Херпеси по тялото

  • 20 897
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не мисля, че ще ти остане белег, но все пак ти си знаеш защо имаш такива притеснения.
Колкото и да си мислим, че разбираме тук, най-добре чич Доктор!

# 16
  • Мнения: 139
В случая може би наистина е най-добре да се посети лекар.Но от личен опит(доста голям Confused),мога да кажа,че най-ефективното против херпеси е indextol.Ацик-вариациите не помагат много  Naughty

# 17
  • Paris, France
  • Мнения: 14 031
Наистина е най-добре да отидеш на лекар защото може да не е херпес. Преди 3 години ми излезе малко под коляното нещо като това, което описваш. И аз помислих, че е херпес, но не беше.

# 18
  • Мнения: 13
А какво мислите за белия крем на Рачев ако го знаете де мисля че той доста добре ще повлияе на раничката.

# 19
  • Мнения: 1 531
можеш да се мажеш със содермикс. няма да ти остане белег.

# 20
  • Мнения: 13
Благодаря ти много.

# 21
  • Мнения: 22
Здравейте майки ! Аз съм една дъщеря,която търси помощ за болките, получили се в последствие от херпес зостер. Поради неправилно лечение моята скъпа майчица вече половин година се мъчи с болки ( има засегнат нерв под реброто). Т.к. в Кърджали няма добри специалисти, се насочихме към град Пловдив, но бихте ли ми препоръчали някой добър лекар ,който да работи със здравната каса, а няма да откажа и като резервен вариант на частно. Моля ви помогнете ми да се преборим с тази болка- моля ако някой знае нещо да ми пише на tamichka@abv.bg - за кожни и невролози в град Пловдив!!!

Общи условия

Активация на акаунт