Розацеа и зачервявания разни...

  • 1 440
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Търся си подходяща козметика за лице. От доста време си знам,че нослето ми се зачервява лесно ( особено като е студено, силно слънце, пийване на алкохол и т.н.) ... На това му се вика Розацеа и уж пробвам някакъв продукт, но мисля, че не е достатъчно, защото започвам да забелязвам и малки капилярчета около ноздрите.... т.е. проблема се задълбочава.  Sad  newsm78

  Моля пишете ако сте се преборили с проблема или сте доволни от някаква козметика. Моята Козметичка ми предлага РУБОРИЛ - но като , че ли не виждам разлика ...

Е, вие какво мислите?

# 1
  • Мнения: 4 916
Виждала съм такова на Авен, но не съм ползвала.
Защо не попиташ в някоя аптека, напр. в Ремедиум.

# 2
  • Мнения: 1
Благодаря за идеята... правя си собствено проучване преди да пристъпя към действие и лечение, а и се надявах на някакви опции, защото не е приятно да изглеждаш като клоун като пийнеш чаша вино или ти е студено Wink

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 795
Аз ползвах кремчето на Авен - Антиружор миналата зима,и бях много доволна.Взех го,понеже като влизам от студено на топло се зачервявах,и имаше ефект мдокато го ползвах.

# 4
  • Мнения: 3
Аз нямам розацея,  но през зимата (а и понякога през лятото) лицето ми се зачервява. Просто кожата ми е много чувствителна. Ползвам крем-антиружор на Лиерак,  но не постоянно,  а само от време на време- например когато е студено,  прекалено топло,  когато духа силен вятър...при по-екстемни условия най- общо казано,  когато знам,  че кожата ми ще се зачерви и раздразни. Кремът ми харесва,  има ефект моментално,  защото е оцветен в мнооого бледо зелено и тушира зачервяването.

Общи условия

Активация на акаунт