Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 47

  • 45 597
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 296
бб Хайрие и Оуз като заминат заедно да не вземат да се залюбят  hahaha Joy Joy Joy

Оф, замолвам та, недей, че ме побиха тръпки Naughty.
Ама гледам, че опцията за която гласувах в анкетата води в класацията Peace
Благодаря на  H0uSse_Baby, соя-фен и ала-бала ники за труда им  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 6 529
Поздравления за темата   bouquet

# 18
  • Мнения: 657
Хайде и аз в новата тема.
Колкото и да ми е антипатичен Шевкет, Седеф можеше да прояви малко разбиране предвид предишната му съпруга.

# 19
  • Мнения: 4 569
Гласувах с "първо бих го изслушала"-да видя защо,какво,как и после бих решила.

# 20
  • Мнения: 339
Е какво да го слуша повече, той си й го каза като се напи и събра кураж да й се обади. Какво още да го изслушва. Или сега ще кажете, че на пияно не се брои. Шефкет не излъга Седеф като и наговори тези неща. Той наистина така се чувстваше.  Tired

# 21
  • Мнения: 265
Е какво да го слуша повече, той си й го каза като се напи и събра кураж да й се обади. Какво още да го изслушва. Или сега ще кажете, че на пияно не се брои. Шефкет не излъга Седеф като и наговори тези неща. Той наистина така се чувстваше.  Tired

Така е! Трябваше да се напие, за да си каже какво го мъчи, защото на трезво явно има камъни в устата и само боботи като развалена машина. Ама то ген -метнал се е на майка си Simple Smile

# 22
# 23
  • Мнения: 4 569
При тяхния разговор нямаше комуникация-тя го отряза.Аз ако бях-сядам и питам:Защо вчера не ме поздрави за рождения ден?И като каже "видях те с друг мъж..." обяснявам че нямам нищо общо с този мъж. Flutter

# 24
  • Мнения: 339
И той пък знаеш ли как щеше да й повярва.   Tired
Пък и върза нещата с отдалечаването на Седеф, което си има друга причина, ама човек вижда това, което иска да види.  Naughty
Резултата щеше да е същият. Все пак търпението на Седеф не е безкрайно. Тя не заслужава подобно недоверие.  Crossing Arms
Ама аз говоря за ситуацията при Седеф. Иначе милото, ако ми се разсърди така, земята ще обърна, ама ще разбера за какво се сърди. Най-малко, за да знам в какво съм се провинила толкова.  Мразя да съм в неизвестност. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 569
И той пък знаеш ли как щеше да й повярва.   Tired
Това че не си вярват си е техен проблем.

# 26
  • Мнения: 1 038
Гласувах с втората опция.Такъв не бих търпяла и секунда.Ферхунде беше права за много неща, слаб е и безволев.

# 27
  • Мнения: 6
В анкетата отговорих- друго. Просто не бих погледнала към такъв като Шевкет Laughing Баси грозния мухъл крадлив и некадърен, че и с голямо семейство обременен Naughty

Горкият Али Ръза, единствената гордост, която изпита от децата си беше, когато видя визитката на Неджля- образована, омъжена за достоен и прекрасен мъж, пък като гледам и нататък, тя е единствената от децата му, която постига нещо. Другите- супер мухлясали, несамостоятелни елементи, със стремеж да разрушат всичко и всеки, до когото се допрат
Неджля е амбициозна, образована, красива, оправна- поне тя им даде шанс да се гордеят пред хората  Grinning

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 06:05 от харпия

# 28
  • Мнения: 8 432
Добро утро.
Благодаря на всички, които се постараха за темата. bouquet
В анкетата гласувах: Първо бих го изслушал/а и чак след това бих взел/а решене относно бъдещето ни заедно! В този филм комуникацията им куца и сега пак така се получи. Всъщност Седеф постъпи по същия начин като него - не го изслуша и му се накара.
Естел, права си. Това, дали той ще повярва на думите й, си е негов проблем. Оттам пък тя ще си направи съоветните изводи и вече ще си вземе решението.

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 08:00 от Snejka

# 29
  • Мнения: 6 674
Добро и от мен!  Stop
Да кажа и за анкетата-бих постъпила като Седеф-разбира се!
Тя беше прекалено търпелива,подкрепяше го,вярваше му безрезервно-а той отново показа слабия си характер  ooooh!. На рождения и ден ми стана много мъчно за нея-как го чакаше и се оглеждаше милата...........  Sad Не и се обади като човек,ами трябваше да му дойде смелостта като се напие  #Cussing out В Седеф няма и капчица егоизъм и злоба ,а тай я сравни с Ферхунде.......  ooooh! На нея и преди това и святкаше лампата,че с него няма да има положителни емоции-визирам вечерта,когато излязоха двамата ,преди пожара в къщата на сем.Кара....... Crossing Arms Явно Седеф е много,ама много търпелива,но чашата наистина преля.На нея не и трябва мъж,който за най- малкото се напива и прави истерии..........  Tired

Общи условия

Активация на акаунт