Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 28

  • 43 761
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
Цитат
От доста време се каня, но нещо не ми идва музата
Стефи  ,Кудрет бей е виновен с последната серия  ни наруши душевното равновесие на всички #Crazy

# 721
  • Мнения: 8
Кудрет бей вече злоупотребява с нашето търпение  Mr. Green Как поне една линка не си го хареса, да го завлече на почивка и да му налее малко ум  и идеи за сценарий. Joy

# 722
  • Мнения: 1
Кудрет бей вече злоупотребява с нашето търпение  Mr. Green Как поне една линка не си го хареса, да го завлече на почивка и да му налее малко ум  и идеи за сценарий. Joy

Хайде всички да го гепим и ще се редуваме!

# 723
# 724
  • Мнения: 8
Кудрет бей вече злоупотребява с нашето търпение  Mr. Green Как поне една линка не си го хареса, да го завлече на почивка и да му налее малко ум  и идеи за сценарий. Joy

Хайде всички да го гепим и ще се редуваме!
Без мен, че както съм му набрала, Mr. Green няма да му останат сили за нови творчески подвизи. Joy и има опасност в последствие да преформи сериала ни на романтична сапунка. Joy

# 725
Кудрет бей вече злоупотребява с нашето търпение  Mr. Green Как поне една линка не си го хареса, да го завлече на почивка и да му налее малко ум  и идеи за сценарий. Joy

Хайде всички да го гепим и ще се редуваме!

Съни аз приемам идеята ,ама рискуваме част от актьорския екип да побегне през глава от снимачната пощадка като започнем от Бора например Mr. Green

Tanya_M newsm10

# 726
  • Мнения: 1 863
Кудрет бей вече злоупотребява с нашето търпение  Mr. Green Как поне една линка не си го хареса, да го завлече на почивка и да му налее малко ум  и идеи за сценарий. Joy

Хайде всички да го гепим и ще се редуваме!

Съни аз приемам идеята ,ама рискуваме част от актьорския екип да побегне през глава от снимачната пощадка като
започнем от Бора например Mr. Green

  Готин ли е? Дайте го насам, да му взема страха! Joy
Още едно готино клипче!
http://www.youtube.com/watch?v=Q4-mgUB78Ww

# 727
  • Мнения: 8 717
Кудрет бей вече злоупотребява с нашето търпение  Mr. Green Как поне една линка не си го хареса, да го завлече на почивка и да му налее малко ум  и идеи за сценарий. Joy

Хайде всички да го гепим и ще се редуваме!

Съни, и аз съм "ЗА"! Така ще го умаломощим, че ще прави каквито пожелаем сценарии! Mr. Green Joy hahaha

bassantify  е нуморна, всеки ден ни радва с нов клип за Саваш и Ясемин.

Алиансче
,   bouquet



Ето още едно ново нейно клипче

http://www.youtube.com/watch?v=vJr_dngONlk&feature=related

# 728
  • Мнения: 9 764
Кудрет Сабанджъ



Кърач

# 729
  • Мнения: 630
Кудрет бей вече злоупотребява с нашето търпение  Mr. Green Как поне една линка не си го хареса, да го завлече на почивка и да му налее малко ум  и идеи за сценарий. Joy

Хайде всички да го гепим и ще се редуваме!

Оооох, тук и аз се включвам! Два дни се боря с едни туршийки - камбички, карфиол, кервизче, зеленце - не Ви е работа! ooooh! ooooh! Нооо, сколасах и съм тип- топ - за зимата!  Peace Peace PeaceА, нали знаете, че всичко на мъжа му минава през стомаха, колко му е на този Сабанджъ, да му влезем под кожата и по този деликатен начин! Включвам се до две! Peace Peace Peace Joy bowuu Joy hahaha

# 730
  • Мнения: 640
Кудрет Сабанджъ може да прави хубави сериали ,но като визия въобще не го харесвам ooooh!.Предпочитам да гледам ЛиН и да ми е кофти ,но да не го гепвам. Wink

# 731
  • Мнения: 9 764


Кой ще го утеши newsm78

ПАВ Hug четейки мераците ни,стигнах до извода ,че си падаме по "лоши момчета" Heart Eyes Joy

# 732
# 733
  • Мнения: 8 717
Кудрет Сабанджъ



Кърач

Кудрет как е скръстил ръце, гледа ни през очилцата и си мисли: "Колкото и да си чешете клавиатурите и да гадаете, накрая пак ще ви изненадам!" Mr. Green

А Кърач е разперил ръце вкупом да ни прегърне! Joy

# 734
  • Мнения: 9 764
Арииии  bouquet  где си , бе джанъм newsm78
Айди пускай в новата тема анкетата ,че тия горещи мъже ни чакат Heart Eyes Joy

http://www.youtube.com/watch?v=J_4hObmAF-8

Общи условия

Активация на акаунт