Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 241
 Simple Smile Ако е Илия ще си умра от кеф  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1
И аз да се запиша   bouquet
Утре ще гледаме Дамянови неволи  smile3508

# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 729
Трайки  bouquet
Абе, вие ако сте на мястото на Нина и си ходите с Йън, ще искате ли да се разбира Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 20:29 от Geia

# 18
  • Мнения: 2 832
Трайки  bouquet
Абе, вие ако сте на мястото на Нина и си ходите с Йън, ще искате ли да се разбира Mr. Green

Ще се похваля на целия свят, даже и аборигените в Австралия ще разберат  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 729
Хаха
Аз пък бих си го пазила само за мен Wink

# 20
  • Мнения: 1 343
Трайки  bouquet
Абе, вие ако сте на мястото на Нина и си ходите с Йън, ще искате ли да се разбира Mr. Green

Ще се похваля на целия свят, даже и аборигените в Австралия ще разберат  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Joy Joy Joy И ще им трябва много на гримьорите за да му покрият сму4ките на разни места  Twisted Evil
Трайки страхотна темааа Simple Smile

# 21
  • Мнения: 322
Tell me u love me си го имам аз сериала целия...интересен е...верно много секс има,ама Иън само 4-5 серии играе,ама как играееее!!!

Такааа...  Blush Посветете неуките откъде може да се изтегли този сериал  Blush  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 0
 Айде и аз ... ЦОП
Трайкова  newsm51 ,страхотна тема
Мока и аз бих се похвалила навсякъде  Peace
Още малко останаааа

# 23
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ей не може да ви насмогне човек, Hug за темичката и въпреки ,че Иън не ми е първа любов,ако ми беше гадже и глухите щяха да разберат  Joy

# 24
  • Мнения: 727
Tell me u love me си го имам аз сериала целия...интересен е...верно много секс има,ама Иън само 4-5 серии играе,ама как играееее!!!

Такааа...  Blush Посветете неуките откъде може да се изтегли този сериал  Blush  Mr. Green
гмур и аз тук Mr. Green
Поля_от_слънчогледи споделяме еднакви желания...и аз питах ама нейсе отговор нямам още Whistling

# 25
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Хаха
Аз пък бих си го пазила само за мен Wink

Гея тоя път и аз обече ще се включа към основната групичка Crazy Mr. Green,ще крищя с пълно гърло всички да знаят,че Пол е мой Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и само МОЙ  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green



Tell me u love me си го имам аз сериала целия...интересен е...верно много секс има,ама Иън само 4-5 серии играе,ама как играееее!!!

Такааа...  Blush Посветете неуките откъде може да се изтегли този сериал  Blush  Mr. Green
Поля_от_слънчогледи споделяме еднакви желания...и аз питах ама нейсе отговор нямам още Whistling

Crazy ша ма уморити Crazy Mr. Green Joy Joy Joy Joy
Айде да идва утре,че ви стана нещо Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 832
Еееее аз сега се усетих че утре ще го гледам чаааааааааааак следобед... Утре чакането ще ми се стори по-дълго от седмицата Sad
Айде няма ли някой да се появи да каже откъде да си го теглим Tell me you love me, живо се интересувам  Twisted Evil


ПП: За съжаление ще ви разочаровам "Илия" няма мустаци  hahaha
 


Другите снимки в групата във Фейсбук  Party

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 23:28 от mokka

# 27
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 729
Плами, аз не бих крещяла, защото
1. ще ми завидят
2. може да ме пречукат нейде, за да ми го вземат
3. той ще си е само мой и не ми пука, че никой освен нас не знае, нали мен ще топли Wink
4. а и не искам да го преследвата, за да ни разделят Mr. Green

# 28
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Плами, аз не бих крещяла, защото
1. ще ми завидят
2. може да ме пречукат нейде, за да ми го вземат
3. той ще си е само мой и не ми пука, че никой освен нас не знае, нали мен ще топли Wink
4. а и не искам да го преследвата, за да ни разделят Mr. Green

А има логика Thinking,е може ли тъй в леко компактна група  Flutter Thinking Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Мокка а аз чак вечер го гледам ooooh! Confused Cry Cry Cry,нямаш си на идея ко е гаднооооооо Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Илая може във флаша да е с мустаци Thinking Joy Joy Joy Joy Joy отивам да видя другите Crazy

# 29
  • Мнения: 2 149
Привет и в новата тема Hug
Ей,големи сте егоистки,никак не делите Laughing
Да идва утре,че ми се гледа вече.............. Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт