Лакове за нокти - тема 17

  • 39 321
  • 709
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 008
Не нося и не харесвам матови и велурени лакове  Peace

Дени, благодаря за темата   bouquet

Икка, Новембър рейн, много хубави колекции  Hug

Ноар, хубави са и двата цвята.

# 16
  • Мнения: X
Гласувах с опция 2 - понякога.  Mr. Green
Според мен "не се лакирам" може да се изключи от анкетата.  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 15:41 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 1 424
В миналата анкета имаше един глас за "не се лакирам" Laughing

# 18
  • Мнения: 31 320
В миналата анкета имаше един глас за "не се лакирам" Laughing
Да винаги го слагам като отговор и винаги има гласове.

Много хубави колекции и лакове показвате. Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 5 658
Имам и нося с удоволствие 3 от велурените на Мода. Мат все още нямам, но си взех матовия топ на Есенс и предстои да го пробвам. Идва ми като ваканция от брокатените и ярки циганийки, с които се спретвам от време на време Simple Smile

# 20
  • Мнения: X
В миналата анкета имаше един глас за "не се лакирам" Laughing
Да винаги го слагам като отговор и винаги има гласове.


Гласовете идват сигурно от някой заблуден, посетил темата случайно. Не виждам как иначе някоя от нас, в тема за лакове ще гласува с "не се лакирам".  Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 5
nasito8988 ме е попитала в миналата тема колко пласта е това ---> , та да й отговоря - два пласта е. И не е червен, всъщност е яркоцикламен, но не мога да го уловя добре. И благодаря, задето смяташ, че имам хубави нокти Embarassed

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 1 586
Уффф, днес цялл ден сме си в къщи в това ужасно време... иска ми се да се лакирам с нещо шарено и безумно, а в същото време ми се свиди да изтрия омбрето (и никой не ми каза как се произнася, много съм ви сърдита  Crossing Arms )... или пък да притичам в дъжда да си купя вестник и да пробвам прес-маникюра  Rolling Eyes Ако не стане ще измисля някакво друго приложение на водката  hahaha

А тези дето гласуват с "не се лакирам" ще свършат след още 1-2 анкетки защото само с влизането за да сложат глас вече са заразени с лакофилия  Laughing

# 24
  • Мнения: 208
Много харесвам да се лакирам и много пъти предпочитам сама да се правя,а не да ходя на маникюр.Харесвам велурените и матовите лакове,но засега нямам такъв лак сред моите.Още днес ще поправя тази грешка.Темичката е страхотна и с удоволствие ще я следя.

# 25
  • Мнения: 373
Мерси за темата   bouquet
Да похваля топа на Сеш. Винаги се лакирам вечер и винаги се събуждам с чаршафи. Снощи се лакирах и лака ми изсъхна напълно за около 10 минути, след което веднага си легнах. Нямам ни най-малка резчица днес.
nad_tab, спецални благодарности  Hug
Велурените ми харесват повече от матовите, но само определени цветове и комбинации  Peace

# 26
  • Мнения: 399
Jana d' Ark , най - много ми хареса петия Flormar  Heart Eyes
NovemberRain, пускала ли си снимка на омбрето тук или само аз не съм го виждала  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 22 473
Само Зулуто на Есенс имам, и един матов, черен на Мода, но нещо не се харесах. )
А за съжаление не можах да забърша нито един матов топ на Есенс. (((((

И да ви попитам, сега в студеното време къде сваляте лака и се лакирате? Имам предвид за да не мирише на околните. ) че мъжа ми пощурява като му замирише. До сега се занимавах с това на терасата, ама стана студ, и....ще трябва да измисля друго. )

Ето и моята колекция и тук. )
обща снимка
лакове Ши
Есънс
още Есънс
пак Есънс
и последно
другите ме мързи да ги слагам, виждат се на общата. )

# 28
  • София
  • Мнения: 6 441
Мерси за темата   bouquet
Матови май не харесвам, само черен мат.
Велурените обаче много ми допадат. Heart Eyes

Вчера обещах на някой снимка на лилавия Флормар на нокти, но вместо него се лакирах с един доста по-тъмно лилав на Перфект, че в това време Флормара нещо не ме привлече, твърде жизнерадостен ми е. Laughing
Снимах Перфекта, но цвета доста се различава от действителния, затова няма да показвам.


Имате страхотни колекции  Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 586
Ивв, пуснах снимка на омбрето, но на края на предишната тема. Ако знаех, че толкова скоро ще има нова щях да изчакам и да го сложа тук, че повече хора да се насладят на талантливото ми произведение  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт