Лакове за нокти - тема 17

  • 39 321
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 658
Мирама, аз свалям лак винаги в банята (по липса на тераса), на затворена врата, след това изхвърлям памучетата в тоалетната и пускам водата. Ако трябва, включвам и вентилатора. Така не мирише кой знае колко  Peace

# 31
  • Мнения: 36 070
в кухнята, след като домочадието си е легнало, а мъжеството си е сипало колата с уиски за заспиване и се е отнесло да гледа новините в 22 ч.  Sunglasses

# 32
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Само на мен ли не ми мирише като се лакирам? Както и на любимия де  Laughing

Лакирам си се в хола  Laughing

Чудни колекции, оплакнах око  Crazy

Ако някой пробва това с вестника и то с успех, нека постне снимки  Praynig

# 33
  • Мнения: X
Мирама, аз свалям лак винаги в банята (по липса на тераса), на затворена врата, след това изхвърлям памучетата в тоалетната и пускам водата. Ако трябва, включвам и вентилатора. Така не мирише кой знае колко  Peace

Правя абсолютно същото, нищо, че имам балкон.  Joy
А и сега ми е студено да излизам навън.  Laughing

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 472
NovemberRain, ombre ако идва от френски, то е-то със сигурност не се произнася  Peace. Как сте ги разглезили тези мъже! Моят изобщо нищо не ми казва, пък и аз го използвам да ми казва с какво да се лакирам. Само още не мога да го навия да го лакирам  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 36 070
явно съм чела по диагонал, обяснете за вестника, моля  Wink

пп моят се гърчи толкова артистично като подуши лакочистителя, че чак ми дожалява  Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 6 467
Адри, съществителното ombre  не се произнася е-то накрая, то никога на се произнася в края на думата, освен ако не е под ударение, и се натъртва на р-то, глагола ombrer-правя сянка се произнася омбрЕ Wink

# 37
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Бубс, твоя е артист  Wink

Ами някой беше постнал в предната тема маникюр с отбелязани буквички по него, като вестник. И се оказа, че се прави с реален весник, който се намокря с алкохол и се лепва на лака за отбелязване на буквичките.

Та искам да разбера дали става лесно, да се правя на маймуна и аз  hahaha

# 38
  • Мнения: 36 070
Лу, благодаря!  Hug
 Mr. Green

# 39
  • Мнения: 31 341
Трия лака и се лакирам когато ми падне в хола, памука хвърлям в пликче в кошчето. На който му мирише да излезе от стаята. Mr. Green Те моите са свикнали с обгазяването с парфюми и не протестират. Grinning

# 40
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Да се запиша в новата тема с една нова придобивка - Холограмен лак на КА - 669.
Не мога да уловя цвета добре - променя се.

# 41
  • Мнения: 100
Здравейте. http://www.youtube.com/watch?v=dC7_CTnjYTg&feature=related
За първи път виждам такова нещо и бях изумена. Някой разполага ли с такива лакове, въобще има ли ги в България?

# 42
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ombre според мен идва от френски:

Ombre - n. A French term meaning "shaded." Usually a multicolored stripe, with colors graduating from light to dark. The color effect is woven into the fabric. Generally produced by arranging different tones in the warp.

В самото определение си пише, че се отнася за цветове, преливащи от светло към тъмно.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Момичета, въпроса ми изобщо не е за тук... но ми е спешно, някоя Счетоводителка да има тука?  Laughing

# 44
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Момичета, въпроса ми изобщо не е за тук... но ми е спешно, някоя Счетоводителка да има тука?  Laughing

Има - моя милост  Peace

Иначе велурени харесвам, но матови лакове - не...

Общи условия

Активация на акаунт