Въпрос към мъжете и майките на момчета?

  • 4 271
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
ох, на моя колежка дъщерята (16 год.) е бременна от гаджето си (25 год) и живеят заедно у колежката ми
Oф ,чукам на дърво.
Много малки бе.Кога ,ще живеят?
Луди глави.

# 16
  • Мнения: 1 252
Да.. Неприятно
Ето затова никога не трябва да губим коминакация и да опира до битовизмите.
Изтъркано, но факт!

# 17
  • София
  • Мнения: 339
Мисля че тук ще се образоваш по всички въпроси относно тийновете http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=3&sid=b2498be58 … 836fb05c1e0c44a67  Аз си сверявам часовника понякога в този сайт и често съм  Shocked #Crazy ooooh! Embarassed не мога да отговоря на въпроса ти - имам момиче. Казва, че съучениците й са лигльовци и бебета. Потвърждава твърдението, че момчетата се развиват по-късно. Аз също имам такива спомени от училище в 7-8 клас много ме дразнеха с лигавщините си. Харесвахме си батковци Laughing

# 18
  • Мнения: 160
Точно от батковците май трябва да ги пазим/и аз имама момичета/!

# 19
  • Мнения: 1 296
Това лято бях извън София цели 3 месеца. Големият син беше завършил 10-ти клас. Веднъж мъжа ми ми сподели, че имало дни в които синковеца звъни и пита - тати, в колко ще си дойдеш от работа или евентуално - а ще може ли малко да закъснееш. Наличието на пакетче презервативи в шкафчето му ни навежда на мисълта, че не е прекарвал времето в нас сам през деня.
Познавам сина си и знам, че няма да се впусне в подробности да разказва за първият си любовен опит, но често си говорим за безопасният секс, за леките момичета с ,,оферти,,, за болести, предавани по полов път и прочие.
Веднъж пътуваме двамата в трамвая, но аз съм седнала, а той встрани е прав. По едно време трамвая вече се изпразва от навалицата и виждаме, че през няколко седалки от нас две момичета се целуват. Аз си трая, сина ми си трае. По едно време едното момиче го пита - искаш ли да се присъединиш към нас? Леле, че като се изчерви това ми ти момче, като му стана неудобно, незнам от офертата ли или от това, че аз съм наблизо? Принципно рядко оставам без думи, но в случая и аз онемях :shock:

# 20
  • Мнения: 0
Веднъж пътуваме двамата в трамвая, но аз съм седнала, а той встрани е прав. По едно време трамвая вече се изпразва от навалицата и виждаме, че през няколко седалки от нас две момичета се целуват. Аз си трая, сина ми си трае. По едно време едното момиче го пита - искаш ли да се присъединиш към нас? Леле, че като се изчерви това ми ти момче, като му стана неудобно, незнам от офертата ли или от това, че аз съм наблизо? Принципно рядко оставам без думи, но в случая и аз онемях :shock:

мдааа да да ... ТВ Планета в вредна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 2 161

Имам 22 - годишен син, той в 10 клас се влюби в едно момиче, но не прави секс с нея.

И синът ти  обяснява с кого прави секс?

# 22
  • Мнения: 1 252
Да. Тогава.
Вече не, естествено

# 23
  • Мнения: 1
 Имам доведен син в десети клас.Мога да кажа , че сме много близки и все ми споделя за гаджетата си и ме запознава с тях.Не се бях замисляла за сексуалният му живот докато една сутрин мислех че сме сами с мъжът ми в къщи и гола/имам този навик да си с тоя така през лятото/ бях седнала да си пия кафето в дневната и от банята излезе девойче по прашки и тениска.Поздрави ме, осведоми ме че Иво спял и седна да пие кафе с мен. Запознали се в нета, видяли се вечерта и тихо тихо се промъкнали в стаята му.Повече не я видях, а малкия ми каза, ч е не ставала нещо.

# 24
  • Мнения: 0
Поздрави ме, осведоми ме че Иво спял и седна да пие кафе с мен.

ти гола тя по прашки .....  ooooh! ooooh! нереално направо  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 22 932
Хм,интересна тема.Записвам се да я следя,макар да сме далеч от възрастта за секс,но ми се ще да съм в "крачка" с това,какво се случва с момчетата в тази възраст.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт