Педиатър в 29 Поликлиника - София

  • 4 797
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте,

моля да ми препоръчате добър педиатър от 29 Поликлиника в Гоце Делчев, София. Става въпрос за новородено . Знам че е пускана такава тема, но тя е от 2005г., а на мен ми трябва актуална информация. Ще съм ви благодарна ако пишете и защо ви харесва въпросния лекар. Предварително благодаря

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 926
Здравей! Ние сме при Гочева, по принцип съм доволна - не изписва веднага антибиотици, мила и отзивчива е. Лошото е, че има много пациенти и се чака по 2 часа, когато отидем за преглед, което на мен ми е голям проблем, защото и да не е много болно детето, може да лепне още нещо от другите чакащи. Изнервяме се и аз и децата.
Когато Гочева я е нямало сме преглеждани и от другите педиатри, те също са внимателни и са ни помогнали.
Ако искаш иди и поговори с една, две и реши. Също имай предвид, че някои не искат да взимат нови пациенти.
Успех и дано ти се налага да ги ползваш само за консултации!

# 2
  • Мнения: 14
Здравей! Ние сме при Гочева, по принцип съм доволна - не изписва веднага антибиотици, мила и отзивчива е. Лошото е, че има много пациенти и се чака по 2 часа, когато отидем за преглед, което на мен ми е голям проблем, защото и да не е много болно детето, може да лепне още нещо от другите чакащи. Изнервяме се и аз и децата.
Когато Гочева я е нямало сме преглеждани и от другите педиатри, те също са внимателни и са ни помогнали.
Ако искаш иди и поговори с една, две и реши. Също имай предвид, че някои не искат да взимат нови пациенти.
Успех и дано ти се налага да ги ползваш само за консултации!



ПОДКРЕПЯМ!

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 201
Ние сме при Ковачева и съм страшно доволна до момента-много е внимателна, обръща внимание и на най-дребните неща, отговаря ми спокойно на всички въпроси.Случвало се е да я търся 2-3 пъти по телефона-винаги е вдигала и ми е давала адекватен съвет.За антибиотиците не мога да кажа още нищо, защото слава Богу до сега не са боледували сериозно

Първоначално се бях насочила към Гочева, за нея чух само добри отзиви, но бебетата се родиха август и тя каза,че ще е отпуска и не може да ни поеме.Препоръчаха ми Бъчварова-с ужасни впечатления съм.Мъжът ми отиде да говори с нея малко преди секциото дали ще е там и дали може да ни поеме-казала му, че не е сигурна дали следващата седмица ще е на работа и през цялото време го питала дали близнаците не вървят много малки, колко ги очкват да се родят.Накрая каза да се родят и да и се обадим да прецени тогава дали да ни вземе-явно не искаше да поема ангажимент в случай,че се родят с проблеми както често става при близнаци.Имахме и още една среща с нея-влезе в кабинета на Ковачева при една от ваксините и почти се скара на 4 месечното ми момиченце, че много плачело и всички го чували Twisted Evil Twisted Evil

Това са ми впечатленията от педиатрите, дано съм ти помогнала Peace

# 4
  • Мнения: 0
Ние заведохме детето при д-р Рада Маркова , има кабинет на Родопски извор, много сме доволни, нямам думи. Изключителен човек и специалист!
Не е далеч от 29 поликлиника.

# 5
  • Мнения: 5
Здравейте,

моля да ми препоръчате добър педиатър от 29 Поликлиника в Гоце Делчев, София. Става въпрос за новородено . Знам че е пускана такава тема, но тя е от 2005г., а на мен ми трябва актуална информация. Ще съм ви благодарна ако пишете и защо ви харесва въпросния лекар. Предварително благодаря


Аз лично не съм доволен от д-р Ваня Груева от Люлин 6. На едно от питанията ми за новороденото бебе поставя диагноза без да  е видяла бебето. Съмнявах се че има млечница. Казвам й, че има налепи по цялата уста, тя отговаря: "Нямя проблем! Нищо няма да правим!" Питам се как така без да  е погледнала пациента си- поставя диагнози. Сина ми на другия ден беше с още по големи полепи по цялата уста от кърменето. Обадихме се на друг доктор, който по телефона ни обясни как да реагираме  и след товавсичко беше наред. Когато звънях втори път, поради притесненията ми за бебчо доктор Груева ми вдигна с думите "Кажете бързо!". Не мисля, че съм гост на Слави Трифонов  и че нямаме ефирно време, за да "казвам бързо". Жената просто няма подход. Изразявам просто мнението си  и искам да предпазя родителите от такива "професионалисти" като Ваня Груева! Няма подход да говори с родителите, усеща се едно нервно напрежение при разговор с нея. Дава диагноза без да е  видяла бебето. Мисля, че това е  достатъчно по въпроса. Аз се обаждам по телефона и  казвам, че не ми  е приятно дето ме "претупва" така на бързо, а  тя ми отговаря: " Ами щом искате да си говорите по телефона-добре! С мен разговорите приключват за двадесет тридесет секунди!" Ако някой го устройва такова отношение, да отива при нея. Мен не ме устройва! Аз искам търпение от педиатара си. Искам не да "налива масло в огъня" а да ме успокои като родител. Да ме предразположи като такъв, да обърне нужното внимание на детето търпеливо и да няма нервни гримаси. За мен доктор Груева е едно медицинско недоразумение!

Общи условия

Активация на акаунт