! Hug

# 62
  • Мнения: 329
ееее ангина, имаше ли други симптоми освен Т , Иве????Бързо оздравяване, с хомеопатия ли ще го лекуваш???

# 63
  • Мнения: 384
Аз съм лекувала ангина с меркуриус,осц.вит ц,когато вдигаха много давах нурфен.Обче явно не се доизлекуваха и след извесно време я повториха.После ми даде някакви подсилващи за имунната и пак меркуриус и така.
Айде лека,дано утре е по-добре от днес!

# 64
  • Мнения: 329
лека Яна  Hug

# 65
  • София,
  • Мнения: 4 267
Уф Иве гадно  ooooh! да се оправя бързо, какво изписаха, а ти какво даваш.
 Praynig

# 66
  • София
  • Мнения: 3 414
С хомеопатия,преди 6 дни точно свърши АБ.Ликоподиум и още едно даде за всеки случай но каза да не ходи в понеделник на градина

# 67
  • Мнения: 1 773
Иве, бързо да пербори Ради ангината Hug

Аз питах Никола за ръчичките и ми каза, че на масата не ги карат да си ги държат отзад, само като пеели малките мечета при госпожа Владкова...

Много сте сладки Hug завиждам ви за срещичките. Малкият днес примерно в 7 го приспах, два пъти ме привика за кърмене оттогава, невъзможно ми е излизането с него докато отбия. Така и Никола беше, сега си е друго нещо, голямо дете

Какво им става на тия мъже. Аз пък вчера си взех ботуши, много симпатични, една идея екстравагантни (може и малко повече), Десо ми се намуси, къде ми бил вкуса, от кой цигански пазар съм ги взела...все едно той ще ги носи, мрънкалник

# 68
  • София
  • Мнения: 254
И на мен ми беше много приятно на срещата, даже ми се видя малко, нали за първи път оставам до края...Иначе и на мен само това не ми харесва на това място - че никога не се чуваме в двата края на масата. От коктейлите им оплаквания нямам...

Янче, много неприятно. Странно е, че не иска да говорите какъв точно е проблемът, дано поне поговорите по-сериозно скоро.  Hug

Вики, дано и при вас се разминат облаците скоро!

Иве, внимавай, че вдигат много висока Т от ангините, бъди подготвена (не че знам това какво значи).

# 69
  • София
  • Мнения: 3 414
 Laughing Галена и да съм подготвена и да не съм,все съм паника.Миналата година  август в най голямата жега бяха с херп ангина Ники 40 Т в къщи 36гр нямаше климатици,оправихме се със хомеопатия и един ден на Витоша на хладно,опитах а дам сладко от вишни,е не ще и не ще,а е домашно и ще помогне.
Вико вие къде ходите около костенец някъде?

# 70
  • USA
  • Мнения: 559
Дано бързо да се оправи Ради от ангината. Много неприятно. Иве, не знам за телефона, на мъжът ми е $150, но е с план. Ако мина през магазина ще погледна. За цените на къщите ще ти обясня на скайп някой ден  Mr. Green.

Благодаря за снимките. Много сте хубави всичките. Личи си, че хубаво сте прекарали.  Hug

Янче, дано се сдобрите с мъжа ти. Не разбирам защо толкова много ти е набрал. Това 2 пъти дневно за акане ли става въпрос? Криси ходи веднъж на 2-3 дена.

Вики, и вие да се оправяте, че тези караници са много изнервящи за всички.

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 06:17 от Winx

# 71
  • Мнения: 910
Добро утро!
по кафенце за събуждане:
 
 Hug

# 72
  • Мнения: 384
Добро утро!
Да,Велинче каза за акането че през ден ако е значи вече има затлачване и нормалното било по веднъж два на ден.
Искам да ви кажа,че няма такова място дето да се чуваме всички като сме много,където и на каквато маса да сме.Другото място на което редовно ходя с мойта компания от заздрачените робини  Joy е Дивака и там е по същия начин,но ако искате да пробваме все пак масите наистина са по-големи и широки там.А може и в пицарията отсреща на бара другият път и там масите са по широки и големи.Няма проблеми където кажете само срещи да има.
Иве как са днес децата?
Е Десс мерси за кафенцето!  Hug

# 73
  • Мнения: 329
добро утро
Ева пак имаше мераци да стане в 7.15,но аз бях пуснала външните щори до долу и беше едно тъмничко в стаята ,та поспахме досега LaughingНие мислим да ходим до Борисовата градина.
Яна как спа Никола???

# 74
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Мерси за кафето  Hug
Няма Т още снощи я свали ама и онзи ден беше така,ще видим като се събуди към 18ч
Трябва някакво квартално малко кафе  само за нас за да са чуваме и да сме близко. Hug
Велина невър лок ли е?Моя иска 4 ама тук е много скъпа още,а и ги копуват отключват и става...

Общи условия

Активация на акаунт