Подаръци за Коледа

  • 20 538
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 959
surfline такива куфари съм виждала по-нашите ширини и не бяха скъпи около 25 паунда.Ти си в немско нали(груби сметки в евро ще е 20-25 евро)ще издиря магазина и ще ти пусна линка  Peace

# 16
  • Мнения: 3 521
Супер! Hug

# 17
  • Мнения: 1 959
surfline готово открих го но е малко по скъпо има 4-5 разновидности за момиченца и момченца:
http://search.next.co.uk/search?w=luggage&nxti=0&nxtv=0&p=Q&ts=v8
18кг капацитет за детса между 3-6год и максимална тежест на детето 50кг.
Дано това да е което търсиш  Peace

# 18
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Я, каква хубава тема!
Аз обаче тази година съм подготвена - още септември месец измислих подаръците на моите. Волан(и) за PS2. Но пък ще надничам за идеи за племенницата  Hug

Val, Гормити и Бакугани са задължителни. Виж тези гадини говорещи още не съм ги срещала  Thinking . А редовно си обикалям по детските магазини за играчки. Сега се запалиха и по цветните колички на Hot Wheels. Обаче висят постоянно на чешмата в банята и кухнята и ги поливат с топла/студена вода Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 473
Много хубава тема   bouquet
Записвам се да следя за идеи.
За сега още не знам какво иска 2.5 годишният ми син.
На него в общи линии всичко, което е музикално му допада.
Съвсем скоро обаче има имен ден и още не сме му взели подарък, така че се надявам и майки на момчета да се включат с идейни предложения за подаръци  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 959
ana07 моите също са много музикални и като чуят музика просто е някакъв цирк у нас.Няма да ти разказвам една вечер как ги намерих да танцуват на масата отгоре  Mr. Green В този ред на мисли ето това ми грабна окото за подарък :
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Preschool-Toys/Playskool … ce-Studio(0024542)
За жалост моята машина не проработи и я върнах не ми се занимаваше повече,но предполагам при вас може да ги има същите или подобни.Аз намерих само в 1 магазин другаде не съм видяла да ги продават или поне други марки.Ако имаше със сигурност щях да закупя пак и да пробвам  Peace

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Я, каква хубава тема!
Аз обаче тази година съм подготвена - още септември месец измислих подаръците на моите. Волан(и) за PS2. Но пък ще надничам за идеи за племенницата  Hug

Val, Гормити и Бакугани са задължителни. Виж тези гадини говорещи още не съм ги срещала  Thinking . А редовно си обикалям по детските магазини за играчки. Сега се запалиха и по цветните колички на Hot Wheels. Обаче висят постоянно на чешмата в банята и кухнята и ги поливат с топла/студена вода Simple Smile
Никол,този волан изглежда супер Peace,децата много Ще им се радват.
А пьк коли4ките сега загрявам ,4е си сменят цвета ooooh!,той моя син напоследьк ми споменава за тях,но аз все не разбирах,как така Ще ги пьхаме вьв ваната ooooh!.
ГовореЩите Гормити се продават сьс скала,като ги сложиШ на скалата и по4ват да мрьнкат неЩо Laughing.
А Гьбата Боб Laughing, не е ли актуална при вас Laughing?

ana07 , детето ти е оЩе мьни4ко, наистина на тази вьзраст най_много им харесва вси4ко музикално. Peace

# 22
  • Мнения: 1 473
ana07 моите също са много музикални и като чуят музика просто е някакъв цирк у нас.Няма да ти разказвам една вечер как ги намерих да танцуват на масата отгоре  Mr. Green В този ред на мисли ето това ми грабна окото за подарък :
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Preschool-Toys/Playskool … ce-Studio(0024542)
За жалост моята машина не проработи и я върнах не ми се занимаваше повече,но предполагам при вас може да ги има същите или подобни.Аз намерих само в 1 магазин другаде не съм видяла да ги продават или поне други марки.Ако имаше със сигурност щях да закупя пак и да пробвам  Peace

Благодаря за линка, но нещо не ми се отваря   Sad и не мога да видя какво точно имаш предвид.

А за неговата възраст има доста богат избор от различни коли и  моторни превозни средства. Накрая ако не измисля нещо по-интересно ще взема багер, кран или линейка - по тях си пада много.

Val, аз в интерес на истината бих искала ако мога да му харесам нещо различно от музикална играчка, че с тези които вече имаме доста ми надува главата ooooh!
някои мелодии могат да ти изпилят мозъка Crazy


# 23
  • Мнения: 1 298
Дъщеря ми е на 4 год.и още си ползва кухнята.
След дрехите за преобличане, това е най-използваната играчка.

Бяла лястовица, кажи нещо повече за този фотоапарат. Как работи?
Нещо подобно съм замислила и аз за Коледа.

# 24
  • Мнения: 1 959
ana07 ето това имах предвид:

# 25
  • Мнения: 2 786
Много хубава кухничка в началото на темата, но няма покрай мен деца в подходяща възраст за такива неща.

Подаръци, подаръци, пак ще се чудя какво да взема ... Дайте идеи за възрастни  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 959
Подаръци, подаръци, пак ще се чудя какво да взема ... Дайте идеи за възрастни Grinning
Ние по принцип не си разменяме подаръци(възрастните)единствено подаръци купуваме на свекъра и свекървата(които са доста претенциозни ).За нея ваучер от любимия и магазин,а на свекъра кутия с бира Гинес и огромна торба с храна за канарчета (той си ги развъжда и има около 40бр)За моите родители(нали са си мой  Mr. Green )каквото си поискат или имат нужда.

# 27
  • Мнения: 703
О,подаръци се стягат от началото на есента.  Най..важните са тези за сина ми. Crazy Бакугани и Гормити все иска допълнително,но няма вече да му взимам. Naughty..Около 30 бакугана,карти,полета и като се минира хола  с тях,аз трябва да хвърча. Close.Веднъж се изпотрепах,сакън да не стъпя и да премажа един нещастен бакуган,изкълчих си крака 2 седмици след това ходех с патерица.. Rage
Бакуган ли?...НЕЕЕ!И от онез грозотии..Гормити..също НЕ!
Понатрупали сме и доста видеоигри... newsm78 но ще помисля .../Аз купувам видеоигри само от типа Хуго и общообразователни..
Колички ли,влакове,самолети,танкове,Лего ,книги,филми,животни,абе за момчета каквото се сетите..купено е. :Миналата година дори му подарих карта за 10 посещения в увеселителен парк.
Тая Коледа не знам,за нас ще е първата без нашия татко и каквито и подаръци да накупя или да ни подарят,няма да ме развеселят особено...
Все пак ще чакам да дадете идеи....
Бъдете здрави! Peace

# 28
  • Мнения: 2 567
Doret, ние с теб както всяка година сме на тема кукли.  Laughing Тази, дето съм харесала има разни функции- може да се настрои час, в който като е уморена да пее приспивна песничка и също така сутрин да събужда. Казвала като е жадна и си иска шишето, смее се при гъделичкане, като я решиш също нещо плямпа  Crazy
В немския амазон има кратско видео / http://www.amazon.de/Zapf-768679-Little-Sunshine-48/dp/B002EZZ7WA /.

Сърфи, коя е тази кукла?

Kуфар за пътуване също е добра идея, миналата година толкова се каних точно на тези, Aniji. Ако някъде ги видите пак на добра цена, свиркайте силно, моля те Hug
Иначе и нощници искат, по възможност с Лилифее или Хело Кити  Crazy

P.S. За детска кухня също нямирам Икейската много симпатична, ние имаме обаче Miele Gourmet Exclusive.

Последна редакция: сб, 30 окт 2010, 10:40 от _Шоши_

# 29
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Val, количките си сменят цвета при различна температура. На 5-6 градуса примерно са сини, на 35-36 са жълти. Всяка кола е с различен цвят при различните температури. И понеже не им се чака на стайна температура да се сменя цвета са намушени или в чашка с гореща вода или във фризера Grinning. Ако малчугана си пада по Power Rangers, мога да те посъветвам да провериш в Carrefour. Преди две години им взех от там изключително здрав комплект, 5-те рейнджъра се трансформираха в един голям. Около 50 евро ми струваше удоволствието, но още са здрави и функционални, за разлика от всички следващи трансформатори, рейнджъри и т.н. на които съм попадала по магазините и фри шоповете по летищата.

Bee., миналата година им взех видеоигра Бакуган - хем са си с любимите топчета, хем не са разхвърляни по пода. Баща им от Пингвините им купи Гормити с бойно поле, което не стига, че беше скъпо (80 лв), на всичкото отгоре беше една найлонова писта с малко картон, които дадоха фира на втория ден... За рождения им ден лятото взех метални конструктори на Meccano. Гарантирано забавление за него и теб. Няма начин да не се наложи да помагаш в сглобяването на моделите Grinning . Освен това има и модели с моторче + дистанционно управление!

ana07, препоръчвам ти светлинните играчки, поне за мен светлината е по-малко дразнеща от звука. Може да опиташ и с някоя от малките писти с колички, моите много се забавляваха с тях


Общи условия

Активация на акаунт