Въпрос към мъжете и майките на момчета?

  • 4 275
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 252
За първата любов и първия път при момчетата?
Както писах в темата за девойките, като майка на две момчета ме интересува кога ще се случи.
Имам 22 - годишен син, той в 10 клас се влюби в едно момиче, но не прави секс с нея.
Не мога да разгранича дали повече не хлътна по една рускиня на едно море , която му беше и първата жена. Беше за 12 клас тогава.
Но всичко отмина за едно лято?
Сега малкият е в осми клас и женките са "тъпи"  Mr. Green все още

Ще се радвам ако мъже и майки на момчета пишат.

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 13:16 от Рòса

# 1
  • плевен
  • Мнения: 11
Здравейте,малкият ми син е 10кл и мисля че все още не е бил с жена,но до миналата година и той твърдеше ,че всички момичета са грозни и тъпи Joy.Скоро не съм чувала това негово изказване и се надявам да гледа вече с други очи на нежния пол lovekiss.Нека не забравяме ,че те /момчетата/се развиват значително по-бавно от момичетата/физически и психически/.Имам племенница във втори клас ,която в момента има 13 гаджета smile3555-друг е въпроса дали въпросните гаджета знаят това Joy

# 2
  • Мнения: 41 339

Сега малкият е в осми клас и женките са "тъпи"  Mr. Green все още


А стига бе, аз пък бях чувала съвсем обратното - че момчетата са кретени Wink

# 3
  • sofia
  • Мнения: 8 945
Моите още са далече от тази възраст, но мъжа ми е ужасно потаен по този въпрос:
За първата любов и първия път при момчетата?
Толкова години, успях да изкопча само, че първия път не е било с първата любов  Laughing Даже си трайка и кога точно е било  Crazy

# 4
  • Мнения: 1 252
Винаги съм се страла да бъда открита по тия въпроси с децата ми.
Като момчета , казах на баща им да поеме ангажимента , но той каза "Че на мен кой ми е говорил" и го беше срам
От малки аз ги уча как си поддържат хигиената на половите органи , кое е опасно при момчетата и пр. и пр.

Т ка големия сам си каза небрежно за рускинята с репликата , че били фурии в леглото.
Аз съответно се заинтригувах и той си каза.
Всичко съпроводено с много чуство за хумор.

# 5
  • Мнения: 0
Сега малкият е в осми клас и женките са "тъпи"  Mr. Green все още

той е малък но вече знае  Mr. Green

Т ка големия сам си каза небрежно за рускинята с репликата , че били фурии в леглото.

липсва му опит - това е  Peace

# 6
  • Мнения: 1 252
Немо  Joy
Да, умни са ми децата
Ама разкажи ти , де Praynig

# 7
  • Мнения: 0
Немо  Joy
Да, умни са ми децата
Ама разкажи ти , де Praynig

в другата тема ..... че тук подобни писанки са ерес  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 315
......Толкова години, успях да изкопча само, че първия път не е било с първата любов  Laughing Даже си трайка и кога точно е било  Crazy
половин час чета, гледам възрастта на децата и  newsm78 #Crazyсе чудя, докато  Joyне видях първото изречение!!!! Joy Joyискрено се смях на себе си!!благодаря ти!
сега - по темата - моят мъж след 15 год.връзка, 10 год. от която - брак все още ми повтаря, че аз съм първата!!! Thinkingдали да му повярвам най - накрая newsm78 Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 425

Като момчета , казах на баща им да поеме ангажимента , но той каза "Че на мен кой ми е говорил" и го беше срам


Те мъжете май наистина много срамежливи  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 160
Не знам дали за секса или за отговорността,когато го правиш и с кого, но трябва да разговаряте много с момчетата.Имам две дъщери, та затова го казва.Знам едно момче в 11 клас ще имат бебе с приятелката му/и тя 11 кл/.Та неговата майка е бясна, но го подстрекава да зареже момичето и гледам, че май я слуша - ходи си насам натам, а девойката си е в къщи в седми месец, но се водят гаджета.Настръхват ми косите чак!!!Да не чуе дявола.

# 11
  • Мнения: 41 339
Не знам дали за секса или за отговорността,когато го правиш и с кого, но трябва да разговаряте много с момчетата.Имам две дъщери, та затова го казва.Знам едно момче в 11 клас ще имат бебе с приятелката му/и тя 11 кл/.Та неговата майка е бясна, но го подстрекава да зареже момичето и гледам, че май я слуша - ходи си насам натам, а девойката си е в къщи в седми месец, но се водят гаджета.Настръхват ми косите чак!!!Да не чуе дявола.

А девойката къде е бляла? Тя е потърпевша и трябва двойно да мисли. И защо не е направила аборт веднага? Вредно, вредно, ама все е по-добре от един насилен брак или самотно майчинство. А майката не се ли е усетила? Една майка винаги знае кога дъщеря и е в цикъл, респективно, че е пропуснала един-два пъти.

# 12
  • Мнения: 160
Нейната майка пък настояла да го остави.Не са ми близки хората, но реакцията на родителите на момчето ме навеждат на размисли.Пък то, че ние говорим ли говорим, че трябва да се внимава, че има последствия, то е едно на ръка.Но докога ли ще ни слушат - докато не се появи някое момче - истинското - да ги забаламоса/казвам го с добри чувства/.И дано и то да е момче на място и да знае какво прави!

# 13
  • Мнения: 5 183
ох, на моя колежка дъщерята (16 год.) е бременна от гаджето си (25 год) и живеят заедно у колежката ми

# 14
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Хич не са срамежливи момчетат ни, ама според думите на моят много "кифли" се били навъдили. А за първият път... ми не обича особено точно за това да говори. Все пак е на 18 вече. Ако му се споделя нещо по въпроса - добре, ако ли не...

Общи условия

Активация на акаунт