Братче на Габрина

  • 3 660
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 830
....
Горан - ако ударението е на първата сричка, ще се получи доста по - интересно;
...
 Simple Smile



Ще се получи доста по-сръбско...

# 46
  • София
  • Мнения: 291
Estellia, тъкмо! И Габрина не е типично нашенско, та ще си отиват по още един показател!

Г - жо Мафани
, аз за Дрено бях серьозна!  Crossing Arms
Но ако е трудно смилаемо, може ударението да се постави на "о" и ще се получи с леко френско звучене.
Хем с наши си корени, защото произлиза от дрян, хем европейско!  bowuu

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 372
Estellia, тъкмо! И Габрина не е типично нашенско, та ще си отиват по още един показател!

Г - жо Мафани
, аз за Дрено бях серьозна!  Crossing Arms
Но ако е трудно смилаемо, може ударението да се постави на "о" и ще се получи с леко френско звучене.
Хем с наши си корени, защото произлиза от дрян, хем европейско!  bowuu
Мхм..страхотно ще се получи... Crazy Особено с ударение на "о"... ooooh! Не се обиждай,но никак няма да отива на красивото име Габрина -ДренО...  Crazy Просто е несмилаемо като цяло..Странно звучи /и грубо../.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 656
Все още не мога да повярвам, че вариантът Дрено се коментира сериозно. Иначе бих попитала narcis дали би си кръстила така детето, но не я питам, защото не допускам да го е написала без закачка.

# 49
  • Мнения: 8 892
Атти, Дрено се коментира серьозно.
 Не можах да се въздържа Mr. Green

# 50
  • Мнения: 9 814
Потребителят предложил Дрено /без значение къде ще пада ударението/ би ли си кръстил така детето?
Вярно че, в този подфорум има двама-трима потребители, които предлагат винаги интересни и нестандартни имена, но никога с подигравателна нотка.

Дрено?  Crazy

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 372
Потребителят предложил Дрено /без значение къде ще пада ударението/ би ли си кръстил така детето?
Дрено?  Crazy
И на мен това ми е интересно... Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 291
Все още не мога да повярвам, че вариантът Дрено се коментира сериозно. Иначе бих попитала narcis дали би си кръстила така детето, но не я питам, защото не допускам да го е написала без закачка.

Не бих кръстила така детето си, разбира се! Да не са се свършили другите имена.
Аз казах, кое име е моят фаворит / Явор/, обясних и защо. А след Дрено имаше подсещащ емотикон /Г - жа Мафани долови закачката, аз реших да продължа, но май се получи неприятно  Embarassed/.
Оригинала е Дренко, но аз леко го осъвремених.  Laughing Пошегувах се / и не съм единствена тук/, но чак да съм се подиграла ... И защо сте така враждебно настроени - не знам!
Ами обърках се вече, за да се пусне тема за обсъждане на едно име, явно се търси нещо различно, нещо интересно, нещо несрещано ...  Проявих  малко въображение! Това е. Но май се хабя напразно, защото авторката едва ли ще послуша някого. Изписват се няколко страници с имена и накрая се съобщава, че отрочето ще носи име, което дори не е споменато.

# 53
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Да се намеся и аз като автор на темата Simple Smile
Може и наистина да измислим име, което дори тук не е споменато. Като се роди, ще сложа тук подобаващия финал на темата - име на детето.
Не се възмущавайте на името Дрено. Чували сме какви ли не имена.

...И Габрина не е типично нашенско, та ще си отиват по още един показател!
Тук не съм съгласна, но ще се въздържа от спор.  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 291
Тук не съм съгласна, но ще се въздържа от спор.  Hug

Права си, грешката е моя! Името си е наше, произлиза от Габър /прочетох пояснението ти по - назад/. Много благозвучно е и е рядко срещано, браво!
Желая ти лека и щастлива бременност и едно успешно и незабравимо раждане! Пък то, като му видиш личицето на бебко, името само ще си дойде!

Дано не съм те засегнала с този Дрено!  Hug
Още се чудя, как ми дойде на ума!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт